Ahoj holky.
Prosím nemáte některá zkušenost, či radu, jak se naučit sedět a chodit rovně? Zkouším to třeba několikrát denně po 5ti minutách, ale ty záda bolí, protože nemám vycvičené svaly. Myslíte, že by pomohla taková ta vychytávka, která se dá na záda a má je jakoby stáhnout? Myslíte, že tu bolest mám prostě nekolikrát za den přetrpět a záda si na to zvyknou?
Děkuji všem za zkušenosti a rady

arrow
profile_image
pajulee
od 4. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na natt009: vychytávka ti určitě záda nenarovná, zkus každý den posilovací cviky na záda, ..nejlépe po konzultaci s nějakým odborníkem...

Já teď začala chodit na HEAT a tam do nás pořád cpou, jak máme držet záda rovně, ramena dozadu a dolů, takže se snažím... no co budu říkat, bolí to festovně ale cítím se díky tomu fajn. Na sezení rovně jsem byla zvyklá, jen ta chůze pokulhávala. O té vychytávce jsem taky přemýšlela, že bych jí nosila doma.

arrow
profile_image
whitelily
od 26. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na rovné drženi těla je dobrý pilates (vlastní zkušenost), a to konkrétně cviky s tyčí u zdí a rovnovážné na jedné noze.

Děj si na hlavu několik tězkých knižek (začínej s jednou) a zkus tak sedět a pak chodit. Abys udržela ty knihy budeš muset tělo držet rovně.

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mivala jsem hodně kulatá záda a pomohla mi posilovna, a taky plavani. Chtelo to čas,ale vysledek poznala i moje tehdejší dětská doktorka,ktera mě za záda odmala peskovala. Trvalo to cca rok,ale rozdíl byl fakt velký.

Na sezení doporučuju toto http://www.domishsport.cz/gymnastika/balancni-podl ozky-rotany/balancni-a-masazni-polstar-1295?gclid= CMvwi_jB_sACFfSWtAodnEYA_w#utm_source=Google_merch ant&utm_medium=search&utm_campaign=GoogleMerchant , i když jsem tomu nevěřila, tak jsem se u stolu fakt přestala hrbit Zezačátku sice bolí bedra, ale to je právě tím, jak zapojuješ svaly.

arrow
profile_image
Simooonka
od 15. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vzpomněla jsem si na film Obecná škola a na malého Edu, jak měl při jídle zastrčené kšandy za židlí, aby seděl rovně.

arrow
profile_image
Simooonka
od 15. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak mě osobně pomáhá jóga a cvičení pilates/kalanetiky. Takže posilování zádových svalů.

arrow
profile_image
Andyiinka
od 22. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky s tím mám hrozný problém už léta. Letos začínám na vejšce s pilates, tak doufám, že mi pomůže. A obecně mi pomáhá když nosím boty na podpatku, jsem v nich při chůzi narovnaná narozdíl od botů bez podpatku a ani na to být narovnaná nemusím myslet..

Základem rovných zad je zatažené a zpevněné břicho.

Děkuji moc všem za rady . Já hodně běhám a jezdím na rotoepdu. Je fatk, že při tom běhání mám záda narovnaná, ale jinak chodím shrbená a když se snažím, tak to bolí :/Reaguji na Ciiicaaa: My někde doma tuto pomůcku máme-používala ji mamka. Tak ji zkusím někde vyhrabat, jestli ji najdu Určitě na domácí použití( do školy neee ) super věc, děkuji .
Reaguji na Andyiinka: S pilates jsem nikdy nezačala, moc mě to neoslovilo. Já jsem spíše na to kardio. Ale jak na to koukám, asi budu s posilováním (hlavně zádových svalů) muset začít něco dělat..

Cituji Andyiinka: A obecně mi pomáhá když nosím boty na podpatku, jsem v nich při chůzi narovnaná narozdíl od botů bez podpatku a ani na to být narovnaná nemusím myslet..

taky tak

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené