arrow
profile_image
Katkaaa
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, máte zkušenosti a galvanickou žehličkou na celulitidu??? Prosím podělte se... Děkuji!

Katkaaa
tohle tema je trochu rozebrany tady https://www.omlazeni.cz/14_1906_2.html#msg236558

arrow
profile_image
Katkaaa
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

isabel
Díky moc! Jdu to omrknout

arrow
profile_image
JohnyCage
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Od pristroju na galvan. proud, pracujici na bazi uktrazvuku nečekejte zázraky...Ne v tom smyslu, že přejedete a vrasky budou pryč. Tyhle pristroje predevšim promasiruji obličej, napnou tonus a odstrani vrchni odumrele bunky kuze. V kosmetice se to použiva na odličovani ap. Neni to rozhodně nic všemocneho na straně druhe co všemocne je..

arrow
profile_image
toyota
od 6. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte lidičky,jsem tu po prvé a chtěla bych od vás pomoc,jak si objednat galvanickou žehličku přes internet,našla jsem ji ale v dolarech a to za 147,-to je na naše 2.646,-chtějuí to převodem v dolarech to je problém,muže te mi poradit?

toyota
ahoj.ja som platila kartou v dolaroch

arrow
profile_image
toyota
od 6. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

tak díky moc

arrow
profile_image
nila
od 6. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky. mohla bych poprosit o www stránku, kde jste je našly? moc díky. Jedná se o Galvanic spa II? a co je k tomu? jsou tam nějaké gely?

chtěla bych poprosit jestli by mi nepomohl někdo objednat tuto žehličku z ebay.Má to byt dárek pro mamku a nevadilo by kdyby se to nestihlo přesně do vánoc.Už jsem zoufalá a nevím jak na to.Děkuji Jitka.

arrow
profile_image
Kachnatko
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky Tak jsem si žehličku taky objednala z ebaye Pravda že vyšla asi na 6500 (včetně posty a cla) ale byla s plnýma gelama a šly jsme napul se segrou Zatím si žehlím jen nohy - celuška a strie a obličej jsem žehlila mamce, ta je spokojena. Jedna ta kapslička s gelama mi vydrzi na dve aplikace, i když by se daly i tři. Kde kupujete gely? Mate nejaky dobry zdroj? Ja jen ten ebay, mam konto na paypalu, tak to vyjde levne, jen to postovne no toho je skoda ze je tak vysoke, napr z Ameriky. I tak mi to vychazi lepe nez od NUSkin distributoru

Pěkný den galvanicou žehličku na mě vyzkoušeli , ale zužení tváře bylo mírné a efekt byl asi 5 hodin(z původních 7dnů) a zvětšily se mi póry a jizvičky po akné.

Toto jsem zaslala,několika prodejcům žehliček.
Dobrý den,
byla jsem na promoakci galvanické žehličky.Bohužel jsem si nechala vyžehlit polovinu obličeje.Když jsem přišla domů, ptala jsem se členů rodiny, která strana mé tváře je hezčí.Všichni odpověděli levá. Jenže strana tváře , kterou jsem si nechala vyžehlit byla pravá.Dnes ráno je vyžehlaná strana ještě horší.Roztáhly se mi póry a zviditelnily okraje jizviček.Jediné pozitivum bylo, že vyžehlená strana byla mírně propadlá.Ráno efekt hubenější tváře zmizel.Myslím si, že výrobek je drahý, aby efekt vydržel jediný den s následným zhoršením.
Byla jsem na 2 předváděcích akcí galvanické žehličky.Na první akci jasně říkali, že jediné gely, které mohu používat jsou pouze jejich gely a nanočásticemi.Proto jsou gely, tak drahé.Na včerejší akci se dozvěděla, že můžu používat jakékoliv vodivé gely.Tak kde je pravda???
Neni to jen laciný trik, jak vytáhnout z žen peníze?
A dále, když jsem dnes ráno hovořila s paní, jež mi prováděla žehlení tvaře, tak mě předtím přesvědčovala, že po každé aplikaci, měla tvář krásnější a krásnější.Že si každou aplikaci dokumentuje a nechá je zveřejnit.Dnes mi řekla, že se jí také tvář měsíc zhoršovala a pak až začala zlepšovat.Tak nevím, co si o tom mám myslet?
Distributorky říkali, že každým vyžehlením se pleť zlepší o 30%.A najednou, když mám zhoršení, tak trvdí ,že se bude pleť zhoršovat až měsíc.A místo používání žehličky 2x týdně mám žehličku používat, co druhý den.
Původně jsem si šla žehličku koupit, ale po této zkušenosti Vy byste si ji koupila???
Jsem zklamaná

A toto mi odepsala jedna z distributorek:
Opravdu nemám ve zvyku mazat příspěvky, stačí si pročíst celou knihu, ale dnes jsem to musela udělat. Milá paní, i já jsem byla zděšena z informací které Vám distributorky sdělily.

že se s každým žehlením pleť zlepší o 30 %. Víte co by to bylo za zázrak způsobený za tři dny ? Určitě hodný Nobelovy ceny. A co by měla žehlička za účel, kdyby se po ní měla pleť celý měsíc zhoršovat a ještě se žehlit denně. Píšete, že původně jste si chtěla žehličku koupit a ptáte se mě, zda bych si ji já po těchto zkušenostech koupila. Rozhodně NE ! Prostě je to o tom, když dva dělají totéž, nikdy to nenítotéž.

Denně mi na poradenské centrum volá mnoho žen, které si koupily někde žehličku a neví ani co s ní a nebo zažehlují kdeco a nejsou spokojené. Proto Vám opravdu moc prosím, buďte tak hodná a napište mi kontakt na sebe, ráda bychvěděla, kde jste byla na prezentacích. Protože pouze tím, že na tyto distributory upozorníte, budete chránit ostatní ženy a muže od toho, aby se již podobných prezentacív budoucnu nemuseli zúčastňovat a mít tak negativní poznatky jako Vy.

arrow
profile_image
Talika
od 13. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děvčata,přidávám svůj příspěvek s galvanickou žehličkou.Taky jsem chtěla udělat něco se svou pletí a trochu se zkrášlit. Hlavně z důvodů penízků si většinu zkrášlujících procedur dělám doma.Na nettu jsem si něco přečetla o galvanické žehličce nebo žehličce na pleť,tak jsem si řekla,že si ji koupím a budu se zkrášlovat doma. Na stránkách salonu krasa.snadno se mi jedna líbila,cena rozumná,vypadala taky hezky - jsem si ji objednala. To co mi paní "prodejkyně" poslala mě šokovalo. Žehlička skoro tak vypadala,ale jestli některá umíte nějaký asijský jazyk,tak abyste si mohly přečíst,co musíte dělat,abyste snad byly hezčí,tak si jí kupte. Já to tedy neumím. Na krabici také nebyl žádný certifikát,který pro prodej výrobků v EU je povinný, aby byla zajištěna bezpečnost nás,které tyto výrobky používáme a máme jistotu,že je tento prodej legální. Záruční list jsem také proto nedostala,i když mi byl přislíben. Tak jsem žehličku vrátila. A co paní? Pochopitelně si ji nepřevzala,jak slíbila. Tak ostatní prosím Vás také nenaleťte!!

arrow
profile_image
CarolineSweet
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Talika: to je spíše negativum pro prodejce ne pro galvanickou žehličku

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené