arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ciiicaaa: Až na to, že může nechat proplatit ušlý zisk, na to se tu jaksi zapomíná, a to jsou dost slušné částky.

no právě.. kdyby to bylo tak jednoduchý a stačilo by do práce nechodit, tak bych o ničem nepřemýšlela, ale platit náhradu škody to se mi vážně nechce..

Dovolené máme 17dní/rok, momentálně mám vybrané 3, takže by se to odvíjelo od toho, kdy bych měla končit. Výpověď prozatím podanou nemám, ale chci to udělat buď ještě do konce května, případně červen.. Váhám jestli mám riskovat - skončit a hledat, nebo ještě chvíli hledat a doufat, že narazím na inzerát s nástupem od srpna nebo září..

Cituji Ciiicaaa: Házet chybu na předcházejícího zaměstnavatele před potenciálním zaměstnavatelem je naprosto dětinská chyba, drtivá většina personalistů takového člověka nepřijme, jelikož se nechce stavit do pozice, že jednou bude takto zacházet případný zaměstnanec s ním.

s tím naprosto souhlasím.. jako důvod výpovědi před potenciálním zam-telem uvádím, že mi nevyhovují noční směny

Cituji haninkas: Během dovolené už můžeš pracovat u nového zaměstnavatele.

ono je možné být zaměstnaná na 2 HPP?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dadabus: Nene, ni konkrétního nemám.. Byla jsem pouze na několika pohovorech.. Buď nedošlo k žádnému vyjádření ze strany zam-tele a nebo mi na rovinu řekli, že chtějí nástup ihned, případně co nejdřív.. Pochopitelně pokud potřebují lidi, tak vezmou toho kdo může hned.. A s hypo se fakt risku bojím..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak byste se prosím zachovali?
Dala jsem v květnu výpověď, na finančním úřadu jsou vypsané 3 pracovní pozice, o které bych měla veliký zájem, ale výběrové řízení je později, příští týden mám pohovor na jiném úřadu jako referent hospodářské správy, ale tam by mě to moc nebavilo, fakt bych chtěla na ten finančák. Když by mě vzali na tomto úřadu, mám s nimi podepsat pracovní smlouvu pro sichr, abych měla práci a když by mě vzali na finančním úřadě, tak s nimi smlouvu zrušit? Nastoupit můžu až v srpnu. Já vím, je to fakt blbý...

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji skarma007: Když by mě vzali na tomto úřadu, mám s nimi podepsat pracovní smlouvu pro sichr, abych měla práci a když by mě vzali na finančním úřadě, tak s nimi smlouvu zrušit?

Já bych to tak asi udělala.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Michaela18:
děkuju za názor

arrow
profile_image
bonnie90
od 7. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na skarma007: přesně tak, z toho místa pro jistotu můžeš odejít ve zkušebce

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na bonnie90:
taky děkuju za názor, asi to tak udělám

arrow
profile_image
naty.kra
od 17. 8. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

mám hodně kamarádek v personalistice a ty vždy říkají jedno a to samé - zaměstnavatel vždy tahá za kratší konec. když to přeženu a když prostě nepřijdeš do práce, tak on zaměstnavatel nic moc neudělá. nám se to v práci stalo. kolega už nikdy nepřišel, protože chtěl jít jinam a šel. a nic jsme nezmohli...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené