arrow
profile_image
Natalia90
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To bych taky ráda věděla...chtěla sem na prsa, peníze sem měla, ale než sem se rozhoupala a rozhodla, ukončila sem studium a teď jdu na jazykovku, která stojí 23 000. Takže sem zase na začátku a prsa nikde

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kaja555: Proč rozmluvila? Nějaká špatná zkušenost?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na evushka11: v Brně dělá na splátky Body estet. Je to u nich novinka. Samozřejmě to není pujčka od nich, ale přes nějakou uvěrovou společnost jako Home credit apd. Laurea je bych řekla jedna z nejdražších. Mě dělal prsa Holuša a jsem spokojená, ale ne teda na splátky.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ehm...no Home credit...já bych si tu půjčku vzala být tebou, ale musíš si být jistá, že každý měsíc ty splátky zaplatíš, pokud to nevíš jistě, tak si to radši neber...mamka u nich dělala a chodili jim spousty dopisů nešťastných lidí, kteří na to neměli, naskákalo jim penále a ona na ty dopisy odpovídala, ti lidi ani nevěděli za co platí pořád navíc (popravdě máma taky ne), ti lidi se pak s home creditem soudili a nakonec ještě museli zaplatit jejich právníky plus soudní výlohy...GE money něco podobnýho...dlužila jsem 20...po zaplacení spousty splátek a párkrát jsem nezaplatila a dlužila jsem jim zase 20 tisíc, já už bych do toho nešla a pokud jo, tak fakt si promyslet, jestli budeš mít dost peněz na každoměsíční splátku...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pulspuls: tak ono je jedno od koho to je, vždy je to nevýhodné a hodně přeplatíš. Myslím, že je lepší se třeba jeden rok uskromnit a zabrat a nějak to člověk naškudlí.

Cituji PíBí: Proč rozmluvila? Nějaká špatná zkušenost?

v okolí jsem měla holky, které šly i víckrát na reoperaci - nezáleží jen na špičkovém chirurgovi, ale i na hojení dotyčného člověka - s reoperacemi souvisí další nervy, čas.... Tím pádem je výhodnější operovat nos, který nás opravdu dost trápí, a spíš ne takový, který podle nás není úplně dokonalý, ale vyloženě nás netrápí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kaja555: Tím pádem je výhodnější operovat nos, který nás opravdu dost trápí, a spíš ne takový, který podle nás není úplně dokonalý, ale vyloženě nás netrápí.

arrow
profile_image
nesteaice
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak tohle je trošku jeté podle mě ..myslím, že nos nijak nevadil delší dobu, tak chvíli počká. Půjčovat si peníze na takové operace je podle mě blbost a našetřit se dá, ale lepší najít někoho pořádného za vyšší částku než někoho, kdo nabízí operaci levněji. To potom nedopadá dobře. Obecně jsem proti operacím, protože každý je originál a co mu bylo dáno mu bylo dáno proto aby on byl ten originál a ten nos je jeho a stvořen rodiči.Pro někoho divný názor, ale já znám jednu slečnu po operaci nosu a nic zázračného a sama toho pěkně lituje..

arrow
profile_image
nesteaice
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a lézt dobrovolně pod kudlu je podle mě taky nenormální například se silikony. Si každá myslí jak bude neodolatelná jenže nikomu se to nelíbí a být pyšná na něco umělého? Blbost..máme víc platických doktorů než těch, které nejvíc potřebujeme těch dobrých..kvůli někomu, kdo chce vypadat lépe jako nějaká celebrita. Ale i ona je kouzlem grafiků a vizážistů. Není dokonalá..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na nesteaice: a napadlo tě někdy, že to člověk dělá proto, že z toho má mindrák a ne , aby byl neodolatelný ? Ono ten člověk třeba vůbec nestojí o to být originál s frnákem jak sup. Je to pokrok medicíny jako ve všem. Pokud něco jde změnit a člověk to chce udělat, tak má to právo volby. Všichni jsme v něčem rozmarní. Taky určitě řešíš některé věci, které by někomu jinému mohli přijít povrchní. Mě trápily prsa a nikdy jsem se necítila jako žena, tak jsem si to vyřešila a jsem spokojená a nemyslím si, že se to nikomu nelíbí jak říkáš. Nesetkala jsem se s negativním názorem. Spíše s podporou, která mě až překvapila. Takže chápu, když chce někdo poupravit nos.

arrow
profile_image
ángel
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na nesteaice:
docela "odvážný" názor, očividně celý život netrpíš nějakým komplexem z vady na kráse, že? (Teď nemám na mysli rozšířené póry) V tom případě bys neměla ale nikoho soudit. Odkdy chodí člověk na plastiku kvůli druhým? Především se chce líbit sám sobě, a mít ze sebe dobrý pocit. Ne vždy je operace pouhý rozmar, nehledě na to, že spoustě holkám se teď žije "líp". Je třeba dívat se na to i z druhé strany, ne jen černobíle.
Ale chápu tě, taky jsem taková bohužel byla, každopádně aby ses jednou nedivila, že možná po kojení tvých dětí zcela změníš názor.

arrow
profile_image
nesteaice
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pardon, ale ženské jsou s tímto až nemocné. Myslí si, že mají něco hrozného přitom to není pravda. Jasně jsou případy, kdy je to extrém, ale když jde skoro každá pod kudlu, tak mi to nepříjde normální tak pardon, že jsem normální a nekývám na každý zákrok. Jsou totiž zákroky, které mi příjdou zbytečné. Jak kvůli zdraví, vzhledu, tak i vůči penězům. Ženské po kojení chápu, ale kde jakou husičku ( pardon), která na to skočí z rozmaru...ne díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na nesteaice: kdo určuje co je a co není normální ?

arrow
profile_image
staninka_ts
od 13. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nesteaice: Nechápu, že některý baby "přispívají", i když k tématu nemají co říct (téma není o názorech na plastické operace) - takovéto urážející a ponižující názory budiž při drbání s kámoškama, ale ne na omlázku, kam píšeme právě proto, aby se nám nikdo nesmál

Reaguji na evushka11: Osobně bych se pokusila našetřit třetinu (nejlépe polovinu) částky a vzala půjčku - pokud nechceš čekat. Nebo bych zvážila změnu plast. chirurga tam, kde zákrok na splátky nabízejí. Hodně štěstí!

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A co jet na měsíc, dva na jahody nebo podobně?
Ten úvěr bych zrovna nedoporučovala, představ si, jak pak budeš pracovat "zadarmo" abys splatila nos a zrovna bys ty peníze potřebovala (chtěla) na něco jiného. Rozhodně ne na celou částku. A jestli se ti fakt nechce šetřit, tak se třeba zkus ještě podívat, kolik by stála kreditka k tvému účtu, než brát nějakou lichvu.

Cituji evushka11: holky píší že se rozhodly a za měsíc už ležely pod kudlou

Tak mě zas přijde "normální", aby měl člověk na VŠ nějakou rezervu na účtě a neřešil, kde vezme 20 tis.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené