arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, co si o této škole myslíte? Chodila jste tam některá? Přijde vám náročná? Je to dobrá příprava na VŠ?

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jako Táboračka mohu o tomto gymplu říct,že je to dobrá škola. Podle ohlasů co jsem slyšela i od známých co tam studovali. Ale jako všude se najdou jak klady tak i zápory. To prostě je u všeho. Někdo chválí,něko haní. Ale já slyšela více pozitiva než negativa.

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chodila jsem tam na bilingvní studium a hodně mi to dalo. I když na přijímací zkoušky na medicínu jsem se potom musela připravit sama, přece jenom ty předměty ve francouzštině jsou osnovami trošku jinde Chodí tam momentálně i bratr a až na pár profesorů je spokojen.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na marbee: Já jsem tam také chodila. Do jazykové třídy. Ta už tam teď asi není. Zrovna jsem dokončila bakalářské studium a musim říct, že velice úspěšně. Tak jsem tak bilancovala celé své dosavadní studium a říkám si, že tahle škola mi dala hrozně moc. Myslim si, že je vážně vynikající, tak jsem chtěla vědět, jak jí hodnotí ostatní.

Já tam momentálně studuju. V září budu ve čtvrťáku a jsem tam moc spokojená. Myslím, že mě dobře připraví na výšku.
Marylike: my jsme poslední jazyková třída

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené