1. . .567891011. . .1617

Cituji Ariela: Potřebuji okolí Pce, Hk, Náchod apod.

Tak to nemůžu sloužit.

Cituji Tiakia: nechovej se k němu jako jeho matka

Noo, to mi taky jedno uřekl - když jsem opravdu celý týden nic nedělala, aby viděl, že se to samo neudělá a trochu jsem doufala, že ho to trkne ten binec, neuvaříno, přetékající dřez nádobí... holt si šel udělat šťávu do koupelny a pak mi řekl něco v tom smyslu, že si všiml jaký je tady binec a že jsem pěkný prasátko... Tak co mu mám na to říct, zase bych spustila, jenže on by zase slyšel jen ten šum a ne věty.... Hm??

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj manžel je pracovitý, pořádný, zodpovědný a to jen díky rodičům, kteří ho takto vychovali. Já už jsem ho takového dostala a chystám se za to tchýni postavit pomník
Víš, my máme 3 děti, velký dům, oba máme 2 zaměstnání, já ještě chodím do školy, takže já bych prostě bez manželovi pomoci absolutně nemohla exitovat. Nikdy bych nemohla dělat to co dělám, byla bych uštvaná a frustrovaná matka
Manžel je mnohem pořádnější a sytematičtější než já. Já jsem trochu chaotik a jsem zvyklá všechno řešit operativně, kdežto on musí mít všechno v pořádku, v souladu. Nesnáší binec a chaos. Takže uklízí, myje nádobí, pere, stará se o děti, dělá veškeré práce na domě, časem se naučil i vařit, protože někdy prostě nemůže celá rodina čekat na mě, až já se dostavím a uvařím večeři. My dva jsme naprosto zastupitelní. Jediné, co manžel nedokázal, bylo kojení, já zase nikdy nevykonávám těžší práce na domě, to je manželova věc.
Víš, ono dokud jste sami dva, tak to ještě tolik nevynikne, ale kdys chtěla jednou velkou rodinu a zároveň si udržet nějakou profesní úroveň a svoje koníčky, tak je naprosto nezbytné mít chlapa, který ti bude oporou a pomocí.
A vzhledem k tomu, že na nějakou velkou převýchovu ******áře a lenocha v pořádného pracanta moc nevěřím, doporučuji, stejně jako Adka s Elienkou, nabrnkout si hotového..

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ariela: že si všiml jaký je tady binec a že jsem pěkný prasátko...

pryč

Cituji amelie1111: Víš, ono dokud jste sami dva, tak to ještě tolik nevynikne, ale kdys chtěla jednou velkou rodinu a zároveň si udržet nějakou profesní úroveň a svoje koníčky, tak je naprosto nezbytné mít chlapa, který ti bude oporou a pomocí.

Reaguji na amelie1111:
To je hezký, cos napsala Se vším souhlasím, mý rodiče jsou vám dost podobní, až teda na to, že maj jen mě a bráchu a taťka vařit neumí. Právě, že mám i takovýto vzor od rodičů a holt to prostě vyžaduji i od svýho přítele, jenže se mi to nedaří a to už to je 3. vážnější vztah... Ono je těžký od něj odejít, hele sbal se, seš nepořádnej, čau. A dnešní kluci mi přijde stojej za p*d.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ariela: On je laxní povahy, takže když nadávám, tak se radši klidí stranou a je ticho. Nebo mi jen ohledně opakování třeba toho zamykání řekne - no joo, nedělej z toho aféru...
A mám strach, že když to prostě nepůjde a budu sama, tak že jakýkoliv další chlap bude to samý, tak jestli není jedno, jestli s ním zůstanu nebo ne, protože mám pocit, že jsou takový chlapi všichni...

Tak když nevidí co má dělat, tak si udělejte hezky seznam na tyden. Kdo udělá co. A dej tam i to venčení a vaření. Vlevo co uděla on a vpravo co ty. Podle mně on vubec netuší kolik toho děláš, to co mu říkáš pouští jedním uchem tam a druhym ven, takhle to budete mit rozdělene a časem už to pujde samo...jde o zvyk.

Cituji Ariela: že si všiml jaký je tady binec a že jsem pěkný prasátko...

To bych se asi fakt neudržela a jednu by chytil.

Cituji amelie1111: nabrnkout si hotového..

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ariela: pak mi řekl něco v tom smyslu, že si všiml jaký je tady binec a že jsem pěkný prasátko...

No, tak tím jak nezamyka, tak se ti bude lepe vyhazovat z těch dveří.

A nepomáhá ani zoufalé vyhrožování - pokud nebudeš pořádnej, sbalím ti kufry. To jsem mu už v zoufalství taky párkrát řekla, že když se to nezlepší, poputuje zpět k rodičům... Taky jsem mu řekla, že to myslím smrtelně vážně a že jednou už jsem to udělala (s jiným přítelem). Ale asi to bere jako srandu a nezlepšilo se to, že by se začal snažit víc uklízet...

Cituji Siiri: No, tak tím jak nezamyka, tak se ti bude lepe vyhazovat z těch dveří.

Cituji Tiakia: Holka,nebuď z něj tak vyplesklá.Stručně a jasně mu řekni jak se věci mají.


Reaguji na Ariela:
Kolik je mu let?

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Siiri: Tak když nevidí co má dělat, tak si udělejte hezky seznam na tyden

To už psala, že si nějaký seznam udělali ale stejně se nic nedělo.

Cituji Ariela: Ale asi to bere jako srandu a nezlepšilo se to, že by se začal snažit víc uklízet...

Tak ho vyhoď a je.

Cituji Siiri: ak si udělejte hezky seznam na tyden. Kdo udělá co. A dej tam i to venčení a vaření. Vlevo co uděla on a vpravo co ty. Podle mně on vubec netuší kolik toho děláš, to co mu říkáš pouští jedním uchem tam a druhym ven, takhle to budete mit rozdělene a časem už to pujde samo...jde o zvyk.

Seznamem jsem to řešila už před 3 měsícema... přesně jak píšeš, vlevo moje činnosti, vpravo jeho. Má to vyvěšené u Pc. Četl to přede mnou, ale řekl mi jen hmmmmmm a toť vše.
No jo, já ho mám ráda i jeho rodinu, není pro mě jednoduché to jen tak ukončit.. ale asi potřebuju poslední kapku, abych řekla konec.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ariela: Ale asi to bere jako srandu a nezlepšilo se to, že by se začal snažit víc uklízet...

Taky bych to brala jako srandu protože ty jen vyhrožuješ,ale neuděláš to.Sama vidíš,že ne.
Ono jiné by bylo,kdyby po tom,co ti řekne moment hraju hru najednou začaly jeho věci lítat za dveře a když už by tam bylo vše,tak by letěl on.Pak by se rychle probral.Jenže ty se tak trochu bojíš,že by odešel a už se nevrátil ta tvoje slavná hokejka.Opravdu nebuď tak závislá a ukaž mu,že i bez něho by to šlo.Pak se bude snažit.

Reaguji na Ariela:
Má z Tebe srandu a nebere Tě vážně. Nevím, zda tam je šance na změnu.
A chlap, který by mě nechal nemocnou venčit psa by u mě skončil okamžitě!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené