arrow
Neprodává v Bazaru

Mám už několik let na noze kuří oko.Pedikérka mi ho již několikrát vyloupla,ale vždy se udělá znovu.Náplasti na něj nepomáhájí.Na chirurgii mi dali mast která ho změkčí,pedikérka mi ho pak opět vyloupla,ale je zpět.Nevíte jak se ho zbavit trvale?

arrow
Neprodává v Bazaru

To je smůla,čekala jsem nějakou radu

arrow
profile_image
hellusha
od 10. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemůže to být způsobeno nevhodnou/těsnou obuví? Zkoušela jsi chodit třeba nějakou dobu v nějakých sportovních ultrapohodlných botách?

arrow
Neprodává v Bazaru

hellusha
Já nenosím těsnou obuv.V létě sandály a jinak botasky.

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

axa
Ahojky, vypíšu Ti dny podle Lunárního diáře, kdy se objednat na pedikůru a nechat si je odstranit, budou se pak obnovovat pomaleji, mám vyzkoušeno. Takže je to při ubývajícím Měsíci 15. 10. do 18.45, 17. 10., 18. 10. nejlépe po 10.45, 19. 10., 21. 10., 23. 10., 24. 10., 26. 10. a 28. 10. do 12.45. Pak to zkus pozorovat, za jak dlouho se vyklube, a pokud by Tě to zajímalo, zase Ti napíšu vhodné dny .

arrow
Neprodává v Bazaru

džína
Děkuji,tak já to vyzkouším a pak uvidím jak to pomáhá.

arrow
profile_image
Martini
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím,
moje ségra měla taky kdysi kuří oka na noze a pomohlo jí toto: Citronovou kůru okrájenou z citronu nakrájej na kostičky a nalož do skleničky s octem, aby to bylo v tom ponořené. Nech 24 hodin uležet v ledničce. Poté si přilož kostku citronu na kuří oko a přilep pomocí náplasti, aby ti to na tom drželo. Nech to na tom 12 hodin a poté vyměň za nový citron.
Dávej to opravdu jenom na to kuří oko, protože je to hodně agresivní (popálí ti to kůži)
Aplikuj to do doby, dokud tě to nezačne bolet. Až se to začne hojit (když už na to nebudeš dávat ten citron), tak se ti začne odlupovat kůže a vyloupne se i to kuří oko.
Opravdu to mojí sestře pomohlo, vrátilo se jí to možná jenom jednou a od té doby už má klid. A to už je asi tak 10 let, co už žádné kuří oko nemá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Martini
Děkuji,něco podobného jsem četla,tak to musím vyzkoušet

arrow
Neprodává v Bazaru

nebo taky surový propolis(nemám vyzkoušeno)Nejdostupnější je využití surového propolisu, tedy takového, jaký získáme seškrábáním z rámků nebo vylámáním ze sít. Tento propolis můžeme využít například pro léčení kuřích ok otlaků nebo k léčení hlubokých prasklin na patách. Ze surového propolisu uhněteme placičku, tu přiložíme na postiženou kůži, převážeme obvazem a ponecháme zde několik dní. Kůže pod obkladem změkne a další ošetření je snadnější i méně bolestivé
tady
http://prokop.yc.cz/produkty.html

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jojo, ten propolis potvrzuju...Mně se před několika lety udělalo strašně moc maličkých kuřích ok vedle sebe, dohromady to bylo velké asi jako dvoukoruna. A pomohl propolis....nanesla jsem si propolisovou mast na kuří oka, zalepila přímo to místo rychloobvazem a pak klasickou náplastí několikrát, aby to drželo několik dnů. Sprchovala se se sáčkem na noze....No nohy se občas umýt musí, že jo Ale opatrně, aby se to zalepené místo moc nenamočilo. Tak za 4 dny odlepit, trochu to porýpat jehličkou, snažit se vytáhnout hnědé kořínky, obrousit pemzou a zase na 4 dny zalepit...člověk pozná, kdy už to stačí a kdy už lepit dál nemusí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené