Musím brát hormonální antikoncepci nebo prostě podepíšu smlouvu, že v době léčby a měsíc po ní neotěhotním? Nechci si totiž ničit tělo antikoncepcí a Roaccutanem zároveň a 100% se v příštím roce nechystám otěhotnět - je mi 16, ještě jsem neměla pohlavní styk a ani se nechystám Naše rodina je totiž dost věřící a já taky zastávám názor "před svatbou ne". Opravdu "přes to vlak nejede"? Myslím tím, jestli se dá nějak s doktorkou domluvit?

Cutecarrie
myslím,že v tomto směru jseou dr. dost neoblomní.Asi budeš muset lhát,že nějakou bereš.Ale vím ,že některým dr. stačí kondom+pharmatex.
Bohužel slib,že nebudeš mít sex nestačí.

Bany
Aha, tak děkuju moc Zkusím se domluvit na tom pharmatexu (že kdyby něco, tak tohle) a když nic, tak tu antikoncepci asi budu muset přežít.. Ale díky za radu^^

Cutecarrie
no některé dr. můžeš opít rohlíkem jakože bereš HA a brát ji nebudeš,nevím jak je tvá doktorka striktní.Moje chtěla potvrzení z gynekologie.Ale kdybys ji náhodou začala brát určitě si vem nějakou nízkohormonální.

Bany
A nezjistí to třeba na těch krevních testech, že to neberu? A máš pravdu, chtěla bych brát Mirelle, která má prý nejmíň hormonů => teoreticky by mi neměla tolik uškodit a doufejme, že když ji vysadím, tak se mi pleť nezhorší. Dívala jsem se ti na profil a ty prý bereš Curacné Ty jsi brala antikoncepci nebo ji ještě bereš, pokud se můžu zeptat? Protože já se bojím hlavně toho vysazení..

já dobrala curacné minulý týten.HA beru YAZ(no jsem už trochu starší ,tak jsem si připlatila na jednu z nejnovějjších a dražších).Píšou,že ten Pharmax je dobrý,ale já bych se bála,třetí dítko nechci a používat k němu kondom ee.

Když mě odebíraly každý měsíc krev,tak myslím jen na jaterní testy,krvinky apod. ,ale jestli se z toho pozná jestli bereš HA to nevím.

Bany
Tyjo, ty se máš, že už máš to Curacné dobrané Pomohlo to teda výrazně? Já si už ani neumím představit jaké to je mít tu pleť krásnou a čistou.. Jo a ještě jednu věc nechápu, jak se to myslí s tím Pharmaxem? To bych prostě použila jenom kdybych s někým něco měla mít, ne? S tou antikoncepcí se ještě rozmyslím, je to fakt, že můžu říct, že to beru, i když ne..

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Roaccutane..upřímně nevím, o co jde...

rattty
To je takový lék na akné Jestli si o tom chceš počíst, tak tady je link: http://www.farmaceutika.info/roaccutane-10-mg Jinak o tom najdeš docela dost diskuzí, když to zadáš do googlu

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jak tak na to koukám, tak je to teda dost velký driák na ledviny a játra...stojí Ti to za to? nechceš raději nějakou lepší antikoncepci?

rattty
Driák to je, ale já už jsem se pro to rozhodla, protože by měly být ty účinky lepší než u antikoncepce a navíc, by se mi to akné už nemělo vrátit. Tohle je samozřejmě jenom moje teoretická úvaha, ale chci to zkusit. Určitě máš pravdu, že je to driák na ledviny a játra, to nepopírám, jenom už o tom roaccutanu přemýšlím dost dlouho a došla jsem k názoru, že je to pro mě lepší než jenom antikoncepce(třeba diane 35), po které se to hodně lidem vrátí a celkově taky na antikoncepci nemám moc kladný názor, i když vím, že ji budu muset asi užívat během léčby Roaccutanem Je to ale max. půl roku, takže se to pokusím vydržet, když už jsem vydržela 8 let s akné Ale díky, že se staráš

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já teda brala yadine a yasminelle a s pletí pohoda...podle mě, protože pracuji ve zdravotnictví, je to teda dost velká daň...ale musíš sama vědět...aby sis pak v budoucnu nevyčítala, že musíš na dialýzu a s tím bude mít i minimálně HEP B a pak cirhózu...ono si tělíčko vše ukládá a sčítá... uvidíš, když tak ještě popřemýšlej

Cituji rattty: tak je to teda dost velký driák na ledviny a játra

pokud pracuješ ve zdravotnictví tak musíš vědět,že různých ,,driáků'' berou lidi nespočetně a oproti některým je Roa...,Curac... apod. slabý odvar.
Pokud ho bereš pod dozorem dr.,dodržuješ pokyny a máš správnou dávku nechci říct,že je neškodný,ale každopádně se dá brát bez poškození organismu.Já za 4měsíce braní neměla ani jednou cokoli zvýšeného v krevních testech-ani jaterní prostě nic.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bany
a brala jsi s ním antikoncepci? a další leky, třeba od bolesti?

jj,beru HA YAZ a proti bolesti Myolastan(kvůli zádům).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené