arrow
profile_image
Kachenka88
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Midlinkaaa: Nechci se nikoho zastávat, ale ...
- tak je to přece jen už 6let a když není zrovna s Tebou je logické, že ti asi nebude pořád psát nee ?
- a odchází od Tebe hodně často ? 3x týdně každý týden ? Nechce si prostě jen odpočinout ? Vyrazit s kámošema - prostě mu to třeba chybí ....
- Samozřejmě že když si byla nemocná měl být s Tebou!
- a chodíte vůbec někde do společnosti spolu ?

-je asi logické, že si nebudeme psát POŘÁD, ale nemyslím si, že je normální, že si nebudeme psát VUBEC
-odchází pravidelně 2-3x týdně, podle toho, jak můžou jeho kamarádi a taky podle financí....
-do společnosti spolu chodíme málo, cca 2x měsíčně-jemu se totiž většinou nechce nebo už něco má....

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji janule600: vyraž někam ven, udělej si nový účes, zajdi ke kosmetičce, na nehty, kup si něco na sebe a na něj jakoby "kašli"... Uvidíš buď mu to bude vadit, uvědomí si své chyby a polepší se

tak to se asi na chvíli polepší, ale nemyslím si, že by to byl dlouhodobě udržitelný stav. Nedá se to praktikovat do nekonečna. Jinak tvůj příběh je častější než si myslíš. Tohle se mi taky stalo v ne jednom vztahu a znám to i od kamarádek. Proto to chce mít vlastní zájmy a nestavět ve svém hodnotovém žebříčku přítele na první místo. Z mých zkušeností většinou po tomto stavu přichází buď rozchod, nebo svatba a děti, které ženu zaměstnají natolik, že nemá moc čas řešit, že manžel to a tamto...

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím..je jasné, že vztah po letech začne být stereotypní...není špatné ho třeba oživit nějakým výletem nebo něčím co normálně člověk nedělá. To jsem chtěla napsat při čtení úvodu tvého příspěvku jenže ke konci mi opravdu přijde chvání tvého přítele poněkud zvláštní...nevím co k tomu dodat jelikož sama jsem s přítelem necelé tři roky a je to můj první nejdelší vztah .Takže zase tolik zkušeností nemám...jakmile jsem ale nemocná tak mě přítel navštěvuje..neumím si předtavit, že by se choval takto. Sice spolu nežijeme ale stejně.

Možná si neumí předtavit,že by mohl nastat rozchod z důvodu, že si prostě zvykl a má doma od tebe určitý servis...Říkat ti může co chce ale přitom vše může být jinak...chlapi jsou zvláštní
Asi bych mu řekla, že mě jeho chování mrzelo...a to hodně...je ti zle a on tě v tom nechá doslova vymáchat i s povinnostma o společné zvíře a možná i dalšíma...Tohle podle mě není člověk pro život, žádná opora...promysli si to....je to celkém sprosté.

Jinak co mám vyzkoušené když se chlap chodí bavit sám chodit taky...neptat se nebo nevyžadovat otázky: máš mě rád, miluješ mě...pak si myslí, že mají doma jistou "buchtu"....(rozhodně to nemyslím špatně...jen z toho cítí,že mají navrh a to u chlapa není nikdy dobře )

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Kachenka88:
Ježiš mě to tak rozčílilo nesnáším tohle chlapský chování...pro mě má vztah určité hranice a tohle chováníbych já osobně netolerovala...upřímně říkám,že bych raději byla sama!! Ale já jsem já...Už jen to, že s kamarády chodí 3x týdně a když má jít s tebou tak se mu nechce...? Co to je proboha.
Uznávám,že každý má mít ve vztahu čas na své koníčky nebo kamarády...ale s partnerem snad trávím čas více než s přáteli a pokud tomu tak není tak je něco špatně.
Já bych si počkala až by jeho kámoši neměli čas, až by seděl na prdeli doma tak by ho tam nechala samotnýho a řekla,že něco mám...pokud to dělá sám nesmí mu to vadit.
Nevím kolik ti je ale doufám,že s tímto člověkem nehodláš plánovat rodinu...jinak říkám,že budeš chudák...sama sedět doma s děckem a on věčně v háji....

arrow
profile_image
panda
od 15. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji DanielaM: po tomto stavu přichází buď rozchod, nebo svatba a děti, které ženu zaměstnají natolik, že nemá moc čas řešit, že manžel to a tamto...

smutné, ale realistické.

Cituji Midlinkaaa: tak je to přece jen už 6let a když není zrovna s Tebou je logické, že ti asi nebude pořád psát nee ?

No nevím, my jsme s manželem spolu 8let a když někam jde vždycky mi o tom řekne, teda spíš se domluvíme a já jdu taky, abychom šli oba ve stejný den a druhý den mohli být spolu... a když někde sedí tak mi píše, že už jede domů, jestli mě má někde vyzvednout... nebo jak se mám v průběhu večera a kolikrát mi jen tak pošle smsku jak mě má rád... příjde mi to normální i po tolika letech, ale chápu že každý není ten typ a pořád nepíše. Ale minimálně by si snad ti dva měli dát vědět, že někam jdou ne? Bylo by mi divné, kdybych jela domů a on večer nikde a ani by nenapsal, že jde do hospody...

Cituji Hanik12: a když někam jde vždycky mi o tom řekne

Mně to přijde jako slušnost, hlásit se, aby ten druhý neměl strach. Stejně jako se třeba hlásím rodičům z dovolený apod., aby věděli, že jsem v pořádku. Ale možná, že to nějakých chlapům přijde, že jsou jako pod dozorem.

arrow
profile_image
lasye
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Kachenka88: Já už jsem mu to říkala-on mi na to řekl, že si nemyslí, že se ke mně chová nějak špatně...že prý někteří chlapi ženský podvádějí, což on nedělá, takže prý nechápe, o co mi jako jde...navíc, že ho prý unavuje pořád semnou něco řešit a že jsem to já, komu pořád něco vadí, takže prý je chyba ve mně(je pravda, že on si na nic nestěžuje)...Takže bavit se o tom s ním nemá smysl, protože on si nemyslí, že by dělal něco špatně.

Hodně podobná slova jsem také slýchala. Podle mé zkušenosti je takové chování chlapa docela typické - typ samorost.....Tvou nespokojenost a stížnosti nejspíše nepochopí... pojede si ve svých kolejích dál... zauvažuj nad tím, buď to překousneš a vezmeš jeho chování jako fakt a smíříš se, že období nošení na rukpu skončilo nebo změň chlapa, jeho nezměníš....jsou z toho potom akorát smutné hádky.

arrow
profile_image
máli
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji:A když jste pak byli spolu, choval se k tobě dobře nebo i s tebou byl rpostě už "divný"?
Sem tam objevila nějaká jasnější chvilka,třebas jednou, když si trochu zažárlil, vykládal, jak se všechno změní, ale po týdnu se to vrátilo do stejných kolejí. Jinak byl divný...Bylo až moc priorit, které stavil přede mě.

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po pěti letech vztahu se ke mně manžel chová stejně než na začátku (a v něčem snad i lépe - prostě niterněji, má o mě větší starost a podobně). Nemyslím tím pozornost v podobě nošení dárků a podobně, prostě spíše starost o mě.

Samozřejmě si vzájemně hlásíme, když někam jdeme nebo jedeme, pokud se jedná o delší "vycházku". Cestu na poštu nebo do krámu, která trvá 10 minut, si nehlásíme, ale hlásíme si, pokud jedeme na nějaké jednání, za kamarády nebo na delší nákup. Je to samozřejmé opatření, aby ten druhý neměl strach. Neříkáme si tím o povolení, je to jen oznámení.

Kdyby manžel 3x týdně někam chodi (a pracoval tolik, co tvůj přítel a měl tak málo volného času), vadilo by mi to hodně. Měla bych pocit, že jsem sama. Ale on tedy tak často po večerech ven nechodí a já také ne. A pokud by jeden z nás nebyl zdravý, tak by si ten druhý cestu za kamarády asi hodně rozmýšlel.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

mám trošku podobnej problém , přítel je taky do večera z práci akorát rozdíl ten , že příjde domů zasedne za pc a já už ho nezajímám . Pomalu mi nedá ani pusu na dobrou noc a choí spát ve 3 ráno . O víkendu jezdí za mámou a to mi připadá dost divný v jeho věku , každej víkend naklusat k mamince .
Na začátku ( jo ale začátky jsou vždycky krásný ) byl super , platil co se dalo zval mě na véči , chodili jsme na procházky .
No a teď sedíme doma a neděláme nic
Už mě to přestává naplňovat ten vztah

Reaguji na Misha152:
Dyť vy ste se už rozešli ne? Viz tvoje jiné téma o odstěhování.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na bucinek07:
pak se mi omluvil a zůstali jsme spolu ... omluvil se mi pak ráno , já ho nekopla do pr... a měla jsem asi , jenže teď se zas chová jako by nic se nestalo zas se ke mě lísá , ale mě to nějak začíná vadit

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Misha152: jenže teď se zas chová jako by nic se nestalo zas se ke mě lísá

já se nedivím, když mu hned odpustíš...mě kdyby přítel vyhodil z bytu s tím,že ví, že nemám kam jít a je mu to jedno..?? tohle bych jen tak neodpustila....on ví, že stačí říct jen promiň a vše je zase ok....nemá důvod se snažit.

Reaguji na Misha152:
Sama tady radíš jinde jak je dobře, že se holky rozešly ale sama to neuděláš..
Divím se ti, že vůbec s někým takovým si...Máš vůbec svou hrdost?
Ale vím, je to tvoje věc..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené