arrow
profile_image
Ovečkaa
od 27. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Třeba se tu najde někdo, kdo by mi mohl poradit s problémem.
Před krátkou dobou jsme domů pořídili infrasaunu. Zatím jsem byla jenom párkrát, ale všechno super; myslím, že mi pomáhá i na bolavá záda; zlepšuje se akné na pažích a vlastně celkově mám pocit, že kůži na těle mám vláčnější a jemnou (nutno podotknout, že mi pomaličku táhne na 40, takže už fakt nemám kůžičku jak dětskou prdýlku )...

Jediné ale, s čím mám problém, je kůže na obličeji. Po saunování mi vždycky strašně zčervená hlavně brada, okolí pusy a kolem nosu. Nepálí to, ani to neprovází žádné nepříjemné pocity, ale vypadá to strašně a hodně dlouho trvá, než to aspoň trochu zmizí.
Jenže se mi zároveň bohužel na těch jmenovaných místech kůže i více olupuje, vysychá a drolí se, což už pak způsobuje pocit pnutí.

Vím, že se po sauně nemá na kůži nic plácat, aby se neucpaly otevřené póry, ale ten obličej prostě nedám a hned po sprše si ho musím namazat, jinak mám pocit, že se mi "srazila" kůže. Namazáním se to aspoň trochu uklidní, ale pokud si dám saunu později odpoledne, stejně jdu v noci spát s obličejem jak rak. Do rána je to lepší, ale i tak je celý den patrné, která místa jsou problémová.

Tak by mě zajímalo - máte s tím některá zkušenost? Poradíte mi, co by na to mohlo pomoct a nebo nějaký fígl, jak během saunování obličej ochránit? I když spíš právě jenom tyhle partie, protože jinak mám pleť celkově čistější, bez ucpaných pórů.
Kosmetiku používám pořád stejnou, takže ta by mi nějakou alergickou reakci sama o sobě způsobovat neměla.

Díky

arrow
profile_image
Ovečkaa
od 27. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mroskvicka: Taky už mě to napadlo, ale nejsem si právě úplně jistá; abych si tím ještě neuškodila. Protože vím, že před saunováním se mám umýt jenom sprcháčem a nemazat se (např. tělovým mlékem), aby se neucpaly póry.
Možná bych mohla spíš než krém, který běžně používám, máznout třeba trochu kosmetické vazelíny...

Ahoj, právě jsem se dočetla, že infra sauna má nějaké pozitivní účinky na akne a na pleť obecně. Vážně vám to někomu zabralo? Protože já mám problémovou pleť už někdy od puberty a mám pocit, že absolutně nic nezabírá...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené