Ahoj, začala jsem chodit na jógu do Domu jógy na Andělu a chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s tamními lektorkami. Jsem úplný začátečník a zatím chodím v pátek 15.30 k Olze, ale ráda bych vyzkoušela i jinou lektorku. Jakou by jste doporučili?

arrow
profile_image
scateeinka
od 18. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Smitke: Ahojky, já jsem tam vyzkoušela už skoro všechny, ale pro mně zatím uplně nej je Jana. Je tam ale jen jednou týdně, úterý večer, takže ne vždycky jsem ji stihla.. Je to ale asi hodně individuální, každý rád něco jiného

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Smitke: Reaguji na scateeinka: sice mimo OT - ale mám mít rovnou vlastní podložku a nebo co vše s sebou?

Olga je nejlepší na bolavá záda a problémy s tím spojené. Nemůžu si jí vynachválit a navíc jede cviky přesně tak, jak mají být. Na druhou stranu to taky ráda prostřídám. Nejlepší je podle mě Andrea - teda nejvíc mě baví, sympatická paní středního věku, člověk z ní nemá mindrák, má příjemný hlas, opravuje ti nesprávné držení těla, říká jak a kdy dýchat. Doporučuju obě. Zbytek ti neporadím. Chodila jsem do studia ihned od jeho založení a pak se po 8 měs přestěhovala jinam, takže o nových lektorkách nemám přehled.
Ještě dodám, že jsem chodila cvičit 3-4x týdně. Nejlepší hodiny jsou brzo ráno nebo přes poledne, kdy není moc lidí. Od 18h to pak už začal být po pár měsících masakr (hlavně v těch pidi šatnách).

arrow
profile_image
scateeinka
od 18. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji fanny: ale mám mít rovnou vlastní podložku a nebo co vše s sebou?

Jestli máš vlastní, tak si ji vem, ale jinak ti tam za nějaký poplatek půjčí. S sebou určitě pití a dva ručníky (jeden na podložku, aby ti to neklouzalo, jeden na sprchu). Jinak asi nic zásadního.

arrow
profile_image
scateeinka
od 18. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Sierral: Olga je nejlepší na bolavá záda a problémy s tím spojené

U Olgy jsem taky párkrát byla, a taky super

Cituji scateeinka: S sebou určitě pití a dva ručníky (jeden na podložku, aby ti to neklouzalo, jeden na sprchu).

Určitě nejlíp vlastní podložku (oni je teda myjí, ale prostě není nad to se zpocená položit na vlastní...), ty ručníky nejlíp 3: jeden do sprchy, pidi na utírání potu (nebo aspoň potítko) a jeden pod sebe - já nosila velkou osušku (podle mě nejlepší než ty malé ručníky. Nezapomeň, že některé cviky se dělají na zemi, kape z tebe pot a z podložky se pak může stát klouzačka, když na ní nemáš vhodný ručník).
A za mě to vyhrála čelenka! Moc lidí ji nenosí, ale třeba Andrea jí začala používat díky mě neb zjistila, že jí díky tomu pot nekape do očí
No a samozřejmě avizovanou vodu, nebo malý iontový nápoj (kdyby se ti motala hlava) a k tomu 0.75l flašku vody. Jinak já běžně vypila za tu hodinu a půl litr vody.
No a na vlasy doporučuju jen gumičky a sponky. Pokud si vezmeš skřipec, tak je třeba sepnout hodně vysoko, aby ti to opět nevadilo při ležení.

A málem bych zapomněla, nosila jsem sebou i luj na rty (vazelínu v kelímku). Bez toho se nehnu a nemám ráda suché rty.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené