arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, máte některá zkušenosti s touto barvou?nechávám si odrůstat středně hnědé barvené vlasy a můj odrost cca 10 cm je tmavá blond. Nepředpokládám, že by mi to na ty barvené vlasy chytlo, ale chtěla bych postupně zesvětlovat alespoň odrosty, tak jak chytá.

Taky pokukuji po tomhle odstínu.Ještě jste ji žádná nezkoušela?

arrow
profile_image
Ona
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na KrásnéToulání: Taky jsem ji nezkoušela, ale vyzkoušenou mám 7.01 Jungle Fever, což je také popelavá blond - stejný odstín. Je skvělá, dobře kryje šediny a dlouho vydrží.

Cituji Ona: 7.01 Jungle Fever

Díky.U mě je to totiž tak,že jsem používala barvy začinající číslem 9 nebo 8 a všechny se mi vymývaly do zrzavých odlesků.Dokonce i 8.1 Dle kadeřnice mám ve vlasech hodně červených pigmentů a jediné jak se jich zbavit je vlasy ztmavit.Nevím jestli je to pravda,ale zkusím to.Fakt je,že mé přírodní vlasy té 7 odpovídají.A právě na netu jsem se dočetla,že Loreál 7.1 je studený odstín,je to napsáno přímo i na krabičce.Tak vyzkouším a uvidím Sice mi pomáhá i Silver šampon,ale raději bych přímo barvu se studeným tónem.

Už máte někdo vyzkoušeno (popř. foto). Dnes jsem na L´oreal Préférence 7.1 Island Blond Popelavá koukala v drogérce a byla jsem v pokušení si jí koupit (ale poté co jsem už dříve zkoušela jinou 7.1. a byla tmavě hnědá se bojím).

Tak mám vyzkoušeno ! Dala jsem 7.1 na hnědé vlasy,barvené kadeřnicí barvou 8.2.Teď už byly hodně vymyté a vlasy mi jako obvykle chytaly dost silné zrzavé odlesky.Takže jsem dle rad kadeřnice vlasy tou 7.1 ztmavila.Vlasy měly fakt hodně zrz odlesk tak barva napoprvé asi nechytla jak by měla,ale já jsem zpokojena.Použiji i příště.Fotku mám v profilu.

arrow
profile_image
cyrenia555 mojeid
od 25. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kedže tu moc fotiek nie je, pridávam svoju... predtým som mala na hlave mix Garnier Olia odtien 8 a 10, zo začiatku fajn, ale potom to zoranžovelo... dneska po použití L´oreal Preference Island 7.1. Realne to je bledšie, vyzerá farba trochu ako modelka na excellence 8.1

arrow
profile_image
Motu
od 12. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Chci se vás zeptat, zda máte některá zkušenost s tímto odstínem u obou typů barev...Preference a Excellence. Je tam nějaký rozdíl, třeba v odstínu, vymývání, krytí šedin atd.? Mám světle hnědé vlasy a zkoušela jsem Excellence 7.1, ale zdálo se mi, že mi vlasy trochu odbarvila (dorezava, ale u mně je to normální), takže jsem příště sáhla po tmavším odstínu, protože jsem chtěla jen překrýt šediny, ale světlé hnědé nechat... a to odstínu 6.13, a vlasy zase pro změnu skoro černé. Už se to trochu vymylo. Nevíte, jestli je tam jiné procento kysličníku?
Děkuji za postřehy...

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na cyrenia555: tak to se hodně povedlo, vypada 100% naturalně ale ta zrz je taky hodně šik.. podle toho kousku co jde vidět

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené