arrow
profile_image
terrezzz
od 16. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím všechny, našla jsem zde pár témat ale nikde jsem nenašla pořádnou odpověď. Omlouvám se tedy pokud jsem nějaké přehlédla.V roce 2012 jsem od svého bývalého přítele, který mi byl nevěrný chytila hpv. Zánět jsem přeléčila 2013 všechno v pořádku a 2014 také. Teď mi byl zjištěn opět nález HPV/LSIL. Když mi dr vytiskla poukaz na ošetření, zjistila jsem že jsem stejný nález měla již v roce 2015, ale dr mi nic neřekla jen dala macmiror a to bylo vše. Jedná se o mého exmilence (nedávno jsem se dozvěděla, že jsem byla jeho slečna číslo 50), se kterým vím že když jsem začínala, tak jsem byla zdravá a s nikým jiným jsem nespala. Jenomže když jsme tady to téma nakousli, začal mi tvrdit že on taky předtím nic neměl(hpv). Jenomže pro mě je to těžko uvěřitelné, přece jen 50 holek je dost. Od posledního sexu uběhlo už 6. měsíců, ovšem má už nový objev. Takže mé otázky jsou následující: Jak dlouho trvá, než se lidský imunitní systém popere sám s hpv? Je možné že už třeba nemusí být za 6. měsíců pozitivní? Jak dlouho vlastně ještě nebude moci/já nebudu moci provozovat sex? Ne teda že by bylo s kým , ale jak to pak funguje? Jinak žádné genitální bradavice jsme neměli ani jeden, jedná se jen o ten vir. Jsem z toho všeho hrozně zmatená. Potřebovala jsem se vypsat děkuji za přečtení až sem a za každou odpověď. (já 22, on 26)

arrow
profile_image
askim
od 25. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj.HPV se nikdy nezbavíš.
Je to virus a je již součástí (spíše na povrchu) tvých buněk na děložním čípku.Jediné co můžeš je chodit pravidelně na gyndu .kde se provádí stěry a odběry a kde se sleduje na histologii mikroskopicky právě změny tvých buněk vlivem toho viru.Dle toho se stupnuje_tzv grading a staging změn těch buněk,a dělá se to proto že HPV je dokázáno má vliv a může způspobovat karcinom děložního čípku.Tedy za určitých předpokladů a podmínek-zhoršuje to promiskuita,braní antikoncepce,kouření,diabetes a další.
Všichni muži co s tebou spali to tím pádem mají(tedy pokud neměli kondom) ale pokud jste provozovali orální sex,on lízal tebe,tak to mají 100%.Jen jsou přenašeči,oni nemají čípek,takže karcinom čípku jim nehrozí ale v případě že provozuji orální sex s partnerkou hrozí jim a tu studii dělal muj kolega ve FN Olomouc karcinom jicnu a hrtanu,protož mají uvulu(čípek v dutině ústní) a je skutečne dokázáno,žě pokud jsou kuřáci tak pravděpodopbnost propuknutí tohoto typu rakoviny u nich výrazně stoupá.
Takže defacto stačí líbačka s takovýmto týpkem a máš to taky.Ale je tím zamořená vetšina populace.
Jediná možnost je očkování dívek před zahájením sexuálního života,nic jiného je před nákazou neochrání.A pokud by se tvému lékaři nelíbily výsledky z histologie,navrne ti malý zákrok-konizace čípku,kdy se promořený povrch čípku jakoby seškrábne.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené