1. . .3456789. . .2021
arrow
profile_image
Katschulle
od 27. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na jennynka001: Ahoj, já mám také 295ml pod sval, anatomy. Měřím 160 cm a vážím 52 kg, doporučoval mi 260ml, ale ty se mi zdály malé - původně jsem měla vel. 75A po dvou dětech, tak když už člověk na to jde, tak ať to trochu vypadá. Dnes jsme po prvně sundali prádlo - klepali jsme se jak ratlíci (já a můj partner) . Zatím to 4 den po opce není nic extra, zřejmě jsou prsa oteklá, pravé víc, doufám, že se to srovná. Máte někdo podobnou zkušenost? a Jakou velikost té stahovací podprsenky a pásu si koupit? O číslo menší? Jenže jakou mám teď vlastně velikost? Jsem z toho trochu jelen.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj Katschulle, no tohle jsou přesně ty informace, kterými tě měl vybavit Tvůj operatér, když už Tě nevybavil pro rekonvalescenci tak důležitými věcmi, jako je zdravotní podprsenka a pás. Asi ideální by bylo mu zavolat a zeptat se. Já myslím, že když jsi měla 75A a dali Ti 295ml, že bys potřebovala max. 75B, možná i A - ta stahovací podprda musí být menší, musí ta prsa právě dost stahovat. Co se pásu týče, myslím, že je to univerzální velikost. Je na suchý zip, takže stáhnout co to půjde. Můžu se zeptat, kdo Tě operoval?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Katschulle: Ahoj, myslím, že už podprenku si měla mít při odchodu z nemocnice, nicméně když jukneš na lipoelastik, dá se docela dobře orientovat dle tabulky velikosti, souhlasím, že bys asi měla mít 75A, i když na počátku půjde hůře zapnout, ale vytáhne se a opadnou ti otoky. Mám i pás, ten klidně můžu prodat, prsami krásně sedají samy, bez použití pásu.

Reaguji na zizalka19:
souhlasím, podprsenku bys určitě měla nasadit hned po zákroku. Nechápu, že ti ji doktor nedal. Je sice dražší, kolem 1000,-, ale aspoň máš jistotu, že ti padne a hned od začátku pro prsa uděláš maximum. Než ji po tom shánět po internetu a doufat, že ti sedne velikost.
Jinak bych to taky viděla na 75A. Já měla Lipoelastic 75B, výsledná velikost po zákroku 75D.(375 ml)

arrow
profile_image
Katschulle
od 27. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Andulka32: Ahoj, ohledně té podprsenky - dr. mi řekl, že až sundám obvaz a gázu, mám se nastříkat desinfekcí , a poté nosit stahovací podprsenku na aerobik. Kompresní podprdu, co jsem dostala tam, mám na sobě zatím non stop - kromě hygieny- každopádně je to kus hadru, co se koupí na tržnici, se speciálním pooperační prádlem to teda nemá nic společného, o nějaké extra kompresi též nelze hovořit. Dnes jsem prvně vyklopila ty bábovky z té podprdy , nejradši bych se neviděla, spílám si, že jsem tak blbá a chce se mi bulet. Já nevím, možná panikařím, pátý den po opce je třeba brzy dělat závěry, ale tohle se mi vůbec nelíbí, možná je to otokama, psala jsem dr. email a nafotila ty věci (líp to nazvat nejde) , doufám, že mi alespoň zavolá nebo napíše a modlím se, aby mě to uklidnilo.Kamarádka mi dnes nějakou kompresní podprdu přivalí, byla na augm. před 2 lety, po 3 měsících se jí udělala kapsula a musela znova. ach jo...

Reaguji na Katschulle: Nevěš hlavu...po 5 dnech fakt nemůžeš dělat závěry..prsa jsou určo oteklá, s modřinama..budou si sedat.. Tím jsme si prošly všechny, neboj!!

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katschulle: s tou podprsenkou je to fakt podivné, je podle mě ze začátku dost důležitá i stahovací pás, každý doktor má jiný přístup, ale tohle.....já mám lipoelastic 75B a sedí mi skvěle a cítím se v ní pohodlně. To jak píšeš, že se ti prsa nelíbí tak co tím myslíš, jsou moc velká, moc malá nebo tvarově? Nechceš přidat na omlázko foto? Je ještě brzy, ale mně se naštěstí líbila prsa od začátku a nemůžu říct, že bych měla takové pocity jako ty, to je mi líto a držím pěsti ať se vyklubají a líbí se Ti

arrow
profile_image
Katschulle
od 27. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na J. Martina:
Díky všem za podporu, budu muset vyjít na procházku, abych přišla na jiný myšlenky , protože poslední měsíc mám v hlavě pěknej "kozí guláš" a nervy jak špagáty. Každopádně už to aspoň tolik nebolí, ty první dny byly extrémní, měla jsem pocit, že patolog vypíše jako příčinu mého úmrtí "zabila ji velká prsa" - i když zas tak velký je teda nemám
Jo a ještě by mě zajímalo, jestli je normální , že jsem po odhocu domů nedostala žádnou propouštěcí zprávu, krom pasu na imploše a dokladu o zaplacení nemám vůbec nic. Vy jo?

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katschulle: když neztrácíš humor, tak to určitě zvládneš, období po opce není jednoduché a hlavně splnění představ není vždy na stoprocent a člověk se s tím musí vyrovnat. Já dostala od Prose zprávu o průběhu operace a byl tam vypsaná i pooperační péče co a jak a kdy mám dělat, ale už jsem tady četla, že některé holky nic nedostaly, také je to různé a dělá si to každý doktor jak chce...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katschulle: ahoj tak to mě mrzí. A jak vypadaj? Jako že blbej tvar?

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky tak už jsem po operaci a mě příjde že mi je ta stahovací podprsenka strašně malá . Nakonec mi pan doktor vložil implantáty 310 ml pod sval a podprsenku mám 70C. Přez prsa to je v pohodě, ale ta guma pod prsama mě fakt strašně tlačí. Taky vas to tlačilo? Nebo mám moc malej obvod?

arrow
Neprodává v Bazaru

To Katschulle: no propouštěcí zprávu by ti opravdu měl dát, tak jako se dává při každém opuštění nemocnice, ať už byl důvod hospitalizace jakýkoli. Tak se ho zkus na to ještě zeptat? A s tou zdravotní podprdou pospíchej, opravdu je extrémně důležitá pro bezproblémový průběh rekonvalescence a i proto, aby prsa byla právě hezká a maximálně stejná. Hned bych mu zavolala a ptala se aspoň na velikost. Kup v Lipoelastic. Ty používají snad všechny "normální" kliniky. Jinak obvod by měl být stejný, jako jsi nosila před opkou a velikost košíčků raději menší (ať stahuje) než byť jen o kousek volnější. Písni, co se Ti na prsech nelíbí, co je špatně?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Paislay: Koukala jsem do galerky, prsa jsi před opkou měla, takže košíček C je myslím OK a velikost obvodu by měla být stejná, jakou jsi nosila. Měla jsi řez v podprsní rýze? Jestli jo, tak ono je to nepříjemné, jak ta guma tlačí do těch čerstvých jizev, ale po pár dnech, jak se jizvy začnou hojit, to bude lepší. A navíc to pak působí i jako tlaková masáž na jizvy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Didi76: jj rez mam v podprsni ryze. Ale pred operaci jsem nosila vetsinou 75 a tohle me fakt tlaci hrozne. Porad si tu gumu nadzvedávam abych si ulevila aspoň na chvilku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Koukala jsem že jsem napsala pod sval, ale mám to pod žlázu 😃😃😃

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené