Pro někoho asi hloupá otázka, ale přesto se ptám. Chystám se zakoupit svou první kabelku a vůbec nevím jak to v takovém obchodě probíhá. Mám jít s jasnou představou o vzhledu i ceně? Co na sebe? Platit hotově, či kartou? Jak se chovají prodavačky? Budu moc ráda za každou odpověď.

Děkuji

podle mě, obchod jako každý jiný na sebe něco v čem se ty cítíš pohodlně a co ráda nosíš.. platit kartou můžeš taky a kup si jen to co se bude líbit tobě.. je to jen obchod přece

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím jak LV, já byla akorát v Burberry, s plánem jenom očumovat ale byli hrozně milí, bylo tam málo lidí tak jsem si nechala ukázat pár kabelek a nakonec odešla s peněženkou. V těchto obchodech to asi bude všude stejné, vedle mě kupoval chlap manželce několik kabelek, kabát, šátky, a prodavačky se ke mě chovali stejně královsky jako k nim. Při placení (kartou) jsem vyplnila nějakou kartičku do jejich databáze s adresou, emailem, telefonem a chodí mi od nich od té doby novinky na email. Jinak když jsem tam přišla asi po dvou měsících znova tak se slečna usmála a zeptala jak jsem spokojená se svojí peněženkou, furt si mě pamatovala

Cituji Haniccino: zeptala jak jsem spokojená se svojí peněženkou, furt si mě pamatovala

Týý jo, tak to je pěkné, to potěší

Jinak tedy holky mají pravdu, je to obchod asi jako každý jiný... Jen možná s tím rozdílem, že se k tobě budou chovat jako ke královně... A je jedno, co budeš mít na sobě, personál je tam pro tebe.. Pro mě je nákup u LV vždy velmi příjemný zážitek

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já bych si vzala velkou večerní robu a nechala se přivézt limuzínou a pozvala minimálně Blesk, aby mě u toho vyfotil DD

Reaguji na Amnesia:
Něco takového jsem přeně čekala...... Asi to tak udělám.

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sarkakh: to bude super, doufám, že to bude v Blesku na první straně Ne, sorry, ale tohle je fakt mazec otázka, je jedno kolik utratíš, jako zákazník jsi na prvním místě a prodavačky se chovají podle toho. Není potřeba si na nic hrát nebo se kvůli tomu převlékat...i kdybych tam přišla v teplákách, tak se budou chovat úplně stejně.

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak sa mi smejte, ale ja som tiež pred prvou návštevou normálne maturovala, čo na seba ako na prvé rande . Ak človek nie je zvyknutý nakupovať v drahých obchodoch plus naopak je zvyknutý na naše oduté predavačky v lacných obchodoch, naozaj nevie, čo tam môže čakať - či sa naňho nebudú pozerať zhora a podobne. V LV som bola iba vo Viedni a v Paríži, u vás v Prahe nie, ale predavačky a predavači boli veľmi milí, nechodili mi za pätami (v Paríži sa to ani nedá, tam majú asi stále plno ), nevypytovali sa vkuse, čo chcem, ochotne vytiahli všetky kabelky, čo som chcela vidieť, prípadne zložili nejaký ten kompliment... skrátka bolo to príjemnejšie ako som čakala . A platila som kartou.
Dopraj si čas a popozeraj si všetko, čo ťa zaujalo, môže sa stať, že si tam vyberieš úplne inú vec a keďže to bývajú veci dosť drahé, radšej sa aj hodinu rozhoduj, aby si si vybrala to, čo fakt chceš.
Prajem príjemné nakupovanie

Reaguji na Amnesia:
Vidíš...a to jsem chtěla vědět. Děkuji ti za ochotu. Ten Blesk si ale v záloze nechám.....

arrow
profile_image
sarousek
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nemyslím si , že se prodavačky chovají ve všech obchodech stejně...Rozhodně to není v České republice samozřejmost- milé chování a naprostá profesionalita. Já už se s tím několikrát setkala

Cituji Amnesia: kdybych tam přišla v teplákách

Ehm, v nich jsem tam byla poprvé
Ad zakladatelka: oblékni si co chceš.. Jestli už máš vybraný konkrétní typ kabelky, tak si tam raději zavolej (pokud tedy nebydlíš v prg a nemáš to kousek), a zarezervuj si ji. Při prvním nákupu vyplňuješ registrační kartičku. Platit můžeš jak kartou, tak hotově.
Prodavačky tam jsou moc milé.

Cituji sarousek: Nemyslím si , že se prodavačky chovají ve všech obchodech stejně...Rozhodně to není v České republice samozřejmost- milé chování a naprostá profesionalita.

přesně tak. pokud tam není slečna zvyklá normálně nakupovat, tak se radši zeptá, jak to tam chodí..aby třeba nedopadla, jako známá scéna z Pretty woman , kdy ji prodavačky odmítly obsloužit..To je samozdřejmě sranda.
Určitě si obleč, v čem se cítíš dobře a v čem se líbíš sama sobě a jak napsala ShoesManiac2, pokud jsou tam mílé a ochotné, tak není co řešit..Příjemné nakupování

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych tam šla klidně i v teplákách (ale nějakých pěkných). Některé teplákovky jsou dneska hooodně dobré.

Přeju, abys nenarazila na nepříjemnou obsluhu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Haniccino: prodavačky se ke mě chovali stejně královsky jako k nim

u vuittona (tak jako v každém luxusním značkovém obchodě, myslím opravdu luxusním, a ne který si na luxus jenom hraje) jsou vyškolené prodavačky. Velmi příjemné, velmi milé, nevtíravé, decentní. Přinesou ti o co máš zájem, event. se tě zeptají na styl oblečení, co nosíš ráda, pokud váháš nad typem kabelky. Poradí.
Obleč se normálně, chovej se normálně, ty jsi zákazník. Ale vůbec se nemáš čeho bát, nikdo se k tobě přezíravě chovat nebude. Lepší je platit kartou, přece jenom jsou to drahé věci a sázet tam tisícikoruny na pult - no karta mi přijde decentnější.

Naprosto skvěle pokud tam zrovna není plno Japonců (to pak prodavačky nemají zase až tolik času ) Jinak jsou milé a ochotné, není se čeho bát!!Na oblečení dle mne zase až tak nezáleží, dle toho co jsem tam viděla

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené