1. . .45678910. . .1617

Cituji Ariela: tak že jakýkoliv další chlap bude to samý, tak jestli není jedno, jestli s ním zůstanu nebo ne, protože mám pocit, že jsou takový chlapi všichni...

To není pravda, já jsem nikdy neměla nepořádného chlapa, nesnesla bych to!

Cituji Elienka: No, přesně tak. Tohle jakobych psala já. Běž od něj. A všichni chlapi nejsou prostě takoví. To je nesmysl, že jsou všichni takovi. Musíš trochu uvažovat dopředu trochu, když se s tím člověkem seznamuješ. Jakou má rodinu, jak žije atd. Já vím, ani tohle není směrodatné samozřejmě. Miminálně příště už budeš vědět a utečeš brzy.

No, kéž by to tak bylo, že by všichni nebyli takový.. Já jsem právě přemýšlela dopředu, si myslím. Je ze stejné spol. vrstvy, nehýří milionama, aby byl namachrovanej, má rodiče spolu, nerozvedený jako já, má sourozence jako já, mamka je super ženská, taťka celkem taky, rodina se schází na oslavách, všichni drží pospolu, přesně jako moje rodina, mají názory jako moje rodina, prostě jsme si podobní a to jsem za to byla ráda a říkala jsem si, jupí, konečně. Mamka ho i sekýrovala, aby si uklidil pokoj, prostřel příbory pro všechny atd. Jenže někde se stala chyba a já nevím kde...

Cituji Adka: To není pravda, já jsem nikdy neměla nepořádného chlapa, nesnesla bych to!

Oni byli tak vychovaní? Nebo sis je naučila sama? A kdes je hledala prosim tě?
Můj taťka je velmi pořádný, mamka taky a můj mladší brácha jakš takš taky, taky má 3 pet flašky na stole a pohozený oblečení, ale jen v pokojíčku, ne v celým domě. Hlavně je spolehlivej. Prostě i můj brácha, kterýmu je 20 je v tomhle směru o 200% lepší než přítel...

Cituji Ariela: Jenže někde se stala chyba a já nevím kde.

Nenaučili ho to doma.
Já jsem přítele dostala vycepovaného z domova.

Cituji Adka: Já jsem přítele dostala vycepovaného z domova.

Závidim

Cituji Ariela: Závidim

Také jsem jeho mámě vděčná, za rozpis domácích prací.
V sobotu musel vyluxovat celý barák, poutírat prach, jeho ségra vytírala, umývala nádobí, pomáhala s přípravou oběda ...
Se mnou má také režim, venčení psa, třídění plastů, nákupy, vyluxuje a umyje nádobí, sám od sebe.... Nebyl na vojně, tak ať si to užije.

Takže mi chcete říct, že váš přítel třeba automaticky, když přijde z práce dřív, uklidí nebo umeje nádobí, o víkendu třeba automaticky luxuje atd? Já jsem teda příteli napsala seznam věcí, který bude dělat a ještě tam je napsaný, co dělám já, ale dodržuje z toho jen vynášení koše a luxování, ale koš už musí přetejkat a to luxování neudělá nikdy sám od sebe, ale na moje opakované výzvy...

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ariela:
Já taky. A taky tam hraje roli inteligence a uvažování. Přece když jsi nemocná, tak je jasné, že nemáš náladu třeba vařit nebo tak. Nebo taky ego a celkově vychování. Třeba si myslí, že je mistr světa a tak nemusí nic dělat, nebo ho doma naučili, že uklízení je ženská práce a ikdyž něco sem tam dělal doma, tak k partnerce si třeba vyvinul takový postoj. To je těžko. Ta chyba může být kdekoliv. Kdyby to aspoň něčim vyvažoval, třeba kdyby makal denně venku, no tak dobře. Ale i tak. Až bys měla děti, tak by ti nepomohl s ničím.

Cituji Ariela: Oni byli tak vychovaní?

Naštěstí ano.

Cituji Ariela: Nebo sis je naučila sama?

Něco jsem je přiučila.

Cituji Ariela: A kdes je hledala prosim tě?

Každého jinde - Brno, Praha, Karlovy Vary.

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ariela: Takže mi chcete říct, že váš přítel třeba automaticky, když přijde z práce dřív, uklidí nebo umeje nádobí, o víkendu třeba automaticky luxuje atd?

Jo, protože zrovna můj chlap má rád přoádek, a sám od sebe uklidí. Nevydržel by, kdyby někde byl delší dobu ******.

Cituji Adka: Se mnou má také režim, venčení psa, třídění plastů, nákupy, vyluxuje a umyje nádobí, sám od sebe.... Nebyl na vojně, tak ať si to užije.

Ježiš to je úžasný No s tím nákupem to je u nás ale taky těžký, protože buď jezdím sama, abych se nevztekala, protože hodinu stojí u hranolek a vybírá který.. nebo jedem spolu, ale to jen vyjímečně, protože má furt hokej a není doma a nebo když ho vyšlu po práci a napíšu mu seznam, tak buď přiveze jen půlku, že něco nemohl najít nebo místo 1 chleba a 10 housek koupí půlku chleba a 2 ty dlouhé bagety... nechápu to a zabila bych ho za to

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ariela: protože mám pocit, že jsou takový chlapi všichni...

Nejsou,ale ty moc mluvíš.
Proč mu říkáš tohle?

Cituji Ariela: řeknu mu - dneska jsem vyprala, pověsila prádlo, vyvenčila psa, uvařila nám na zítra oběd a cos udělal ty?

K čemu ti to je,že se pak pohádáte?

Chlap vnímá velmi dobře krátké nejlépe holé věty.Tu omáčku kolem si klidně odpusť,protože to nevnímá obsah,ale tebe jak bzučíš.
Holt některého chlapa je nutno trochu vychovat,pokud je jinak v pořádku,tak uklízet a dokonce i uvařit se naučí ale nechovej se k němu jako jeho matka.
Pokud přijdeš domů,on doma už je a kolem něho chlív,tak krátce řekni "jdeme uklízet" pak klidně dodej,že až se odklidí nepořádek,tak ti může uvařit kafe neb ty jsi přišla z práce.Tím předejdeš tomu,že by ti řekl později protože ty chceš kafe pít s ním,ale v uklizeném prostoru.

Cituji Adka: Každého jinde - Brno, Praha, Karlovy Vary.

Hm, tak to mě moc nepomůže Potřebuji okolí Pce, Hk, Náchod apod.
Reaguji na Elienka:
Taky bych chtěla, aby můj chlap měl rád pořádek. Ale to neměl žádnej Asi si vezmu svýho bráchu nebo se dám na holky... nebo zůstanu sama se svým psem...

Cituji Ariela: Takže mi chcete říct, že váš přítel třeba automaticky, když přijde z práce dřív, uklidí nebo umeje nádobí, o víkendu třeba automaticky luxuje atd?

My spolu nebydlíme, ale pokud u mě je, tak ano.
Když přijdu z práce, tak mám vždy vyvenčeného psa, většinou i uvařenou večeři, pokud už je doma delší dobu. Nádobí umývá automaticky, sotva dojí - to má z domova. Jeho máma i příbor ve dřezu označovala za nepořádek. A když kocour roznosí kočkolit, tak to vyluxuje.

Cituji Tiakia: Nejsou,ale ty moc mluvíš.

Holé věty na muže platí, máš pravdu, ale když řeknu - vyluxuj. Já jdu věšet prádlo. Tak řekne - za chvíli, hraju hru.. po hodině řeknu - vyluxuješ? On - jo, vydrž. Za další hodinu se podívá na hodinky a řekne - jéé já musim letět na hokej, vyluxuju zítra. Takže to taky nefunguje..(Zkoušela jsem víc věcí takhle než luxování...)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené