arrow
profile_image
ÁlaSamková
od 9. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky. Mám takový nepříjemý probém se sousedy krerý jsme vyvolali, ale my s přítelem. Bohužel jednoho večera jsme se nepohodli a začali se dohadovat okolo půlnoci. Já byla naštvaná a smutná, že mě nechápe a on jako chlap to neřešil. Občas se prostě stane, že bouchnou saze asi jako všude ve vztazích. Každopádně při naší hádce jsme zaslechli od sousedky nad námi ,, Už ticho" a prásknutí okna při zavíraní. Vůbec jsme si neuvědomili, že máme také otevřeno a upřímě bylo nám hrozně. Tedy sále je.. Nevím co dělat.. Nechci aby si o nás mysleli, že jsme ti sousedé co dělají ****** nebo ta hysterka pod náma. Je mi tak trapně, že bych nejradeji lezla z bytu po okapech nebo se odstěhovala.. [cry]. Poraďte prosím co dělat? Děkuji Ála

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jít se slušně omluvit za kravál, třeba s kytkou, to je řešení, které tě nenapadlo? Co jiného bys chtěla vymýšlet?

Vykašli se na to Od sousedů bývají slyšet všelijaké věci. Dneska se bohužel lidi hádají skoro všude, nikdo nemá patent na dokonalou domácnost, ani sousedka ne a pokud se to opravdu stalo jednou, tak to snad takový problém nebude. Pokud by u vás byli křiky a plače každý týden, to by už bylo na zamyšlení. Pokud se opravdu cítíš až tak strašně trapně, můžeš to zkusit nějak "ututlat" , až ji potkáš, ale stěhovat se opravdu není nutné. Opravdové problémy se sousedy vypadají úplně jinak ....

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud to bylo jednou, tzn. že se v bytě nehádáte pravidelně každý den, tak bych se z toho tak nehroutila. Kdybych měla otevřené okno a někde slyšela, že se lidi hádají, taky bych práskla oknem, aby si uvědomili, že jsou moc hluční (občas to udělám, když si pod náma hrají se psem, tzn. že pes hodinu v kuse štěká, ale to neznamená, že chci sousedům vyškrábat oči).
Věř, že znám ze svého okolí hodně sousedských sporů, které jsou vážné (sousedi na sebe podávají žaloby, sprejují si brány, pohazují psí exkrementy přes plot, pomlouvají..), tohle bych tak tragicky neviděla..

A co se jít prostě omluvit? Chvilku ti bude trapně a pak to přejde, všichni si to vyříkáte a bude klid.

arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na ÁlaSamková:
Vy jste se jednou hlučně pohádali a tebe trápí sousedka? Tak to jsi asi zlatý člověk O nic nejde, to bys viděla byty, kde je to denní rutina, pak bych to řešila, ale takhle?

arrow
Neprodává v Bazaru

83

Jit se omluvit? a jako za co? Byla to vase výměna názorů,která probíhá ve všech domácnostech,někde hlučněji někde tišeji.A sousedka je svatá,nebo nikdy nic neudělala,co by te ani v nejmensim nejak nenastvalo?
Absolutne bych to neresila,stalo se a hotovo.A nekde jí pak chytat na chodbě a omlouvat se za sve chovaní,to není asertivni pristup a budes vypadat jako labilní slepice.Promin,nemyslim to zle.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kéž bych taky měla takové sousedy, co když pro jednou dělají kravál, cítí se pak provinile a mají špatné svědomí bohužel mám v baráku kre*ény, kterým je úplně jedno, že nežijí na samotě u lesa a buď se tady neustále dnem i nocí ozývají nějaké rány, nad námi dementní soused chodí asi zásadně po patách, nebo se tady huláká, nebo hraje hudba na plné koule klidně až do rána, nebo se jeden ze sousedů ožere a dobývá se nám v noci do bytu...
Ne, vážně, určitě bych to nijak nehrotila, pokud to není u vás pravidlem, případně se můžeš sousedce omluvit, až ji potkáš, ale nemyslím si, že by to bylo nějak třeba

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na petulajz:
Přesně V minulém bytě nad náma bydlel takový pár (cca 30 let) a ten chlap byl strašný. Ráno jsem slyšela, jak se v posteli protahuje s hoodně hlasitým zíváním, slyšela jsem, jak brká u jídla (a to podotýkám, že stěny zas tak tenké nebyly, ale očividně bylo jeho "volume" hodně vysoko). V noci dost hlasitě fandil hokeji a fotbalu, pouštěl nahlas hudbu. Strašný. Za tři roky, co jsme na bytě byli, jsme si jednou dovolili večer pozvat pár kamarádů, no nějak jsme neodhadli, že se bavíme nahlas a on na nás hned poslal policajty Tenkrát se to ve mě vařilo.
Jednu hádku bych neřešila, lidi si zanadávají, že je někdo hlučný, a druhý den už o tom neví.

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji askim: Jit se omluvit? a jako za co? Byla to vase výměna názorů,která probíhá ve všech domácnostech,někde hlučněji někde tišeji.A sousedka je svatá,nebo nikdy nic neudělala,co by te ani v nejmensim nejak nenastvalo?

Teda tebe bych chtěla za sousedku, fakt Tyhle typy "můj byt, můj hluk, moje věc a sousedi ať se jdou vycpat" opravdu miluju. Podobnýho mistra světa jsem měla tu čest mít v bytě pod sebou.

Cituji askim: to není asertivni pristup

Nezlob se ty, asertivní neznamená "já jsem tu královna a všichni mi vlezte na záda".

Cituji askim: budes vypadat jako labilní slepice

Že je někdo slušný a prostě se normálně s úsměvem a s nadhledem omluví je normální chování a slušnost. Co by ze zakladatelky dělalo labilní slepici?
Reaguji na ÁlaSamková: Pokud tě to trápí, tak se jen stručně s úsměvem omluv. Já myslím, že pokud jsou sousedi normální, tak s úsměvem řeknou, že se nic nestalo, však jsme jen lidi. Prostě na vás houkli a bouchli oknem, protože v noci chtěli spát a měli toho dost... A vstřícnou omluvu s tvé strany určitě pochopí.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Guernica: no nějak jsme neodhadli, že se bavíme nahlas a on na nás hned poslal policajty Tenkrát se to ve mě vařilo.

No tak to je drzost nejvyššího kalibru toto asi si panáček ani neuvědomoval, jak je hlučný na mamku takhle naběhla sousedka, co dnem i nocí přímo nad nimi hystericky vyřvávala na celý barák, dělala šílený kravál a házela nábytkem, pak si naši jednou večer pustili trochu hlasitěji hudbu a ona si přišla stěžovat, no asi si umíš představit, jak rychle se s ní vypořádali
nám se má zanedlouho narodit dítě a jak už to tak chodí, nejspíš budou chvíle, kdy bude plakat třeba i v noci, no opováží se na mě někdo ze sousedů naběhnout, jak nikomu doteď očividně nevadil ten kravál, co někteří sousedi třeba i po nocích dělají (jak tam na ně nenaběhneme my, tak nikdo, očividně jsou všichni smíření s tím, že spí na diskotéce nebo v rockovém klubu )

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené