arrow
profile_image
Jeannne
od 15. 2. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, nechci zakládat novou diskuzi, když tu jedna je s podobným tmatem, jde o krmení pro moji patnáctiletou jezevčici. Posledních pár měsíců jedla tasteofwild, už jí to ale moc nejede a většinou nám nechá plnou misku, na návštěve je ale schopna vyluxovat celou cizí misku.. Myslím, že ji současné granulky omrzely a nechutnají ji, proto se ptám, jaké jsou uplně ty nejlepší granule pro pejsky staršího věku? se kterými máte zkušenosti?? Ideálně dostupné v čr ale nemusí být.

arrow
profile_image
Sandrisskaa
od 14. 10. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Hodně záleží na tom, kolik do stravy pejska budete chtít nebo mít možnost investovat. Já mám třeba zkušenost jen s jednou značkou granulí a to je Husse , taky máme starého pejska a uplně bez problému, naopak mě značka velmi mile překvapila. Konkrétně kupujeme Senior mini, ta naše babička už má špatné zuby, velké granulky by nepokousala. cenově přijatelné (7kg kupuju za necelých 700Kč.)

arrow
profile_image
Peckkova
od 23. 4. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sestra má fenku rotvajlera s velmi citlivým zažíváním a také krmí hussem (myslím) a čubinka je pěkná, lesklá, bez problémů. Já s tímto krmivem zkušonosti nemám, jelikož doma vaříme, ale přemýšlím, že bych ho taky zkusila. Přeci jen to vyvařování je velmi časově náročné, za dva měsíce jdu z mateřské dovolené zpět do práce, tak to musím zvážit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené