Ahoj potřebovala bych prosím poradit... Od března jsem si psala s jedním klukem na facebooku(měli sme společné známé ale osobně se neznali), poté sme se sešli asi v půlce dubna a scházíme se doted(randíme. Už jsme se líbali, ale pak jednou napsal, že je to na něj moc rychle, že ted není připraven hned s někým být(rozešel se asi v unoru s přítelkyní, okolnosti a nic vůbec nevím) a také se vzpamatovává z jednoho velkého rodinného drama. Tak jsem mu odepsala, že v pořádku, že to chápu a že taky ted nejsem připravená někoho mít, ale scházíme se dál, zatím jsme se znovu nelíbali, ale po poslední schůzce mi psal, že měl chut mě líbat a hladit. Další věc je, že jsme si poslední dobou zvykli psát hodně erotické smsky, spíš tkaový sex po sms a pravděpodobně až bude první příležitost u sebe přespat tak se to i odehraje. Ale problém je, že se vídáme hrozně málo, třeba jednou týdně a to jsem ještě ráda když to zrovna vyjde. On je sportovec a času moc nemá a bydlíme od sebe cca 70 km. Vážně bych o něj stála, ale bojím se, že už je na mě moc poznat, že na něj tlačím a aby se nestáhnul. Nevím jakým nenuceným způsobem ho donutit aby sme se vídali více a začalo to někam spět. Včera jsem mu to psala a akorát ho to mrzelo, že se prý snaží a že mu chybím, ale bylo poznat, že mu vadí když na něj tlačím .

arrow
profile_image
žifka
od 21. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já být tebou, nechám tomu volný průběh. Chápu, že člověk má to nutkání být hodně aktivní, snažit se, když nám o někoho jde. To asi zažil každý. Ale já jsem toho názoru, že je dobře, že naznačíš, že se ti líbí, je ti s ním dobře apod. Ale nesmí se to přehánět, jinak to zavání nepříjemným nadbíháním. Nech trochu té iniciativy na něm. Co je přitažlivější, než ženská, která sice má zájem, ale taky si žije svůj život a nečeká příliš okatě, až se chlap ozve? Prostě, zkus být v klidu, pište si, ale netlač na něj. Když bude chtít, čas si najde... Hodně štěstí!

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji žifka: Já být tebou, nechám tomu volný průběh.

Já taky, nech ho, aby se do tebe "pomalu", ale opravdově zamiloval. Pak bud jen tvůj. Hlavně na nic netlačit a nechvátat!!

Cituji žifka: Co je přitažlivější, než ženská, která sice má zájem, ale taky si žije svůj život a nečeká příliš okatě, až se chlap ozve?

přesně, nejhorší jsou stíhačky....chlapi jsou bojovníci a nesmí tě mít jistou a oddaně čekající

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji missys: Další věc je, že jsme si poslední dobou zvykli psát hodně erotické smsky, spíš tkaový sex po sms a pravděpodobně až bude první příležitost u sebe přespat tak se to i odehraje

1) bych byla raději, kdyby se kluk zajímal o to, jaké mám ráda filmy, než o to, jaká je moje nejoblíbenější poloha. Svědčí to o úmyslech, které se mnou má. Pokud na tohle přistoupím, dávám mu najevo, že nic víc než sex ani nechci, nebo jsem smířená s tím, že na víc mít u něj nebudu.
2) nespi s nikým, s kým nemáš ani pořádný vztah. Jestli o něj opravdu stojíš, tak bys mu měla dát najevo, že nejsi jen tak někdo do postele a už vůbec na to nevlítneš s někým, koho sotva znáš a viděla jsi ho dvakrát z rychlíku. Sexem se váš vztah nikam neposune, spíš naopak.
3) kéž bych tohle všechno věděla, když mi bylo o 10 let méně , hodně štěstí !

pokud chlap o vztah stát nebude, tak ho do něj nedotlačíš, a už vůbec ne pokud budeš naléhat. Dej tomu volný průběh a hlavně čas...

Cituji missys: nenuceným způsobem ho donutit aby sme se vídali více a začalo to někam spět.

To se prostě vylučuje, nenuceně nemůžeš donutit nikoho k ničemu, vždycky tam ten tlak bude znát.
Přestaň psát erotické sms, ale přelaď to do nezávazného slovního ping-pongu, zmiňuj se co nejčastěji, že jdeš někam s partou za zábavou ( a dělej to i v reálu), a vůbec, přestaň se snažit. Bude to úleva, a i když to třeba nezabere, aspoň nebudeš pořád úzkostně čekat, jestli se rozhoupe. A hlavně - nespi s ním!! Je evidentní, že nehledá vztah, ale holku do postele. Jestli chceš vztah, tak by Tě to akorát bolelo.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Morrigan

musím souhlasi, bo pokud někdo začíná vztah nevztah SMS erotickéh typu, tak mu pravděpodobně o žádný vážnější vztah nejde (a popravdě, my jsme hloupé, když tím, že nám muž napíše erotickou SMS si myslíme, že jí píše proto, že nás chce za manželku - což je psáno s nadsázkou)

takový to užít si, pobavit se, nevázat se

a jedna rada - i když ti bude sebevíc smutno, nepiš erotickou SMS, napiš, jak se máš, či něco obdobného neutrálního a uvidíš, jestli ti odepíše
osobně si myslím, že na tu erotickou odpoví s daleko vyšší pravděpodobností než na tu neutrální

jinak hodně zdaru a věř, je pro jedno kvítí slunce nesvítí a pro jednoho osla jsi tu nevyrostla ( i když se ti teď se ti zdát jako ten nejušlechtilejší, nejkrásnější, nejinteligentnější hřebec)

Ono to asi vyznělo blbě, jakodybysme si nic jineho než erotickeho nepsali, ale tak to vubec neni a nemyslim si, že mu jde jen o sex. Co jsem slyšela i od kamarada s kterym se znam ja i on, tak mi kamarad řekl at se u něj tohohle nebojim, a pusobi tam na mě že to je hodnej kluk. Nemate naky rady a typy jak dělat tu nedostupnou a jak přežít to když se nevidime abych byla v pohodě a nedolehala na něj?

osobně si myslím, že na tu erotickou odpoví s daleko vyšší pravděpodobností než na tu neutrální

// tohle je bohužel pravda v tom smyslu, aže na ty eroticke odpovida bleskurychle a o dost obsahlejc :-/
ale to přisuzuju spiš tomu že to je typickej chlap a né že mu na mě nezáleží, pořád mi píše jak mu chybim a jak na mě myslí

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

missys

a kolik ti je, jestli to není tajemstvím ( bo mi to připomíná dobu mého mládí, kdy jsme to řešili s kamarádkama, kamarádkama na škole)

a popravdě - oni kluci řeknou vždycky to, co se jim hodí - bo jak vím, jsou daleko větší drbny něž mi holky, a probírají otevřeně věci, které mi si raději necháváme pro sebe

Takže když to shrneme, tak co mam ted přesně dělat? Netlačit na něj, nepsat mu sama smsky, ale jen odpovidat na jeho a jen na ty slušné, nespat snim, takže prostě jen čekat čekat čekat a zatim se bavit jinde :-/ ?

matadi : je mi 22 a jemu je 24 a s tim kamaradem se nevidaji ... oni se pry ted vidi tak 3krat do roka, ale znaji se ze střední a prej nebyl nikdy děvkař a řekl mi aže prej hodnějšiho a lepšiho kluka asi nenajdu .... a docela tomu i věřim, doufam že ne naivně

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji missys: nezáleží, pořád mi píše jak mu chybim a jak na mě myslí

to já píšu taky, ale nevždycky je to pravda

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji missys: Netlačit na něj, nepsat mu sama smsky, ale jen odpovidat na jeho a jen na ty slušné, nespat snim, takže prostě jen čekat čekat čekat a zatim se bavit jinde :-/ ?

asi tak nějak, a ty SMS oznamovací můžeš psát taky i s tím, že je ti smutno a že ti chybí ( ale vynechat v psaní sex) - ale zase ne pořád - napíšu, počkám jestli odepíše a reaguju za hodinu, dvě, nebo třeba až ráno, . . .

a neprobírat ho s kamarádama - přece jen už nejste poberťáci na základce nebo střední, už jste dospělí lidé, kteří si dokáží udělat svůj názor a nepotřebují kolem sebe radu starších

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené