arrow
profile_image
haushinka
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zdravím a přeju příjemné svátky
Před nějakou dobou jsem se rozhodla, že by mi prospělo trošku změnit životní styl, chtěla jsem začít žít zdravěji - víc sportovat, pravidělně a zdravěji jíst, dodržovat nějaký režim. Pak jsem ale nastoupila do práce (v červnu) a nějak jsem se ztratila. Dělám dvanáctky a taky pravidělně noční směny, takže mám naprosto rozhozený den - nejím pravidelně, přijde mi, že na nic nemám čas, obzvlášť ve dny, kdy mám noční, mám problémy usnout před ranní směnou, takže jsem pak ráno strašně unavená. Navíc je moje práce sedavá a není ani fyzicky namáhavá, takže jsem za ten půlrok dost přibrala.
Chtěla bych se tedy zeptat, jestli jste to měla některá taky tak a jak jste to řešily, hlavně jídla na noční, to mě zajímá nejvíc. A jestli je vůbec možné shodit nějaké to kilo s tak nepravidelným režimem.
Děkuju

arrow
Neprodává v Bazaru

Dělala jsem zdr. sestru 5 let, na směny, bylo to na nic. V noci jsem musela jíst, jinak mi bylo zle. Snažila jsem se jíst malé porce a často. V noci bílkoviny a zeleninu, takže tvaroh, jogurty, sýr, mlíčko. Zeleninu klidně vařenou i s uvařeným kuřecím. Pak to šlo, hlavně ne sladké, to vůbec od 2 odpoledne, jedno na jakou směnu děláš. Aspoň choď na procházky nebo běhej, pomalu, klidně jen půl hodiny denně, ale hýbej se. Já po problémech s mens. cyklem, kdy jsem byla naprosto KO a nemohla cvičit, začala zase pomalu pomaloučku poběhávat a sláva, ta 3 kila půjdou zase dolů.. Dám si půl hoďky pomalý běh a pak kalanetiku, taky půl hodinky. Aspoň 3x týdně.. až uvidíš výsledek, nakopne tě to dál.. H.

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já nově pracuji na směny (12hodinové) a okolo 4-5 hodin ráno už nevím ani svoje jméno. Taky by se mi hodily nějaké tipy. Během noční je mi špatně od žaludku, mám ho celý stažený, takže toho nedokážu moc sníst a hlavně do sebe klopím jednu kávu za druhou, což ale stejně efekt moc nemá..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené