1. . .3456789. . .2324
arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám to tak, že buď si koupím drahou věc nebo naopak hrozně levnou. Když už by mě šátek stál dva tisíce a nebyla to "značka" po které toužím, tak by mi bylo peněz víc líto, než kdybych za ten vysněný dala pět tisíc. A jen podotýkám, že vysněný ho nemám z toho důvodu, že je to LV, i když malou roli to v něm taky hraje. Takže když to shrnu, tak 9 je pro mě hodně, ať se jedná o šátek, kabelku, či boty, ale cenu 5 - 6 bych ráda obětovala.

jdi do něj

na 100% podpora, kup si ho, budeš pak litovat...je vidět, že po něm hodně toužíš a když už nad tim bádáš 3 měsíce....Jsem si jistá, že když si ho nekoupíš, tak tě to pořád bude hlodat, ikdybys místo šátku byla v řecku nebo si koupila vybavení do pokoje, tak nebudeš tak spokojená a jde přece hlavně o spokojenost... Navíc si zvýšíš hranici vkusu jakoby a zase budeš směřovat výš

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Markvitka: pokud bych k němu neměla nic "ucházejícího", tak by to stejně mohlo na ostatní působit, že máš fake z tržnice..

Já s tím naprosto souhlasím, na značky je dost času i peněz, když slečna začne vydělávat - nadrtit pouze na jeden LV šátek je naprosto kontraproduktivní. Když vidím mladičkou slečnu v obyčejných teniskách, no name riflích a triku z terranovy, která má brýle Armani nebo tak podobně, tak si hned představím padělek. Co si budem povídat, padělků LV je všude dost, i když šátků možná ne tolik, co kabelek.
Zas na druhou stranu, pokud Tě šátek odnaučí kouřit, jak píšeš výš, je to skvělý důvod si jej koupit, za celý svůj další kuřácký život by sis totiž pod nosem zapálila peníze na celou hromadu takových šátků

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji dadabus: nadrtit pouze na jeden LV šátek je naprosto kontraproduktivní.

Samozřejmě nad tím váhám taky, k čemu ho nosit, ale myslím, že v mým šatníku je dost kvalitního oblečení, aby se dal kombinovat, nebo s čím by si ho kombinovala ty?

Cituji dadabus: za celý svůj další kuřácký život by sis totiž pod nosem zapálila peníze na celou hromadu takových šátků

No právě! Já jsem už prokouřila tolik peněž, že bych měla dovolenou, auto i šátek navrch! No to je hrozný, když se na tím zamyslím a to jsou uplně vyhozený peníze

arrow
profile_image
Bedla
od 8. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Paris: Když už by mě šátek stál dva tisíce a nebyla to "značka" po které toužím, tak by mi bylo peněz víc líto

Cituji Paris: A jen podotýkám, že vysněný ho nemám z toho důvodu, že je to LV,

To si ale trochu protiřečíš. Za kvalitní šátek ze stejného materiálu a stejné barvy, ale bez značky LV, by ti bylo líto peněz, za LV ne?
Svůj názor jsem napsala. Luxus není o značkách. Za 9000 se celá oblíknu tak, že budu vypadat víc "draze" než holka v džínách, keckách a šátku LV.

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za mně do šátku jdi, sama jsem si teď na Vánoce pořídila Lurex Shawl - obhajuju si všechny nákupy výše zmíněné značky tím, že pak vždy věci výhodně prodám - Např. - měla jsem Neverfull ve velikosti MM v Damier Ebene - prodala jsem ji po roce a půl se ztrátou 3000kč, za ten rok a půl bych byla schopna si koupit ve stejné ceně, jako je ta původní, několik kabelek kvalitních, ale "no name", ale ty už bych v životě neprodala.
-
PS: Gucci má také pěkné shawly, v podobných barvách, cenově se dají dokonce sehnat výhodněji, než LV

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Bedla: Svůj názor jsem napsala.

Však za něj děkuju, jsem ráda za jakkýkoli názor!

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji DiOOne: s čím by si ho kombinovala ty?

Jasně, pokud máš dost elegantního oblečení - tak jej využiješ.
Mně se tady ty drahé šátky víc líbí ty hedvábné vzorované - k bílé košili, riflím a koženým kozačkám, případně dlouhému kabátu.
Co si vzít tady k tomu, netuším - první mne napadl bílý kožich . Dara je Dara, tak si může dovolit i sivý svetr a kecky - bych vyměnila obojí za elegantnější model, nelíbí se mi to, ale to je věc názoru.
Šátek mi na pohled trochu připomíná vánoční damaškový ubrus a abych řekla pravdu, už se mi líbí víc než na první pohled

Cituji Bedla: Aspinal of London

Tam jsou hezké právě ty vzorované lehké šátky, ale na zimu se mi zdá slabý výběr - mám Burberry a čekám na jaro

Měla by sis ho koupit. Jak už tu píší holky, jde vidět, jak moc po něm toužíš a i kdyby sis koupila Aspinal of London, pořád se ti bude líbit ten LV a budeš ho chtít. Na ty peníze se už nedívej, stejně bys je nakonec vrazila do něčeho jiného. Je to velká suma, ale až budeš mít šátek doma, hned na to zapomeneš a budeš mít splněný sen. Ukaž nám pak fotky!!

arrow
profile_image
Desire
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Úplně Tě chápu...toužím po černým Už dlouho.....Dej vědět, zda si ho koupila, případně kde a za kolik

ANO ANO ANO !! Je to vážně radost, známe ten pocit, když vycházíme z LV s taštičkou šťastné jako blechy, já jsem si myslela, že skončím na jedné kabelce a jednom šátku, veškeré moje úspory padají do této mánie

Určitě si ho kup není nic lepšího než udělat si radost 9000 je hodně,ale jestli po něm toužíš proč ne. Touha je silná já to znám u mě to není oblečení(miluju vintage,takže jsme spíš na "sekáče"), ale za dekorativní kosmetiku(chanel,dior,lancome...) jsem schopná utratit taky veškeré úspory TAKŽE KUPUJ A MAZLI SE SNÍM

Cituji dadabus: Jasně, pokud máš dost elegantního oblečení - tak jej využiješ

Já osobně si toto nemyslím, dá se kombinovat vážně s ČÍMKOLIV !!

Já jsem měla před třemi týdny stejné dilema.Měla jsem kulatiny a chtěla jsem jen finance,že si raději něco koupím sama.Pořád jsem si říkala,že za ty peníze mám pěkný pobyt,ale nakonec zvítězil šál.Mám denim modrý,jelikož nosím z 98procent džíny a spíš sportovnější styl.Bydlím přitom na vesnici,pracuji doma,občas nějaká restauračka,takže se nepotřebuji nikde parádit.Ovšem tohoto "činu" nelituji. Hodím si kvalitní džíny,obyčejný svetřík a šátek a cítím se skvěle.Mám to prostě pro svůj pocit a souhlasím,že kdybych někomu neznalému cen LV v okolí řekla cenu,tak ho omyje .Takže za mě do toho jdi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené