arrow
profile_image
berusatko
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, co se týče nábytku ikea, v našem případě naprostá spokojenost..máme byt zařízený skoro celý ikeou...systém leksvik, sedačky(trojsedák, lenoška) ektorp(nebo jak se to píše), kovová postel, matrace, anebody, vše super...cenově dostupné(i dřevěný nábytek leksvik) a hned...navíc, velké plus je jednoduché montování. skrze sedačku, no, časem se můžu koupit jinou(nebrala bych nevím jak drahou)ale i se sedačkou stále spokojenost, dřevěný nábytek vydrží. Takže za sebe dávám 1!

tak já si taky potrpím na bílou jako Lamaya a s ikeou jsem moc spokojená,máme odtamtuď skoro všechno asi 5 let,i kuchyň,jen sedačku teda ne,, a ještě jsme nic nereklamovali a hlavně se mi líbí ten skandinávský styl,takže u nás a ještě znám ikeu skoro zpaměti,co tam maj,takže v časákách,u známých... no všude okamžitě poznám ikeu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

My máme většinu nábytku z Ikey a něco ze Sconta. Žádné problémy s nabýtkem jsem nezaznamenala Některé doplňky však ale nejsou příšliš kvalitní ale není to zas taková hrůza Takže já mám Ikeu mooc ráda

arrow
Neprodává v Bazaru

já taky slyšela od pár známých,že se jim židle po dvou letech začly rozpadat,knihovna se začla prohejbat atd.Ale asi záleží v jaké cenové relaci si tam nábytek koupíš.Ta sedačka ale levná nebyla.Taky se rozhoduju mezi Ikeou a nábytkem z masivu Jitona,takže teď už asi určo do Ikey nepůjdu,podle toho co tu čtu.Ale design nábytku Ikea se mi moc líbí,o ceně ani nemluvim.

arrow
Neprodává v Bazaru

A jaké máte zkušenosti s kuchyní z Ikei? Máme s přítelem sice ještě čas ale už pokukujeme po vybavení.. Hlavně po kuchyni.

mafeska
máme už 5 let,tu bílou "palubkovou" a nikde ani "oďoubnuto" úplně jak nová,fakt a ještě ten ostrůvek a taky jak nový.

arrow
profile_image
LauraT
od 15. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Můžu se zeptat, jaké máte zkušenosti s knihovnou Expedit? Jestli se např. prohýbá, odírá...?

Z Ikey máme skoro všechno, není to drahé a vypadá to velmi dobře, všechno se ke všemu hodí. Moje známá vrčela, jak je to tam nekvalitní a nevím pro jaké ubožáky, tak popadla opravdu balík a nakoupila si u architektů a v AlmiDecor a já nevím, kde. Sice má superkvalitní věci, jenže, je to celé takové vzhledově ubohé, utahané, těžkopádné, jako když se za první republiky někdo "vzmohl". Občas jsou takové byty vidět v inzerátech zbohatlíků. Zlatá Ikea, líbí se mi to, jsem v tom svobodná a z pár let to zas obměním.

arrow
Neprodává v Bazaru

V Ikei nakupuji jen doplňky.....nábytek jako takový,nic moc

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LauraT: LauraT

Mám, a určitě se neprohýbá a ani není nějak odřená, máme ji druhým rokem

arrow
profile_image
Kačorek
od 5. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky které máte kuchyně z IKEA, můžete hodit fotky? Chystám se na abstrakt bílou a hledám "reál".
My jsme si s manželem koupili masivné dřevěné skříně do ložnice ve výprodeji z 9 na 3 tisíce, no nekup to! Rušila se série.

arrow
profile_image
kokoška
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kačorek: Holky které máte kuchyně z IKEA, můžete hodit fotky? Chystám se na abstrakt bílou a hledám "reál".

Tak my máme abstrakt, ale červenou. Když jsem hledala informace, hodně jsem čerpala tady. Je to sice hodně stran, ale pár "reál" fotek se tam najde. Špatně tam funguje vyhledávání, tak by ti mohlo pomoct i tohle

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já se přidám se svou troškou. Nábytek z Ikea se mi celkově příliš nelíbí, ale najdou se v něm kousky, které ano.
Již pár věcí odtud máme a můžu říct, že všechny slouží znamenitě přesně jak mají. Možná je to tím, že jsem vybíravá..kdo ví.
Ale v každém případě i přestože vybírám pečlivě, tak bych si nikdy nekoupila už nábytek v Asku, Skontu ani Kika. Od nich nepřežilo nic v pořádku.
Navíc se mi zde líbí, že si klidně můžu na sedačku sednout, lehnout si do postele, zkrátka vyzkoušet si to, aniž by mě někdo vyháněl.
Kromě toho díky ukázkovým pokojům můžu sbírat i inspiraci a mám lepší představu jak co může vypadat, než když je to položené v regále či samostatně vystavené.
Takže z mého pohledu v běžně dostupném nábytku je pro mě Ikea to nejlepší z dostupných.
Neříkám, že mě některé věci u nich nevadí, ale ...jo a taky se nábytek výborně montuje, oproti jiným.

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Botník - super. Ale skříň, TV stolek jsou z lisovaného dřeva a při sestavování se nám nohy od stolku rozštíply, ty jejich umělohmotné držáky ve skříni taky dlouho neudrží takovou váhu, už jen samotné police. Ikea nábytek není špatný, ale už budeme pečlivě vybírat kvalitu samotného kusu.

arrow
profile_image
KarinAl
od 31. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LauraT: zkušenosti s knihovnou Expedit

Skříně Expedit mám 2 (4x4) a jsem nadšená, jsou pevné, robustní (jen tedy vynést je do 2. patra byl mazec...) , uřčitě se neprohýbalí, za mne doporučuji !

Jinka - víceméně bydlím v IKEA katalogu sedačku mám cca 11 let ještě Tomelillu - už se nevyrábí. Je to sice fakt levnej kousek (křeslo v pohodě uzvednu - je to jen molitan), ale když vidím, jak to devastují děti, nebolí mě to...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené