1. . .567891011. . .2324
arrow
profile_image
Veronika10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Peníze budou my nebudem Když si na to vyděláš a chceš to tak proč by sis to nekoupila?
Tímto se řídím i já! A navíc když jsi s tím spokojena, tak co by tě trápil názor ostatních? Holka jdi do něj,nos se a směj se těm co jsou od hlavy až k patě oblečení do padělku LV, gucciho a diora D:

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Laky: uvažuješ,ale kdo tě živí a ubytovává,když studuješ a uvažuješ o tomto šátku

Nikdo mě neubytovává, bydlím normálně s rodiči v RD!

Cituji Veronika10: Peníze budou my nebudem Když si na to vyděláš a chceš to tak proč by sis to nekoupila?

To je zajímavý názor takový měl náš dvacetiletý studující syn,že půjde někam na brigádu a koupí si Macbook..........prostě by investoval vše co by vydělal do jednoho kusu elektroniky.
Tak jsem si v klidu sedla a u kafe jsem mu vysvětlila,že pokud on vydělá náhodou nějaké peníze a utratí si je za tento kousek elektroniky /ano je hezký,ale platíme značku/,tak my jako rodiče začneme dělat to samé....v tom případě nevím,kde budeme za čas bydlet a co budeme jíst,když si z výplaty koupím jednu kabelku a manžel asi tak tři obleky od Armaniho synovi samozřejmě nekoupíme nic....on by nám ze své brigády nekoupil taky ani rohlík.
No koukal tedy dost divně a ve finále pochopil.............
Protože on by si vydělal na Macbook,ale oblečení,jídlo,benzín a vše ostatní by zaplatili rodiče.............no jsem hodně přející matka,ale nejsem padlá na hlavu.Pokud by si zvládl vydělat na tuto elektroniku,tak už by se mohl i sám starat .......... jenže to by nebyla ta správná motivace že

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ginfizz: na krku by měla šátek LV za takovýhle peníze, první, co by mě napadlo by bylo, že je to fake

..mě by například vůbec nevadilo, že si lidi myslí, že je to fake,.. kdybych se měla ohlížet na to, co si myslí lidi, težko říct jak bych chodila oblečená! Viz jak se lidi neustále podivujou nad holinkama, který se tu už tolikrát řešily.
Tak to já bych si například kabelku za 1500 klidně koupila, kdyby se mi ovšem líbila,...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já taky utrácím za věci, za který na mě ostatní koukají, že jsem hloupá, že za ně ty prachy dám, ale beru to tak, že jsem mladá a nemám žádný závazky. Jednou až budu starší, budu mít děcka a naky povinnosti, tak podle mě bude mnohem težší si něco takovýho pořídit. Já bych do něho hned šla.. Podle mě ty prachy stejnak za něco utratíš, tak si aspon spln to, co si přeješ. Myslím, že tě to bude dlouho těšit, pokud ho tak chceš ..Takový věci si nekupujeme denně, tak proč si aspon jednou za život něco takovýho nedopřát .. Moje snad nejdražší investice byla mikča za 6000 ale i tak neměnila bych Za mě určitě ano Je moc pěknej

arrow
profile_image
moninagr mojeid
od 3. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

správce bazaru

Můj skromný názor je, že jako studentka bych si opravdu nedovolila vůči rodičům koupit si takhle drahou věc i přesto, že nouzí netrpíme. Myslím si, že ve věku, kdy státnicuji (tzn. v letech, kdy si většina tvých spolužáků, kteří nešli studovat vysokou, vydělává na živobytí sama) už i mně osobně je blbé stále v podstatě žít z peněz rodičů. Takže i přesto, že mi rodiče vysokou platí, snažím se přivydělat kde to jde a v rámci možností si co jde, zaplatit sama (dopravu, jídlo, kosmetiku apod.) a snažit se se co nejvíc osamostatnit. V těchto letech mi platí opravdu dost a tak toho nemíním využívat, proto naprosto souhlasím s Laky a jejím přístupem.
Samozřejmě, až si budeš vydělávat sama a budeš finančně nezávislá, neřekla bych ani bú a ráda ti šátek přála. Stejně si myslím, že pokud si ho koupíš, tak těch našetřených peněz budeš nakonec litovat. Howgh

arrow
profile_image
MissDior
od 7. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj DiOOne, abych řekla pravdu, tak v mnohém souhlasím s Laky a moninagr - neumím si představit situaci, kdy bych žila z podpory svých rodičů a měla dražší kabelky/oblečení/kosmetiku než moje máma, připadala bych si hloupě, nevděčně a vůbec bych si takový kousek nemohla užít, protože bych z toho měla prostě výčitky svědomí. Ale nevidím nic špatného na tom, kupovat si takové věci ve chvíli, kdy se o sebe budeš starat sama - v tom případě bych Ti řekla, ať do toho bez váhání jdeš. Myslím si, že se nic nestane, pokud si na svůj vysněný kousek LV počkáš - a třeba přijdeš na to, že jsou i mnohem zajímavější značky .

arrow
Neprodává v Bazaru

Za šátek 9tis?To bych se našim nemohla podívat do očí,kdybych u nich bydlela!Až budeš vydělávat a bydlet ve svém,tak si kup co chceš,ale tohle je podraz na lidi co tě živý a ubytovávají...No na tohle musí mít člověk povahu...Popravdě mě dítě kouřit,tak nedostane žádné kapesné,natož kdyby si kluci koupili něco tak zbytečného a předraženého.Souhlasím s Laky,MissDior a moninagr

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: on by nám ze své brigády nekoupil taky ani rohlík

Třeba by koupil - já své máti občas něco z brigády pořídila - ne zrovna šátek za devítku, ale obvykle něco, co by si sama nekoupila, že je to drahé.

Cituji KatuskaBeluska: co si fakt kupují originály a nakonec utratí majlant za něco v čem vidíte půl národa

Ne že by tyhle dvě značky byly srovnatelné, ale já naprosto stejně dopadla s oblečením Christian Audigier / Ed Hardy a vím, jak je příjemné potkat tmavší spoluobčanku s igelitkou ve víceméně "stejném" triku, za jaké jste daly pár tisíc. . Kdyby se měl někdo někomu smát, tak spíš ona mně

Nicméně pokud by šátek sloužil jako odvykací léčba od kouření, tak je to k něčemu, když už se tu spomínali rodiče, teoreticky bych byla mnohem raději , kdyby si má dcera šetřila na předražený ubrus, ehm, než by měla všechno co vydělá prokouřit.

arrow
profile_image
Teesa
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Osobně to taky moc nechápu, za 2 tisíce budiž, za 9 mi to přijde prostě škoda peněz.
Ale tak ok, chápu to u někoho, kdo ještě nemá závazky, je schopen si vydělat, má pro něj taková věc hodně velkou cenu a prestiž. Kdyby tě to navíc motivovalo k nekouření, tak super. Možná být tebou rok nekouřím a ukládám si ty peníze, co bys utratila za cigarety někam mimo, no a uvidíš, kolik tam bude za rok. Kouření mi přijdou hůř vyhozený peníze než předraženej LV šátek.
Jediné, co mi na celé situaci prostě nesedí je to, co už tu bylo zmíněno. Že žiješ u rodičů, nejspíš tě živěj. A ty bys pak klidně byla schopná na brigádě vydělat 9 tisíc a utratit je za jeden šátek. To mi přijde vůči rodičům nefér. Pakliže jim přispíváš na domácnost a jídlo a kupuješ si vše sama, tak nemám problém.

Cituji dadabus: Třeba by koupil - já své máti občas něco z brigády pořídila - ne zrovna šátek za devítku, ale obvykle něco, co by si sama nekoupila, že je to drahé.

Rohlík byl myšlen obrazně....synek není nucen pracovat na brigádách,do teď nevydělal ještě ani korunu,za prvé u nás práce opravdu není a za druhé dokud budeme stíhat,tak si může jako student užívat,ale máme holt určité mantinely.Člověk má mít sny a ne okamžitě splněná všechna přání.

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No pokud po něm toužíš, tak si ho kup, ale já bych se pak nemohla podívat ani do zrcadla, natož mamce do očí. Živí mě na vysoké nemalou částkou, protože ví, že u své VŠ nemám čas na pravidelnou brigádu a já jsem jí za to moc vděčná. Nevím, jak je to u vás, jestli rodičům přispíváš nebo ne, ale já bych v sobě měla blok, že tohle si prostě nemůžu dovolit.

A kdybych si někde náhodou vydělala 9 tisíc na šátek, tak bych ho nekoupila sobě, ale mamce, aby taky jednou mohla mít něco opravdu luxusního, protože si to určitě zaslouží.

Cituji marbee: kdybych si někde náhodou vydělala 9 tisíc na šátek, tak bych ho nekoupila sobě, ale mamce, aby taky jednou mohla mít něco opravdu luxusního, protože si to určitě zaslouží.

woooooooooooooooow

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky:
myslím, že na tom nic k wow není celý život se o mě starala, myslím, že má právo mít něco krásného, protože je to moc šmrncovní ženská. I když já bych si pro ni spíš představovala luxusní kabelku třeba Pradu, ale to bude ještě dlouho trvat, než na ni vydělám....

Cituji marbee: A kdybych si někde náhodou vydělala 9 tisíc na šátek, tak bych ho nekoupila sobě, ale mamce, aby taky jednou mohla mít něco opravdu luxusního, protože si to určitě zaslouží

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené