arrow
profile_image
Leela28
od 15. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je mi 28 a půl roku mám vážnější vztah (alespoň já to tedy tak beru). Partnerovi je 30, jsme oba VŠ, docela dost pracovně vytížení, každý máme svůj byt a vídáme se cca 2 krát za týden. Akorát mi trochu vadí, že přítel nemá moc potřebu být v kontaktu v době, kdy spolu nejsme. Já mu vždycky přes den napíšu sms, na kterou on mi odepíše něco neutrálního, ale kdybych se neozvala já jako první, tak jeho by asi nenapadlo potěšit mě nějakou milou zprávou. Prý prostě nemá potřebu tak častého kontaktu. Zkoušela jsem si i otestovat, jak dlouho to vydrží a neozvala jsem se třeba týden...a nic, reakce z jeho strany nebyla žádná, tak jsem to nevydržela a zavolala mu, jestli se nechce stavět. On na to, že ano, že mě rád uvidí. Když jsme spolu, chová se moc hezky, žádný konflik nemáme.
Nevím, možná řeším nepodstatné věci. Dosud jsem měla spíše krátkodobé a nezávazné vztahy, takže tohle je pro mě vlastně nový problém.
Jaké zkušenosti máte vy? Když spolu nejste, jak často si voláte, píšete? Jak moc víte jeden o druhém, co zrovna dělá? (že jede na víkend s kamarády, že je na služební cestě...)
Díky za vaše odpovědi!

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak tohle vypadá docela špatně, když nemá za celý týden potřebu vědět, co s tebou je. Opravdu jsi si jistá, že to je vážnější vztah? Taky samozřejmě záleží i na ostatních faktorech ve vztahu...
Když jsem byla zadaná, tak jsme spolu byli v kontaktu každý den. V době, kdy je běžně přístupný internet, je to vcelku snadné - alespoň 3 minuty na napsání krátkého e-mailu, který je navíc zadarmo, by čas mít mohl si myslím.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Leela28:
Jsme spolu dva roky, vidíme se pětkrát až seštkrát do týdne, když spolu nejsme, píšeme si tak každou hodinu, dvě, večer samozřejmě víc.

Cituji Leela28: Když spolu nejste, jak často si voláte

Každý večer před spaním
Reaguji na Leela28:
Všechno. Jasně, že mi nepíše že třeba zrovna jí koláč, nebo si čistí zuby, ale takové ty věci že třeba půjde ven s kamarády, večer jde do práce - to je u nás úplně automatické.

Ale každý pár je jiný a někteří chlapi prostě moc nemusí si pořád psát, volat.. Takže se tím zbytečně netrap

arrow
profile_image
Mia13 mojeid
od 14. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vídáme se jednou týdně, píšeme si na ICQ a SMS každý den, 1 - 2x týdně spolu plácáme o blbostech na Skypu.
Popravdě vidat se tak málo mi nestačí, partnerovi však očividně ano. Akorát jemu je 23 a mě 24.
To, co ty popisuješ by se mi tedy asi dost nelíbilo, ale mám kamarádku, která to má podobně. Její partner je velice flegmatický a žije v Anglii, vídají se buď když ona za ním přijede na pár měsíců (o prázdninách, studentka), nebo když on jede na týdení návštěvu do Čech. Jsou spolu cca 3 - 4 roky a po celou dobu se vídají takto. Jemu to evidentně nevadí a ona se snaží ho pochopit. Vzhledem k tomu, že mají společné plány do budoucna a koupenou parcelu na dům, je vidět, že partner o ni pořád stojí. Je mu také 30 let.

Takže já radím, zkus si s ním popovídat, a společně dospět ke konstruktivnímu řešení. Přiměj ho mluvit, i když se mu nebude chtít. Měla bys přeci vědět na čem jsi.

arrow
profile_image
face
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj. Taky by mi to bylo líto, kdyby se mi partner sám od sebe neozýval. Nemá o tebe starost? Nezajímá ho, jak se máš, co děláš? To mi přijde zvláštní.
Já jsem s přítelem 2 roky. Vídáme se tak 2x 3x týdně. Ale píšeme si každý den. Když není čas, tak minimálně jednu smsku večer, když jdeme spát. Já si nedovedu představit, že bych šla spát, aniž by mi přítel napsal Tak aspoň vím, že je v pořádku.

arrow
profile_image
Evči
od 26. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jako ja si prošla něčím podobným, s byvalym jsme se viděli tak 1 - 2 krat od tydne, a vzdycky vecer mi zavolal, tak na 3 minuty, takze jsme si toho opravdu moc nerekli, nejdriv mě to trochu štvalo, pak jsem si zvykla, uvědomila sem si, že on takovej prostě je a tolerovala jsem to. Nakonec to stejně skončilo rozchodem, prostě dle mého názoru je s tebou rád, ale že by to tobě vyloženě prahnul, tak to asi ne. Spíš to bere jako spestření života, pravděpodobně není zamilovanej, spíš určitě není. Lepší bude když si začneš s jinym

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak cca 3 a víc smsek za den + volání tak 15 min..(jsme spolu 3 roky)

Jsme spolu 2 roky, každé ráno sms, v průběhu dne na icq anebo tak cca si za den napísem 2-3x, večer mi sem tam zavolá. Vidiváme se jeden den v týdnu+ víkend.Jinak já mám velkou potřebu kontaktu a někdy se mi on neozve třeba od rána do 18hod- a to z důvodu, že spal, měl trénink nebo se učil. Ale aby se ti týden neozval, to mi přijde nenormální :/

Cituji face: á jsem s přítelem 2 roky. Vídáme se tak 2x 3x týdně. Ale píšeme si každý den. Když není čas, tak minimálně jednu smsku večer, když jdeme spát. Já si nedovedu představit, že bych šla spát, aniž by mi přítel napsal

jj přesně..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsme spolu 2 a půl roku, vídáme se každý den a když to nejde, tak obden. Denně si napíšeme tak cca 50sms, možná víc. A voláme si tak 5x denně, je to kvůli tomu, že jsme pro sebe i přátelé, takže cokoli se děje,voláme hned tomu druhému.

arrow
profile_image
tetalee
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jé,tak my jsme spolu 7let a sms?tak 20denně sto pro ale jinak jsme spolu neustále,ale jakmile jeden vytáhne paty z domu a to kamkoliv,oba máme neustálou potřebu si alespon psátjsme tak zvyklí

arrow
Neprodává v Bazaru

my jsme spolu dřív i pracovali, takže jsem se viděli v práci, doma, ve volnu, prostě nepřetržitě. Přítel změnil práci a máme nastejno aspon krátky a dlouhý týden. Občas se díky té práci stane že se 5 dní nevidíme nebo si jen zamáváme ve dveřích. Voláme si i píšeme neustále. I když se uvidíme dnes večer doma, už jsme si několikrát volali a psali. jinak jsme spolu dva pů roku.

arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

jsem s přítelem rok a jsme spolu stále v kontaktu..ráno po probuzení celej den a večer taky.pořád si píšeme a vidíme se 4 týdne..a bez kontaktu bych nevydržela

arrow
Neprodává v Bazaru

Dřív, když jsme spolu ještě tak uplně nechodili, tak jsme si psali tak 2 - 3 krát do týdne, teď už u něj skoro bydlim, když mám nějaké zařizování doma, tak minimálně večír přes spaním si píšeme, ale spíš i pár smsek během dne. Podle toho, jak má čas. Ale že spolu fakt jako chodíte a takhle málo se ozývá, to je zvláštní.

Klidně se celý den neozve, ale bydlíme spolu, takže se vidíme každý den, smsky si nepíšeme vůbec, jen pár vzkazů přes net.
Když je pryč, ozve se aspoň jednou denně. Jsme spolu skoro 3 roky.

arrow
profile_image
Adretea
od 21. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vídáme se tak 1-2x týdně kvůli mojí škole a jeho škole/práci, prostě se nám častěji ty rozvrhy nesejdou. Voláme si tak 2x týdně o blbostech, sms si vyměníme denně pár. Každý večer si pak ale píšeme po skypu, na fb nebo tak

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené