Holky máte nějaké triky ,jak získat objem vlasů, ale zároveň je mít pěkně hladké a lesklé? Mám takový pocit, že šampony na objem tak trochu vlasy vysouší nebo aspoň já je mám po nich hrubší a neuhlazené a po pěně na objem se mi zase dřív zmastí. Jak to děláte vy?

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lucan: Tak já mám takový růžový sprej na objem od Avonu, najdeš ho tady v recenzích taky. Nastříkám ke kořínkům na mokré vlasy a vyfoukám přes hlavu, pročešu a abys je měla i hladké, tak já je vyžehlím žehličkou, ale tak, že je tou žehličkou u kořínků nadzvednu nahoru a spíš směrem nahoru žehlím (že je nenatahuju směrem k zemi). A pro lepší efekt ještě můžeš pak po celkovém vyžehlení horní prameny žehličkou trochu stáčet a ony vytvoření krásný objem a působí vzdušně a přitom jsou hladké.

Reaguji na smarny: A nemáš po té žehličce vlasy zničené? nedovedu si představit, že bych si je žehlila po každým umytí, mám celkem vlasy rovné, spíš si je sem tam natočím.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Kamarádka vlasy vyfouká téměř do sucha a pak ty horní natočí na velké natáčky(ty, co připomínají suchý zip), nakonec je ještě profoukne teplým vzduchem, nechá vychladnout a sundá. Jestli dává něco na objem, to si nemyslím. Nebo vlasy lehce natupírovat.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lucan: Jo aha, jako pořád chceš objem? Tak to já žehlím jen příležitostně, místo toho totiž spíš každej den používám dřevěný hřeben s kančíma štětinama (ten mi vlasy narovná) a pak to jenom přeláknu trochu třeba a objem vlasy docela mají. Ale jinak teda jak říkáš, natočit ty horní vlasy na dvě tři velké natáčky.

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mi se nejvíce osvědčilo vlasy umýt dvakrát po sobě šampónem bez silikonů a masku nebo kondicionér nanášet od ramen dolů a pak vymývat v předklonu klidně 5 minut. Vlasy pak fénuji (opět v předklonu) přes kulatý kartáč a když jsou vlasy vlhké, dám tam jednu dlaň tužidla pro objem aktivující se při teple. Taky používám ionizační fén po kterém vlasy vypají lépe a snad jsou i objemnější. Pokud chci objem třeba 3. den po umytí, použiji suchý šampón ve spreji.
Kančím štětinám jak tu psala smarny se naopak vyhýbám protože vlasy sice narovnají ale zároveň i zamastí a objem spadne. Jinak na doma nosím culík nebo čelenku směrem dozadu a vlasy přestříkám lakem, po rozpuštění a zafixování pak mají krásný kulatý objem .

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji darig: Kamarádka vlasy vyfouká téměř do sucha a pak ty horní natočí na velké natáčky(ty, co připomínají suchý zip), nakonec je ještě profoukne teplým vzduchem, nechá vychladnout a sundá.

Jsem si právě říkala že bych taky vsadila na nějakou přírodní kosmetiku ale nevim

arrow
profile_image
Gigi77
od 3. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já třeba na objemný účes žádnou kosmetiku nepoužívám. Párkrát jsem nějakou zkusila a výsledek nulový.

Když chci objemný účes, tak si ho udělám podle tohodle videa http://www.stream.cz/newyou/684903-new-you-objemny -uces-a-la-cindy-crawford

Reaguji na Gigi77: Bezva díky zkusím to taky tak

Reaguji na mishapa: Vůbec ale není vidět, co je to za značku. A taky to je sprej na suché vlasy nebo oplachový?

Aha tak s tím jsem se nikde nesetkala?To máš asi od kadeřnice co?

Reaguji na mishapa: Ok díky podívám se

arrow
profile_image
micpulka
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě se osvědčilo předtím, než někam jdu, si čerstvě umyté či vyfoukané vlasy dát na vrcholku hlavy do culíku, udělat si tzv. palmičku Před odchodem si vlasy rozpustím, v předklonu ještě pročešu, přehodím a trochu uhladím, přeláknu a celkem to drží. Někdy trochu přitupíruji, ale spíš se snažím to moc nepraktikovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené