arrow
profile_image
alenkaagentka
od 15. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mooonika: tak to nejsi sama kdo má takový pocit!

No podle mě se chlapi po třicítce právě po těch mladších otáčejí vidím to kolem sebe, spousta chlapů chce vedle sebe mladší. I když neříkám, že všichni jsou takoví Kolem mě (20) se právě teď motá jeden, je mu 36...no holky..já nebýt zadaná fakt se mi líbí, hrozně mě přitahuje díky svým názorům a protože je prostě Chlap, který už něco zažil, ví něco o životě, je i hezkej, sympatickej..pomáhá mi s pár věcma, takže se vídáme teď každý týden. Zrovna před půl hodkou jsme spolu byli. Je rozvedený.
Jinak jak ho sbalit..na to neexistuje recept, stejně jako všude jinde musí něco přeskočit. Chovej se přirozeně, dospěle, měj svůj názor.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji alenkaagentka: co třeba rozvedení jedinci?

Hmmm,s rozvedeným jedincem si bereš jeho ex partnerku i jeho děti protože pokud není úplné hovado,tak se s nima bude stýkat a s ex často něco řešit.Tam není o co stát.

arrow
profile_image
Mooonika
od 14. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Amber: hrozně mě přitahuje díky svým názorům a protože je prostě Chlap, který už něco zažil, ví něco o životě, je i hezkej, sympatickej..

rozumím, rozumím... ani nevíš jak

Cituji Tiakia: protože pokud není úplné hovado,tak se s nima bude stýkat a s ex často něco řešit.Tam není o co stát.

no právě...ale jako...to je zase věc kterou bych dokázala tolerovat

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Hmmm,s rozvedeným jedincem si bereš jeho ex partnerku i jeho děti protože pokud není úplné hovado,tak se s nima bude stýkat a s ex často něco řešit.Tam není o co stát.

nie vždy má deti a keď už , nie vždy je rozvod z jeho strany... znám veľa párov s deťmi čo sa rozviedli práve kvôli tomu, že žena vycúvala..... a podľa mňa je to to samé čo s bývalkami.....
v deťoch prekážku nevidím..... Jedine ak by rozvedený jedinec povedal mne, že dieťa už nechce, tam by som sa už cítila podvedená a bolo by to tak trochu nefér........

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Mooonika: no právě...ale jako...to je zase věc kterou bych dokázala tolerovat

Byla tady i témata o ženách,které byly tolerantní a realita jim otevřela oči tak,že po velkém vítězství kdy si vzaly rozvedeného za nějaký ten čas litovaly svého činu.

Tím tě nechci odrazovat,pokud toužíš po starším partnerovi,tak předně musíš být na stejných místech kam chodí oni,což asi diskotéky nebudou a na pivo koukat na fotbal asi zase nechodíš ty tak třeba fitko,tam bys mohla nějakého potkat.

Cituji Mooonika: rozumím, rozumím... ani nevíš jak

Děkuju jako je to težký odolávat, ale kvůli příteli odolávám, vím, že i pro dotyčného je to těžké jako na jednu stranu bych hrozně ráda vyzkoušela něco nového, táhne mě to k němu, ale na druhou stranu je tu přítel no...a tomu bych ublížit nechtěla...

arrow
profile_image
kájova
od 19. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Mooonika: chlap po třicítce už má ženu a děti a když ne tak je to nějaký divný, je to buď děvkař nebo podivín, slušný chlapi v jeho věku už maj dávno rodinu

Tak to zas není pravda, znám spoustu skvělých chlapů kolem 45, co jsou svobodní a bezdětní. Svobodní proto, že neměli čas najít si ženskou a vlastně ani nechtěli, protože mají rádi svoji svobodu a to, že si klidně nemusí přijít celou noc domů a nemusí mít strach, že je bude zpovídat nějaká hysterka, jak říkají. Děti nemají proto, že je nesnáší a nedovedou si představit nic horšího, než se vracet do bytu/domu, kde ječí nějací haranti.
Jsou to všechno vzdělaní, zábavní, úžasní chlapi, na vysokých pozicích a peněz mají na rozhazování. Jejich jediná vada je v tom, že jsou v podstatě "nesbalitelní" pro vztah.

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

měla jsem staršího,ale vadil mi ten pocit, že jsem ho odtrhla od rodiny. A težce doufám, že nějaka mladá čubka mi mého muže nebude odtrhávat od rodiny. Klidně ať to tak je, pokud ani jeden z nich nemá žádné závazky,ale pokud se tím něco ničí, tak to prostě není fér

je mi 24 a příteli 33. Nikdy jsem si s nikým nerozuměla víc jak s ním. Dokonale se doplňujeme. Líbil se mi a ani jsem nepřemýšlela nad tím jak ho mám vlastně sbalit když je starší. Šlo to prostě samo

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím, že tady nejde o to že by se ženám vyloženě líbili starší muži(některým možná ano ale ty letí už na prošedivělé lázenské šviháky), každopádně myslím, že u tebe to bude spíš, že máš pocit, že ten starší chlap už bude chytřejší,bude vedet jak co v životě chodí, postará se o tebe, dokáže věci zařídit, bude mit nějaké to charisma, které říká, jsem inteligentní,sečtělý, rozumný a zodpovědný chlap...každopádně takový muž se dá najít i mezi mladšíma..takže se zaměř na to abys i ty působila inteligentně,sečtěle a elegantně, když tak budeš pusobit a i taková budeš doopravdy, tak je jasné, že tě začnou oslovovat i takoví muží a jelikož větší procento těchto mužů je už opravdu starších, tak budeš mit i vetší šanci, že narazíš zrovna na toho staršího..ale když tě osloví mlady kluk, který bude splnovat tyto charismatické podmínky a zamiluješ se do něj, tak to určitě žádná katastrofa nebude..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Amnesia: A težce doufám, že nějaka mladá čubka mi mého muže nebude odtrhávat od rodiny.

s tímto ale souhlasím..nenič prosimtě rodiny..je to hnus..i když za to muže z velké části právě ten chlap, tak vetšina holkám to stejně dělá radost, že ho dostaly pro sebe a ty já upřímně nesnáším..Tím se ale nevylučuje, že si nemužeš najít staršího chlapa v dnešní době je uplně normální že muži do 35 nebývají ženatí..Bratr mého přítele má např. 28 let a ještě neměl dlouhodobý vztah a ne, není divný..pouze chtěl studovat a studoval a studoval a na nic jineho nebyl čas, dostudoval až letos..není to žádný šprt na první pohled..je to moderní,strašně krásný,vysoký,inteligentní kluk,pouze měl cíl a za tím si šel a ted bude mit čas hledat ženu..a třeba ho zrovna zaujme nějaká dvacítka, která je na starší

arrow
profile_image
Darbujana
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Staršího sbalíte na sex velice snadno.99% mužů středního věku(cca 35-55) si to chce rozdávat s mladou holčinou,to je naprosto normální.

arrow
profile_image
Mooonika
od 14. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Tím tě nechci odrazovat,pokud toužíš po starším partnerovi

Cituji Peg: Myslím, že tady nejde o to že by se ženám vyloženě líbili starší muži

Cituji Amnesia: A težce doufám, že nějaka mladá čubka mi mého muže nebude odtrhávat od rodiny

No...budu se opakovat, ale i přes to-neříkám, že to rozhodně MUSÍ být chlap přes třicet...pochopitelně že když jednou narazím na někoho kde něco přeskočí a třeba bude i mladší (úmyslně říkám opak jen pro příklad) nebudu se tomu bránit. Do teď to zatím bylo tak, že mě víc přitahovali starší, vyjádřila jsem pouze obavu, že by inteligentní chlap nezakopl o deset let mladší holku...jen jsem to chtěla s někým probrat, toť vše.

Cituji Peg: ten starší chlap už bude chytřejší,bude vedet jak co v životě chodí, postará se o tebe, dokáže věci zařídit, bude mit nějaké to charisma, které říká, jsem inteligentní,sečtělý, rozumný a zodpovědný chlap...

..ano, to je to když vynechám, že prostě se mi líbí CHLAPI a né vyholené náhražky v růžové košili, nebo vyzáblý telata v o 4 čísla větším triku a kšiltovce na stranu.

Opakuju že neříkám, že prostě za každou cenu POTŘEBUJU sbalit staršího než jsem já minimálně o deset let....stejně jako jiná ženská řekne že jí se líbí blonďáci, jiná zas řekne, že se jí líbí kulturisti, támhleté se líbí černoši, tak i já tímhle stylem říkám, že se otočím za chlapem kterému je přes třicet, otočím se třeba za padesátníkem když má charisma, neznamená to ale že bych rozvracela rodiny, nebo oblbovala zadaný.

Cituji misiska: Když jsem viděla toto téma, tak jsem myslela, že pod výrazem "staršího" budeš myslet opravdu staršiho a né muže v snad nejlepším věku

Myslela jsem tím chlapa staršího než jsem já....

Cituji Darbujana: Staršího sbalíte na sex velice snadno

No a to je zas právě to o čem mluvim....fakt nepotřebuju bejt jen další zářez na posteli

Cituji Tiakia: Byla tady i témata o ženách,které byly tolerantní a realita jim otevřela oči tak,že po velkém vítězství kdy si vzaly rozvedeného za nějaký ten čas litovaly svého činu.

o tom že neminím rozvracet žádné rodiny, jen jsem chtěla pokecat s ostatníma úplně obyčejně jako ženská s ženskou...normální tlachání nic víc, pouze se mi honí hlavou myšlenky toho typu "kde sedí ten blázen se kterym začnu bydlet, něco budovat, budu s nim mít děti" apod

Nemam zájem o známosti na noc, nebaví mě lítat po diskotékách, což mě tedy nebavilo nikdy (tím neříkám, že jsem ráda nezašla na ples nebo že se nechodím bavit) a silně pochybuju že na nějaké diskotéce potkam chlapa kterej by jen nebalil bokovky.

Nevím jak jinak se vyjádřit aby si v tom někdo nenašel něco jiného....myslím, že se jen opakuju. Brala jsem to jako neškodné povídání o tom co "platí" na ty rozumější a zda jsou vůbec ještě "dostupní"....asi jsem jen chtěla slyšet, že přirozeností a úsměvem nic nezkazím a prostě to prodiskutovat....

Vzhledem k tomu, že mám kolem sebe jen samé náctileté holky (šla jsem do školy později, rodinné problémy), které právě ještě chodí balit na zábavy, tak si nemám s kým pokecat normálně, prodrbat ženské zbraně, vyslechnout si třeba vaše příběhy, nebo třeba jen neškodně debatovat o chlapech...čím nás štvou, co nás na nich přitahuje apod.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Mooonika: vyjádřila jsem pouze obavu, že by inteligentní chlap nezakopl o deset let mladší holku...jen jsem to chtěla s někým probrat, toť vše.

Nevidím v tom žádný problém jen nějak netuším kde svobodného - nezadaného sebrat
Je mi jasné,že asi nechceš bourat rodiny a brát dětem tatínky tak snad zkusit nějakou seznamku třeba chlap co nikam nechodí by mohl na netu být a štěstí se má jít naproti.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené