Ahoj všem,

mám v plánu podstoupit augmentaci, ale nejsem si jistá, jak potom zvládnu péči o dvě malé děti. Jedno 2-leté mám ještě doma, jedno 5leté vozím do školky.

Jak jste to zvládly vy? Je mi jasné, že se budu muset, alespoň prvních 14 dní, hodně šetřit, ale jaká je pak praxe?

Díky za každou zkušenost.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tohle zajímá i mě Mám termín v unoru,možná se mi posune na březen (ze zdravotních důvodů)..ale nevadí,hlavně, že se dočkám..Tento dotaz mě taky hodně zajímá!Já mám doma dva kluky- 3letého a10ti měsíčního...

arrow
Neprodává v Bazaru

V prvních minimálně dvou týdnech budete potřebovat pomoc - já měla v době opky tříletá dvojčata a jakžtakž fungovat jsem byla schopná až po třech týdnech, včetně řízení auta. řekla bych, že se člověk dokáže v prvních dnech postarat sám o sebe kromě těžších nákupů, ale starat se o děti je ze začátku prakticky vyloučeno, každý pohyb je bolestivý a je velké riziko zranění.

arrow
Neprodává v Bazaru

Wewík
No kdyby šlo jenom o 14dní,tak by to bylo super..Budu mít doma mamku..(říkala, že mi pomůže a bude zase docházet k nám) Ona mi hodně pomáhala po operaci břicha...(tam mi pomáhala se vším všudy měsíc)Já jenom vařila...Ty prsa se mi zdají horší na nošení mladšího dítka..Budu mít silikony pod svalem +modelaci...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky..
Po opce by ses měla opravdu šetřit a prakticky nepoužívat vůbec prsní svaly, budeš se cítit, jako bez rukou.. Já jsem se první týden nemohla z lehu dostat do sedu, ale jak se mi posílily břišní svaly, tak jsem ruce nepotřebovala.. Jak píše Wewík, tak hrozí zranění.. Opravdu bys prsní svaly neměla minimálně 14 dní vůbec zatěžovat.. Hrozí vnitřní krvácení.. Mě teda hodně pomohl manžel, musel si vzít týden dovolené.. Druhý týden jsem se už pohybovala po bytě, ale ruce jsem měla pořád u těla, protože prsíčka bolely.. Ten třetí týden jsem byla už mnohem pohyblivější, ale nosit dítě bys něměla.. Když jsem potřebovala dát dcerku (tři roky) do vany, tak mi ji tam musel dát syn (9let) nebo manžel.

Holky,ale to co tu píšete, je stav po vložení implantátu pod sval,nemýlím se? Já jdu ted za 2 dny na augmentaci nad sval, tak doufáž že už 5.den budu schopná jaksi pohybovat se normálně ? .D ?

arrow
profile_image
Filinka
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sexyvlasy
Já mám pod žlázu a nebylo to tak bolestivé a rekonvalescence rychlejší. Po pár dnech jsem se o děti 20 měs. a 6 let normálně postarala,jen zvedat z vany, do autosedačky nebo do postýlky to by nešlo.Řídila jsem po týdnu.Ale vydržet nezvedat ruce 6 týdnů,když už to nebolelo,jsem porušovala,spíš jsem zapoměla,třeba v kuchyní si podávat věci z horních skříněk jsem dělala opakovaně.Nejvíce to bolelo ráno,když vstaneš z lehu,tak se do nich nažene krev a to je blbý tlak,jinak pak už to přes den bylo dobrý.Ale je to asi individuální,já neměla ani modřinku. Jo a do bazénu jsem musela po 4 týdnech ( pracovně) a na spinningu jsem byla po 5 týdnech.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám už rok implantáty pod žlázou, v době operace děti 18 měsíců a 3,5 roku. Od 9. dne jsem dělala vše sama, sice to bolelo, ale nešlo to jinak. A všechno v pořádku ťuk ťuk

Děkuji všem za odpovědi... Jsem docela na rozpacích jak to udělat, nemám žádné hlídání, víkend sama bych snad zvládla vyřešit, ale pak nevím nevím ...

Btw.v čem je rozdíl dát implantát pod žlázu nebo pod sval?

arrow
Neprodává v Bazaru

Sebasty
projdi si diskuzi Umístění (uložení) implantátu - pod sval nebo pod žlázu?:
https://www.omlazeni.cz/umisteni-ulozeni-implantatu -9-482-0.html

Děkuji omlouvám se za OT, jsem tu nová, tak to tu ještě nemám zvládnuté .

arrow
profile_image
Filinka
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud budeš mít pod sval,tak to bys to měla opravdu náročné,a nevím,zda bys to zvládla sama a dodržela správnou rekonvalescenci,aby se ti s tím nic nestalo.O uložení se musíš domluvit s doktorem.Ten podle tvaru prsou,stavu prsního svalu,velikosti žlázy adt.určí zda to může dát pod sval či jen pod žlázu. Kdo může mít obojí,tak se dává spíš pod sval,ale pro někoho je vhodnější pod žlázu.Je to popsané v jiných tématech.

méně než
10 příspěvků

Taky se chystám na zvetšení prsou ale bojím se jak čert krize toho,jak to budu zvládat s mou tríletou holčičkou ,jelikož bydlime v Italii a na operaci pojedu do Brna a budu u mamky,sice mamka mi pomůže bude mět 3 tydný dovolenou ale asi bude hrozný si nemoct vzít berušku do náruče na pomazlení.Taky nevím za jak dlouho budu moc byt schopná odcestovat zase do Itálie domů. ??

Ahoj holky, jsem 8 den po operaci, Polytech, anatom., 285 ml, pod sval a mám 4letého synka "mamánka" - pořád mazlit, chovat, atd.. Musím říct, že první týden bych se bez babičky neobešla, ale měla jsem komplikace, bolesti a navíc 2 dny virózu a horečky. Nyní už můžu říct, že bych byla schopna se sama o prcka postarat. Sice pomalu a opatrně, bez zátěže rukou - prsních svalů, ale už bychom zvládli normální denní režim. Prcek je šikula, chápe, že má maminka bolístku a je velmi opatrný a ohleduplný. Babičku tady máme ještě do pátku, tzn. že budu mít výpomoc 11 dní a pak už se pustím do boje sama. Doporučuju minimálně na týden výpomoc, jako životní nutnost a pak individuálně dle stavu.

arrow
profile_image
Magda_77
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, toto tétam mě také velice zajímá. já mám holky 16 měsíců a 5 a půl let. mamka mi slíbila první 2 týdny po operaci pomoct - ráno přijede, celý den bude s námi a až holky večer usnou, tak pojede domů. takže bych to měla zvládnout? a samozřejmě v noci a ráno manžel. ani se tak nebojím bolesti, jako toho, jak zvládnu péči o děti a domácnost... asi bych měla ještě nějakou dobu počkat, ale čekám už od puberty a už to fakt nevydržím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené