arrow
profile_image
verisek0902
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, mám 3 letý vztah. S přítelem se máme rádi, není zrovna ale takový typ, aby mi hodně dával najevo city..Jiank spolu ještě nebydlíme, je mi 21 a on je o 2 roky starší. asi před rokem se rozhodl cestovat za práci do zahraničí... je tam třeba měsíc, na 2 týdny se vrátí a zase jede na pár týdnu pryč a zase se vrátí.... jak kdy, zaleží za jak dlouho mají zakazku udělat. Tedkom už je tam skoro měsíc a má s evrátit až v polovině prosince, což je pro mě hodně deprimující, ale snad to zvládnu. říkal že po vánocích už stím končí, a že mu mám hledat nějakou práci tady... A to co mě trápí - před půl rokem si udělal profil na badoo, jak jsem to zjsitila tak jsem nebyla vůbec ráda nechápu že když má mě tak proč by si měl hledat jinou nebo sní pokecat, říkal že mu docela chybí si s někym jen tak popovídat. Ale třeba mě to vůbec nechybí...jinak jsem zjistila jeho heslo na tom badoo a píše tam s holkama jen ahoj, jak se máš a tot vše. A říkal mi že ho mám klidně smazat ten profil, že ho má na nic. tak jsem ho před týdnem smazala.ale neřekla jsem mu to a včera jsem zjistila že si udělal zase profil.Tak docela jsem byla v šoku..proč? zase....a napsal tam asi 5 ti holkam ahoj...nevím proč si chce sníma psát, chce si najít jinou? nebo mě s někým podvádět?a nebo jak se ted nudí tak aby zabil čas?Je to dětinské ale chtěla bych slyšet váš názor, co by jste udělali, jestli by jste to řešili nebo mavli nad tím rukou.Nebo měli jste podobný problém?

Já mam s tímhle dosti špatnou zkušenost, akorát to nebylo 5 holek ale nejmín 100. Všem říkal o našem soukromí, moje osobní věci. Ale hlavně, když ty holky měly na mě řeči, ani se mě nezastal apod. I s něma provozoval sex po netu. Nejlepší pak bylo že sem ty holky potkávala na fakultě, poznavaly mě, takže to nebylo nic příjemného. Ale tím to začalo. Postupně se s nima začal scházet. Samozřejmě vykládal že to jsou jenom kamarádky a o nic nejde. Ale tydle řeči sem mu nežrala. Dělá to teď i svoji současné přitelkyni - akorát ta je tak blbá, že mu dovolí ty holky tahat s sebou s něma na výlety
Takže já bych tohle už NIKDY netolerovala. Pokud má člověk vztah, který proste klape nemá potřebu si psát s jinýma. Otázkou je, esi ho vůbec něco ve vztahu trápí. Chce mít prostě otevřená vrátka co kdyby byla někde jiná..lepši...hnus...

Cituji verisek0902: a že mu mám hledat nějakou práci tady...

Jinak tohle mě trochu zarazilo. Že mu máš hledat...

arrow
profile_image
verisek0902
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jej tak to je mi moc líto ....a jaký byl váš vztah? Jako ja ho mám docela v pohodě, dokonce i planujeme hodně věci na příští rok. Toho mám obavy právě nejvíce že začne si psát a pak bude na tom závislý a bude to ne 5 holkek ale 100 jak říkáš....zítra jsem sním na skypu a já nevím jak mu to mám říct o tom profilu nebo jestli vůbec.

Cituji bucinek07: Cituji verisek0902: a že mu mám hledat nějakou práci tady...
Jinak tohle mě trochu zarazilo. Že mu máš hledat...

A čím tě to tak zarazilo? Jen mě požádal že at se podívám na nějakou práci po netu a popř. zaslat jeho životopis.

arrow
profile_image
verisek0902
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo to ...taky mě štve že já mu mám hledat práci a on hlavně má čas surfovat po badoo

Já bych to až tak neřešila. Třeba fakt o nic nejde, taky si občas píšu s klukama, ale vůbec nic v tom neni, jednou za uherskej rok se i s nějakym sejdu, ale stále je to jen o pokecu a o ničem jiném. Přítele mám.

Ale napadla mě ještě jedna otázka, jestli si s nima nepíše i něco víc a pak to nesmaže a nenechá tam jen ty "neškodný" věci..

Reaguji na verisek0902:
No možná si to jen tím stylem napsala - jako že ti má hledat...Ale i tak ať si hledá sám ne a přesně jak říkáš, hlavně že na badoo má čas.
Jinak náš vztah byl trochu složitější, hlavně on byl dosti komplikovaná osoba. Slaboch a ten typ co se hnedka zamiluje do holky ani ji ještě neviděl. Což se taky nejednou stalo. A už po pár týdnech plánoval svatbu bydlení a všechno kolem . Bohužel tohle s psaním dělá strašně moc chlapů, tak je lepší najít si někoho, kdo ani ten FB nemá. Kdo prostě na ten net neni. Já už bych to prostě nesnesla a řečičky jak mu chybí psaní si s ostatníma. Tak ať si píše třeba s kámošem nebo s tebou...

Cituji Janinkaa: jednou za uherskej rok se i s nějakym sejdu

To myslíš vážně? Asi sem fakt divná, když mi tohle ve vztahu normální nepřijde..

Cituji verisek0902: co by jste udělali, jestli by jste to řešili nebo mavli nad tím rukou

Spíš bych mávla rukou. Vlastně co na tom chceš řešit? Pokud ti bude chtít zahýbat, tak ti zahýbat bude i bez profilu na netu... pokud tě má rád a zahýbat ti nechce, tak může mít klidně profilů sto.

Prostě záleží, jakej je a jak to má v hlavě srovnaný a jak moc s tebou počítá.

arrow
profile_image
verisek0902
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janinkaa:
Já si taky píšu ,ale s kámošem, které znám, na co ybch měla si psát s cizíma, když hned po 5-té věte napíšou jestli mám kluka, jestli dáme sraz a tak...to nemám za pořebí...no myslím že o nic vážnějšího nejde , chce jen asi pokecat, ale mám strach že se to může vyklubat pak na něco víc, nikdy nevíš.Všimla jsem si že napsal holkám okolo svého města. Takže žadné 50-ti kilometrové vzdálenosti.

Reaguji na bucinek07:
No v dnešní době ho provozujou už snad všichni ten net.Myslím že mu nic nechybí v našem vztahu, vždycky mi říkal že jsem na něho extrém, že je rád semnou, možná mu vadí moje ještě ´´ prý dětinské chování´´ no on je až moc náročný v tomhle.

arrow
profile_image
verisek0902
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jasně taky bych nad tím mávla rukou, ale prostě nejde to. Štve mě to no.Ale samozdřejmě nechci být hysterka.

Cituji bucinek07: Cituji Janinkaa: jednou za uherskej rok se i s nějakym sejdu
To myslíš vážně? Asi sem fakt divná, když mi tohle ve vztahu normální nepřijde..

Jestli je to normální tak jsem asi taky divná...

Cituji verisek0902: Jestli je to normální tak jsem asi taky divná...

No po dnešní diskuzi, kdy slečna psala jak ma skoro rok dva přitele mě už asi nic nepřekvapí. Rok jsem si o svojí kamarádce myslela, že ta zrovna by nikdy nepodvedla, nebyla by mrcha, je fer prostě hodná holka a najednou sem se dozvěděla, že i ona několikrat spala bokem s jiným ač má přitele. Takže já sem asi fakt mimo když tyhle věci ve vztahu nedělám, když s lidma jednám fér, nelžu, nepodvádím apod. Asi bych si měla někam zajít

Cituji verisek0902: Jasně taky bych nad tím mávla rukou, ale prostě nejde to.

A co chceš dělat? Vyčítat mu to? Nutit ho, aby si s nima nepsal? Tajně mu to kontrolovat? Tímhle tempem půjde váš vztah brzo do kytek. Já chápu, že žárlíš...ale mít přítele neznamená vlastnit přítele. Má právo se bavit s jinýma lidma, ať už s holkama nebo klukama. Samozřejmě to musí také u bavení zůstat. Takže ho nech...a zkus mu trochu věřit. Když ti intiuce napoví, že něco není v pořádku, že se chová jinak, divně, tak pak mu klidně ten profil projeď, ať z tebe nedělá blbce. Ale primárně by měl (podle mě) člověk věřit, ne nevěřit.

Cituji bucinek07: Takže já sem asi fakt mimo když tyhle věci ve vztahu nedělám

nejsi mimo, nevěra je hnus... ale psaní s někým jiným snad není nevěra, ne? Zvlášt když píše jen ahoj, jak se máš....

Cituji verisek0902: Já si taky píšu ,ale s kámošem, které znám

Oni nemají nějaké partnerky?Co si myslíš jak to ty partnerky koukají.Je to stejná situace ve které jsi ty.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené