Holky, koukala jsem na mimibazar kvůli pigmentům a vcelku mi zarazilo, že tam prodávají stíny Lancome za úplně směšné ceny (pod 200,- Kč). Např. http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=97438 Je to fake? Jsem nováčkem v luxusní kosmetice a chtěla jsem si koupit právě nějaké stíny, ale fakt jsem netušila, že i stíny se "pajcují". Prosím o rady zkušenějších, jak je třeba možné poznat, že mi internetový prodejce neprodá tytéž stíny, co tam má paní, třeba za 800. Vždyť já bych to ani nepoznala...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
no nevím, taky sem moc nevyznám, ale koukla jsem se třeba na tyhle NYX http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33964870&tab=0 za 229,- a pak jsem se koukla na ofi. stránky NYX http://www.nyxcosmetics.com/index.php?pf=S109P a cena vyjde stejně.. ikdyž jsou to jiné barvy.. nevím no. Je to těžký

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Oprava:

http://www.nyxcosmetics.com/index.php?pf=S109 tydle jsou i stejné barvy

Frejo, moc děkuju za Tvou odpověď. Ty NYX ano, ale měla jsem na mysli konkrétně ty Lancome, ty mi přišli divné...

arrow
profile_image
Verci
od 13. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,
co se týká paletek stínů Lancome prodávaných na Mimibazaru kolem 200 Kč, jedná se o zmenšené velikosti (cca 1.52g), proto jsou ceny takto výhodné.
Jinak ten odkaz, co jsi vložila, je na prodejkyni, která má status ověřeného obchodníka a podniká na IČO (údaje jsou na liště vlevo na Mimibazaru), tudíž se na nákup vztahuje záruka apod.
Z mých zkušeností bych si být tebou dávala pozor zejména na padělky MAC, řasenek Lancome (Hypnose, Virtuose) - cena pod 400 Kč u plné velikosti může být podezřelá. Zmenšená balení výrobků se nepadělají.

arrow
profile_image
Verci
od 13. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, NYX se nepadělá, je to levnější americká značka, u které se to Číňanům nevyplatí.

Reaguji na Freja:
Ty z toho prvního odkazu budou nejspíš testerové balení.

arrow
profile_image
Verci
od 13. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ten odkaz nějak nefunguje, ale tyto stíny ve zmenšené velikosti bývají součástí setů a kombinace stínů bývají jiné než u klasické velikosti. Třeba tady máš stíny 4x 1,2g za 580 Kč:

http://www.luxus-kosmetika.cz/lancome-color-focus- eye-colour-quad-4-ocni-stiny/

Tak je logické, že stíny o velikosti 2g nemůžou stát 400 Kč Teda můžou, ale kdo by to kupoval....

Verci:

děkuji za objasnění, to mi nenapadlo. Nebyl to útok na tu paní, vybrala jsem to náhodně, protože jsem chtěla vědět. Děkuji i za doporučení ohledně fake věcí.

arrow
profile_image
Verci
od 13. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Marinna:
Klidně se ptej, se značkovou kosmetikou mám zkušenosti a i ostatní určitě poradí.
Jinak na Mimibazaru i na Aukru se myslím vyplatí vybírat u prodejce, který má IČ a který má hodně hodnocení (stovky). Jednak už je většinou zkušený a ví, co a od koho kupuje a co potom prodává a taky nemá zapotřebí si kazit jméno a hodnocení a přicházet tak o zákazníky.
Padělky řasenek Lancome jsem viděla většinou u prodejců, co měly počet hodnocení do stovky, jednalo se o plnou velikost, černý odstín, balení s krabičkou a ceny do 400 Kč. Většinou se jednalo o Hypnose - nejprodávanější řasenku.

Tato malá balení jsou většinou balení "gift with purchase" (GwP) a neměly by to být fake, ale stopro ti to tvrdit nebudu, člověk si není ničím jistý.....
Dej si pozor zejména na ta plná balení....

arrow
profile_image
Verci
od 13. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Až ti příjde padělek, tak to poznáš tak, že bude vypadat pěkně hnusně a smrdět už na dálku (bez legrace). Jinak co jsem si všimla, tak prodejci, kteří nabízí padělky, mají skoro ve 100% případů u inzerátu nebo nabídky fotku originálu staženou z netu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Lancome stíny mě docela zklamaly. Za ty peníze jsem očekávala mnohem víc. Kvalitou mi příjdou i horší ve srovnání s některými drogérkovými stíny..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené