1. . .45678910. . .2324
arrow
profile_image
Mirindík
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Když tak pročítám celou tuto diskuzi, nevím zdali ano nebo ne.
Šátek je úžasný..a moc pěkný. Já sama si koupila dražší kabelku,ale také ji ke všemu vynosím a nosím ji denně.. pokud by jsi šátek opravdu využila- ANO kup si jej. Pokud by Ti měl jen ležet ve skříni na podívání a občasné nošení nemá to cenu.
Ač jsem pracující, nedokáži si představit dát takovou částku za šátek... zvlášť když vím, že si jen trochu připlatím a mám dovolenou

arrow
profile_image
Sandyna_ mojeid
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

No, přiznám se, že já bych do šátku za 9000,- nešla .. nešla bych do šátku ani za 1000,- nečetla jsem pořádně, nevím, kolik je Ti let, ale podle "peněz z brigády" soudím, že studuješ. Já studuju taky, ale za tyhle peníze bych jela radši na dovolenou. Myslím, že když už, tak nějaký šátky za 9000,- oceníš, až Ti bude o pár let víc a budeš si vydělávat sama na sebe a nejenom pouze brigádou. Nehledě na to, jak tu někdo psal, padělků je tolik, že při prvním pohledu na LV šátky a kabelky, co jich kolem je, mě to evokuje padělky. Takže omlouvám se, ale pro mě by to byla naprostá zbytečnost a zbyteřčně vyhozené peníze za něco, co nemá ve skutečnosti ani poloviční hodnotu.

neinvestovala bych takovou částku do šátku, příjde mi to jako marnivost nic víc nic míň.

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na šášulka:
musím souhlasit....snažím se to nějak pochopit,ale vůbec mi to nejde...9 tis. za šátek..někdy přemýšlím,jestli to je vtip nebo fakt...samozřejmě,ať si každej koupí,co uzná za vhodný,ale snad přijde den,kdy budu mít pro tohle pochopení

Reaguji na DiOOne:
Pokud po něm tak toužíš, kup si ho
Já chci zase kabeličku a na jaře bude moje..
Ještě se zeptám, ty rodičům při studiu přispíváš na domácnost?

arrow
profile_image
Ančí
od 13. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za mě teda ne. Jsem ochotná připlatit si za luxus, ale ne čistě za značku. A tady je min. 75 % ceny za značku, na to bych se jim vykašlala.

Mám ráda drahé parfémy, takže tě na jednu stranu chápu, ale tohle se mi zdá fakt moc. Kór pro studentku. Tak aspoň počkej na ty státnice, ať ho máš za odměnu. (Já teda za státnice jela na Rhodos a vyšlo to skoro na stejné peníze.)

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak je fakt, že za 9000,- by nebyl, vyšel by o něco laciněji, ale i tak je to dost, to je jasný, kdyby stál 2000, mám ho doma na hned! Každopádně na dovolenou jezdím každé lěto tak, či tak, takže ve srovnání s dovolenou by mi zas až tak líto peněz nebylo, ale pořád nevím. Samozřejmě, že se platí za značku, je mi jasný, že šátek sám o sobě takovou cenu nemá! takže stále nevím, já se právě obávám, že až si budu vydělávat bude pořád kam vrážet peníze (bydlení, rodina-- mám strach, aby mi potom těch peněz nebylo líto ještě víc!) jinak vám všem moc děkuji za názory! jste zlaté!

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sandyna_:
Já jsem tedy neviděla ještě ani jeden padělek, kterej by vypadal takhle, jako originál (mluvím jen o šátcích) ale vše je možný! mě ani nejde o to, že si bude někdo myslet, že je to padělek, stačí když já sama budu vědět, že není!

A nelituješ tedy, Sofiii[i][/i]? Na kolik tě vyšel?

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji DiOOne: kdyby stál 2000, mám ho doma na hned!

myslím,že i ve více odstínech. Já jsem ochotna i šest, ale on prostě nikde za ty peníze není. Myslím, že nejlepší je to udělat hned, moc se nerozmýšlet, protože vždycky se najde pro i proti. Já si tak nedávno koupila ty hodinky, přitom jsem nad nima nikdy moc neuvažovala a byla to částka podobná šátku.Teď maximálně lituji, že jsem se hecla do hodinek a ne do šátku.

Holky,několikrát tu padlo,že vám není jako studentkám líto utratit všechny peníze vydělané na brigádě za modu /šátek za 9 tisíc bych nechtěla ani kdyby mi ho nekdo koupil a věnoval / zajímala by mě jen jedna věc....pokud utratíte vše co vyděláte,tak za co bydlíte,z čeho se stravujete a tak prostě za co žijete?

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Laky: pokud utratíte vše co vyděláte,tak za co bydlíte,z čeho se stravujete a tak prostě za co žijete?

Na to bohužel nemůžu odpovědět, protože se mi to ještě nestalo! o koupi uvažuju, zatím!

No 9000 za šátek bych teda nedala...a to si to můžu dovolit...ale tolik peněz za jeden šátek...navíc od LV...ani omylem...v česku možná není takový výběr značek, ale žiju v zahraničí a tady se dá teda krásný kvalitní a originální kousek od návrháře pořídit za polovinu...

LV má nepřiměřené ceny...pro mě je to teda jen přežitek a značka podle které se snaží slečinky měřit svoji úroveň, takže na ulici člověk potká každou s LV a povětšinou ještě padělkem... Je mi pak líto těch ženských co si fakt kupují originály a nakonec utratí majlant za něco v čem vidíte půl národa( a to nejen v česku...v Mexiku je to snad i horší)

Sama mám dražší kabelku, od designéra, jediný vyrobený kousek, byla i levnější než kabelka podobné velikosti od LV a kvalita srovnatelná, navíc nejednou se mě už ženské v nákupních centrech ptaly odkud tu kabelku mám, že je perfektní...

Prostě za mě...ano, investuj do kvality která vydrží, ale raději jinou značku

I když nevím co vede studentku k rádoby luxusu, jasně, pokud je člověk bohatej, proč ne...ale makat někde na brigádě abych si pak koupila luxusní kousek a cítila se jako panička ale vesměs žila jako prostý chudý člověk... to bych si asi připadala fakt jak totální magor

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji KatuskaBeluska: jako panička ale vesměs žila jako prostý chudý člověk.

Tak to mi zase nehrozí myslím, že si žiju dobře! děkuji za názor!

Máte tipy na takovej podobnej pěknej šátek? mě zatím nic jinýho nezaujalo!

Cituji DiOOne: o koupi uvažuju, zatím!

Fajn uvažuješ,ale kdo tě živí a ubytovává,když studuješ a uvažuješ o tomto šátku

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Řeknu ti to asi takto, já jsem taky studentka a šátek za 9 tisíc bych si nikdy nekoupila. Stejně tak si nekoupím kabelku Guess nad 1500Kč, jsem prostě zmlsaná americkými cenami, ale nikdy bych to nekoupila tady a za takovéhle peníze. Hlavně když se na to podívám ze svého pohledu.. kdyby za mnou přišla kámoška a na krku by měla šátek LV za takovýhle peníze, první, co by mě napadlo by bylo, že je to fake. Málokdo navíc pokud ještě studuje si může dovolit takový luxus.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené