arrow
profile_image
Pett21
od 20. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak já koupila tento
Philips fén HP 8251 je výkonný obsahuje červené světlo, ionizér a keramický prvek pro uhlazení vlasů a hlavně obsahuje kartáč na uhlazení a rozčesání vlasů.
já mám osobně vlasy jak hřebíky, husté pod lopatky, dcera naopak jemné, snadno se cuchají a dlouhé, rozhodně pro obě dvě vhdoný díky nastavení teplot a výkonu opravdu velmi dobrý pomocník

arrow
profile_image
malina_01
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Karoliina: Na ten fén Parlux jsi mě úplně nalákala. Našla jsem si víc info na netu a zní to báječně! Jen bych už měla začít šetřit!

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám 2 roky fén od Bio Ionic a kupovala jsem ten slabší, protože mám jemné vlasy a vysušuje vlasy opravdu velmi rychle a to je suším na té slabší rychlosti, před tím jsem měla Rowentu a měla jsem pocit, že jsem spokojená ale když jsem to pak srovnala tak jsem měla pocit, že s tou Rowentou to trvá minimálně jednou tak dlouho a ještě nejsou vlasy vysušené (prostě když jsem nucena použít třeba na cestách jiný fén tak úplně šílím), myslím, že Bio Ionic je fakt špička a téhle investice fakt nelituji, když jsem kdysi pročítala recenze taky na Omlazení tak jsem se pro něj rozhodla a vůbec nelituji.

arrow
profile_image
GrilledChicken
od 15. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám teďka nově Philips HP8180 http://www.mea.philips.com/c/haircare/salondry-con trol-2100w-hp8180_00/prd/ a jsem spokojená. Mám hodně hustý a dlouhý vlasy a mám je vyfoukaný mnohem rychleji než s ostatníma, co jsem měla předtím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené