arrow
profile_image
andreea
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jestli jsi studentka VŠ do 26 let myslím, komerční banka poskytuje studentům až 100 000 ový úvěr na cokoliv, splácet můžeš rovnou s malým úrokem, nebo po ukončení studia až budeš mít zaměstnání.
http://www.kb.cz/cs/lide/obcane/uver-gaudeamus.sht ml
když půjčit tak radši bych zkusila toto

arrow
profile_image
andreea
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

http://www.kb.cz/kalkulacka-spotrebitelskych-uveru /index.shtml
ještě jejich kalkulačka. Zaškrtni tam kdyžtak nahoře úvěr Gaudeamus, splácet mužeš maximálně 5 let, zdá se mi to docela výhodné, ale stejně bych se pokusila si alespoň část našetřit. Čím míň si půjčíš, tím lépe, ne?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

reaguji na Tyweee: páni, taky bych chtěla udělat nos, můžu se zeptat kolik stál ? děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Také jsem byla na operaci nosu - v Esthé: http://www.esthe-plastika.cz/
U mě 100% spokojenost, měla jsem široký nos s hrbem Teď jsem spokojená a šla bych do toho znovu. Kdo chce být přírodní i s vadama, jeho věc. Nemusí se třeba ani holit že? Ale to pochybuji,že ty dámy, které hlásají plastiky NE, nedělají nebo v to doufám -D Četla jsem v Esthé,že se dá splácet postupně,ale do operace to musí být komplet zaplacené,třeba by ti tato varianta vyhovovala a donutilo by tě to splatit co nejdříve

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lilliana: Zrovna dnes tady bylo téma, jak na exekuci, kdy si mladý kluk vzal půjču u GE Money, přišel o práci, zbývalo mu doplatit 50 000 Kč a během půlroku dluží 200 000 Kč.

Tohle je zcestné. No jistě, že mu to naběhne, když není schopný poslat žádost o pozastavení, nebo když nemá pojistu schopnosti splácet (nebo jak to je) Pokud byl ochotný aspoň zvednout telefon, tak tohle možné snad ani není. I když jsou vyjímky, ale tomuhle prostě nevěřím.

Jistěže je lepší si na to našetřit, ale pokud máš nějaký příjem a zadáš si vyžší splátky, tak je úrok velmi nízký a je to rychle zaplacené

arrow
Neprodává v Bazaru

Ty jo, škoda že jsi nenapsala dřív! Na stránkách centra plastické chirurgie http://www.medinel.cz/ probíhala soutěž o plastickou operaci zdarma! To by se ti docela hodilo, když by měl člověk štěstí... škoda no.. Nevíte o nějaké další podobné soutěži? Taky by se mi hodilo!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já to řeším brigádou. Bude mi v srpnu 50 let a chodím na výplně a botox. Aby to nešlo z rodinného rozpočtu, tak jsem si vzala brigádu. Je pravda, že toho mám někdy opravdu hodně, ale zase když se na sebe potom podívám, tak mám radost.

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji monca114: Tohle je zcestné.

Já si to nevymyslela a téma nezaložila https://www.omlazeni.cz/jak-se-branit-91-20885-0.ht ml

Cituji monca114: No jistě, že mu to naběhne, když není schopný poslat žádost o pozastavení, nebo když nemá pojistu schopnosti splácet (nebo jak to je) Pokud byl ochotný aspoň zvednout telefon, tak tohle možné snad ani není. I když jsou vyjímky, ale tomuhle prostě nevěřím.

Začal to řešit až za půl roku a nikam nevolal, o nic nežádal a hlavně neplatil.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nejrychlejším řešením je vzít si půjčku, jak už se to psalo. Často konkrétní centra nabízejí splátky; to je možná ještě výhodnější než samotná půjčka. Nechci tě od toho odrazovat, ale pořádně si to rozmysli, právě takové věci, jako nos, rty, oči tě dělají tebou, tak abys toho potom nelitovala, protože plastika nosu udělá s výrazem hodně, je to důležité rozhodnutí.

arrow
profile_image
Jarus
od 11. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych teda nedoporučovala půjčku vůbec. Nikdo nemáme patent na zdraví, práci atd. Může se stát, že nenajdeš hned po studiu práci ( znám hodně lidí, kteří se v dnešní nejisté době nechytí) z nějakého důvodu školu přerušíš, nedokončíš atd.
Rozhodně tě nestraším, ale počítat musíš se vším.
Pokud bych mohla, tak bych se snažila ušetřit a zbytek půjčit třeba od rodičů. Pokud budou vidět, že po operaci tolik toužíš, určitě ti raději půjčí.
Ale zvaž to. Já jsem před lety taky uvažovala o operaci, neměla jsem peníze, tak jsem to odložila.
Teď mám ráda sebe samu i s nedostatky, neřeším to. Vím určitě, že mé okolí to neřeší taky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na nesteaice: Né že bych ti chtěla brát tvůj názor ale víc než plastické operace mi přijde přehnaný právě tvůj názor. Asi si v životě opravdu netrpěla žádným mindrákem ze svého vzhledu.

Cituji nesteaice: Obecně jsem proti operacím, protože každý je originál a co mu bylo dáno mu bylo dáno proto aby on byl ten originál a ten nos je jeho a stvořen rodiči.

tohle je jako kdybys řekla že antiperspiranty je špatné používat, protože přirozené je smrdět

opravdu nemůžeš všechny házet do jednoho pytle a inspirací po Donatelle Versace s jejími plastickými operacemi. stejně jako se ženě mohou posmívat kvůli věšákům po dětech , někomu mohou kvůli velkému nosu. Nechápu tvůj názor at už je jakýkoli ale kdybys byla v kůži někoho kdo je ze sebe neštastný , možná bys mluvila jinak

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím že je jedno, na co šetříš, jestli na plastiku nebo na cokoliv jiného. Každopádně já jsem toho názoru, že pokud něco nutně nepotřebuju, tak si radši chvíli počkám a našetřím, než abych si na to brala půjčku. Úvěry, půjčky atd. chápu v případě, že se jedná třeba o bydlení, nebo i auto, které z praktických důvodů potřebuješ atd...ale nějak nechápu, proč si lidé půjčují na dovolenou, na vánoční dárky..i na tu plastiku mi to přijde blbost. Prostě když na to nemám, tak se nebudu ještě víc zadlužovat. Nikdy nevíš, co tě čeká, jestli budeš třeba za pár měsíců schopná stále splácet...já bych si zbytečně půjčklu nebrala. V dnešní době je tolik zadlužených lidí, kteří si taky mysleli, jak budou v pohodě splácet a pak se zbytečně dostali do problémů.

arrow
profile_image
Cipicek
od 9. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj... vím,že peníze není snadné dneska získat či našetřit. Ale na zákrok jako je operace nosu či prsa ti v pohodě půjčí a můžeš to mít na splátky , dneska už to má káždá klinika. Psala jsi ještě zda někdo něco neví o klinikách , tady v Brně , že ? Tak já chodím na MedicomVIP. Jsou tam vážně hrozně moc šikovní. Neříkam , že na těch druhých ne , záleží co od nich máš.. většinou konzultace stojí 300 kč , když se objednáš a nebudete se ti tam líbit, tak co.. pujdeš to zkusit někam jinam. Zkuz intenet tam je toho taky hodně napsané o zákrocích na všech těch určitých klinikách.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lilliana: Já si to nevymyslela a téma nezaložila

Však netvrdím, že sis to vymyslela. Jen říkám, že když člověk není schopný ani zvednout telefon a do banky zavolat, tak se pak nemůže divit, že mu to naskočí několikanásobně víc
Jinak tady to potvrzuješ sama, že na to kašlal

Cituji Lilliana: Začal to řešit až za půl roku a nikam nevolal, o nic nežádal a hlavně neplatil.

Já jsem nemusela platit ani korunu, vše jsem měla zadarmo..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené