arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tianka: Nejprve jsem cvičila a teď mám nově augumentaci. A tělo těžká změna. Na operaci jsem byla těsně po závodech, takže úplně vyrýsovaná na kost a teď 4 týdny po mám 8 kg nahoře. Ale neřeším to, příští týden pomalu začnu aerobky, doktor mi povolil od 6. týdne normálně cvičit. Tak si teď ještě užívám poslední týdny pořádnýho žrádýlka.A pak začnu přípravu na příští závody. Mám trošku strach, jak to s tím cvičením půjde, ale myslím, že postupně se vrátím do formy.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj já měřím 175 cm a vážím 52 kg.. a mám 300 ml a podprsenku mám 70-D.. mám hezké troječky..takže si myslím, že těch 295ml ti udělá krásné trojky, záleží i na tom jaký máš základ.

Reaguji na shaulinka: A jaký máš základ a míry? To máš hezkou velikost s 300 ml

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na té druhé konzultaci, říkala mu o těch mililitrech, ukázala mu fotky ...pan primář mě znovu přemeřil a znovu mi vše vysvětlil...Šířku prsa mám 11,5 cm a říkal, že se musí zvolit takový implantát, který bude mít užší základnu cca o centimetr. Znovu jsem si zkoušela ty implantáty, 275 ml a fakt mi to přišlo už docela velké. Takže mi řekl, že těch 295 ml mi dá, pokud bych chtěla tu větší velikost, ale pokud bych to chtěla nechat na něm, tak by mi dal tu menší (tak jsem to pochopila ) ...tak jsem ráda, že mi to bylo znovu vysvětleno, ještě jsem se ho ptala na extra vysoký profil a pokud bych volila tento se základnou 10,5 cm, tak bych měla projekci 5,5 cm, což už je celkem dost (o centimetr více, než u toho vysokého)...ale před operací mu zkusím říct, ať ho tam zkusí dát a uvidí

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: Ten extra vysoký si nedávej,má uzkou základnu na 75 pod prsama,to bys musela dát min 350ml.

Reaguji na Tamara79:
No, 330 ml extra vys. profil Polytech má základnu 10,5 cm, stejně jako 275 ml vysoký Polytech

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: Nemůže mít stejně,to je divné,10.5. je málo,šířku prsa máš o cm víc.

Reaguji na Tamara79:
No podle těch parametrů z tabulek to tak vážně je . Doktor říkal, že implantát musí být užší, jinak by to prý nemuselo být pěkné

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: Dala jsem do galerky fotku,tygří podprda,dnešní úlovek.Já mám 10 a něco šířku implantátu,mám asi 70cm pod prsy a mám mezeru která mě štve a prsa nejdou k sobě.Záleží na tobě.Ty bys měla mezeru větší.

Reaguji na Tamara79:
Já nevím a to mám prostě říct doktorovi "Promiňte, ale tohle je pěkná blbost, nic o tom nevíte. Holky na diskusi říkaly to a to..." ? Každá máme sice jiné proporce, ale také můžeš mít úplně jinou strukturu hrudníku, než já. Mně na rovinu řekl, že ačkoliv mám přes hruď 75 cm, tak že celkově jsem vpředu drobná. Ten objem mám celkově spíš daný tím, že mám mohutnější záda (pravděpodobně díky jízdě na koni), ale vpředu jsem celkem drobná. Já neříkám, že nebudu mít mezeru mezi prsy, samozřejmě ji nechci, ale ty zase nemůžeš přece stoprocentně říct, že když to máš ty, tak že já to budu mít ještě horší. Našla jsem tu holky, které mají proporce jako já, podobný objem impantátu a prsa mají super.

Reaguji na Tamara79:
Mimochodem mi přijde, že ty máš šířku implantátů dobrou, jen ti jdou prsa od přírody do stran a ty implantáty to ještě zvýraznily. Možná se pletu, ale podle fotek to tak vypadá. Samozřejme nic ve zlém

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: Jojo,kdou mě do stran,já kvůli tomu musela dát vysoký,se středním bych měla prsa až pod pažou.Bohužel.
Já ti nenutím jinou verzi,jen ten extra vysoký se dává,když si dá holka na drobný hrudník kolem 400ml.V profilu máš myslím vysoký profil a tady píšeš o extra vysokém,tak jsem myslela že máš navrhnutý ten vysoký a chceš si vydupat ten extra vys.
Nevím přesně jaká máš prsa ted.Snad budeš spokojená.Já bych s tak málo ml do extra vysokého nešla,asi tak.

Reaguji na Tamara79:
Mám navrhnuto vysoký profil, řeknu si o 295 ml a ještě mu teda řeknu, že pokud to bude nutné, ať dá třeba střední
O extra vysokém jsem se před ním jen zmínila. On říkal, že je už jako hodně kulatý a hodně dopředu a že se dává spíše ženám už do vykojených prsou. Mně ten extra vys. právě zaujal tím, že kdybych si dala těch 330 extra vys., tak že ta základna je celkem dobrá..
Ale i doktor se spíše přikláněl k tomu vysokému, tak zůstanu u něj třeba mi tam nakonec na sále dá ještě víc

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: Uvidíš,ale i ten vysoký dělá pěkné trčáky.Já pokud půjdu někdy na výměnu a dám víc ml,tak už budu muset ten extra vysoký,ale mín jak 450ml si nedám,to si radši nechám to co mám.

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: Já jsem byla u Prose a na konzultaci jsme se o profilu vůbec nebavili, pak jsem se přihlásila na omlázko a začlo mi to vrtat hlavou a volala jsem mu a on mi řekl, že to uvidí až na sále a já to nechala úplně na něm, takže si myslím, že jestli sis vybrala dobrého doktora nemusíš se bát

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené