arrow
profile_image
Laurinka
od 4. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem, mám dotaz. Chci používat na svůj fádní žlutozelený melír přeliv - buď od Welly Color Touch nebo Od Lorealu Richesse. Oba jsou tuším s vyvíjecí emulzí, takže úplně tak neškodné pro vlasy nejsou. Chci se zeptat, jak často ho můžu na vlasech obnovovat, aby vlasy (už tak zničené) nebyly poškozené? Moc děkuji za odpověď!

ahoj, nevím jak přeliv (to je vlastně naředěná barva, že?), ale malír se prý nemá dávat vícekrát než 2x ročně, jinak může nenávratně poškodit vlasové kořínky a vlasy mohou velmi rychle nenávratně vypadat. Tak předpokládám,že s přelivem to bude podobné, ale bude se moci dát asi vícekrát.

V jedné poradně tady na netu jsem četla,že co 6 týdnů.

arrow
profile_image
Kacrum
od 24. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mno ty vlasy se ti tím poškodí tak jako tak, pokud nechceš mít odrosty, tak musíš obnovit každých 4-6 týdnů a pokud nechceš mít poškozené vlasy, tak nemůžeš barvit vůbec Nejmíň neškodné jsou takové ty pytlíčkové přelivy, ale ty opravdu jen natónují vlasy a hodně brzo se smyjí. Jestli chceš barevný efekt, který nepoškozuje vlasy, tak zkus tónovací tužidlo

Mně kadeřník říkal, že přelivy vlasům nevadí. Barvy ale ano.

arrow
profile_image
Aprilia2009
od 22. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Laurinka
dle rady a praxe mé kadeřnice - co barva to přeliv, takže mi po každém dobarvování odrostů aplikovala přeliv na celou hlavu, což bylo super. pracuje s lorealem. nicméně už po roce zjišťuju, že jsou vlasy v horším stavu než byly. přeliv se smývá tak po 3-4 mytích.

Dávám barvu každý měsíc na odrosty a i mi jí kadeřnice protahuje do délky vlasů, pracuje s Paulem Mitchelem - nejšetrnější barva, se kterou jsem se setkala. Vlasy mi houstnou, zpevňují se, mám je dlouhé a blond. Před dvaceti lety jsem neměla vlasy tak kvalitní, jako dnes. Opravdu jsem s touhle značkou velmi spokojená a to prý s ní chtějí v tomto salonu zkončit kvůli špatné distribuci a přejít na Matrix, no kam já budu chodit? Ach jo. Ohledně melíru, kadeřnice musí dát pozor a neaplikovat ho na kůži, dobrá kadeřnice se trefí pěkně milimetr od kořínku, pak se nemůžou ničit.

Cituji pepi1: Dávám barvu každý měsíc

Ale otázka zní na přeliv.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené