arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co máte raději? A proč?
Já mám raději infra (lépe se dýchá,nejsem tak unavená, když vylezu, sprchuju se jen vlažnou vodou), ale zase ze sauny mám lepší pocit, že to je pro mé tělo výhodnější a lepší.
Jak jste na tom vy?

Reaguji na netík:
když bych si měla vybrat mezi těmito, tak klasická sauna, taky z ní mám lepší pocit. Ale úplně nejvíc teda miluju páru

Já mám zas raději infrasaunu nejsem tak unavená a není mi takové vedro, taky perfektně působí na akné. Jinak pára je fakt lepší

arrow
profile_image
mowiska
od 2. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám radši infrasaunu, neni v ní takové vedro a líp se mi v ní dýchá.

arrow
profile_image
lama
od 17. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevíte, jak často mohu do sauny? Jedu na 4 dny do hotelu, kde je v ceně sauna i infrasauna, zkušenosti zatím nemám. Mohu do sauny každý den? Na jak dlouho? A která je lepší? Klasika, či infra?

arrow
profile_image
Kopretinka6
od 26. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi už ti ta odpověď moc nepomůže, ale pro ostatní: do infrasauny se může každý den a prospívá to zdraví, podle toho co píšou. ideálně tak 30 min, není nutné tam být déle.

Co je lepší těžko posoudit, každému vyhovuje něco jiného. Mě osobně více vyhovuje infra, protože nemám ráda příliš velké horko, tohle se mi zdá mnohem pohodlnější, protože z toho nejde žádná pára a nezabírá tolik místa, máme jí v koupelně

Ahoj, mám často namožené svaly, bolí mě záda nebo za krkem. Zkoušela jsem masáže, ale nikdy jsem nebyla úplně spokojená. Do normální sauny zase nemůžu chodit, vadí mi ta vlhkost, že tam není vidět a ani tam nemůžu pořádně dýchat. Nemáte někdo zkušenosti i s uvolňováním svalů v infrasauně? Myslím z Vás, kdo píšete, že do ní chodíte. Díky!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené