arrow
profile_image
toni
od 5. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji natasha corelli: Nevím, jestli to je přesně ono, ale tenhle zážitek jsem si teď vybavila a jsem šťastná, že jsem se jí zbavila.

to bylo ono

Cituji natasha corelli: No ale stejně mi není jasné to úmyslné odsávání, to jako někdo ví, že když nemá energii, tak si jde promluvit s kamarádkou (nebo partnerem, kolegyní atd.) a to mu dodá energii?

Potkala jsem i lidi (ale jen pár), kteří to takhle vědomě dělali. Častěji to bylo intuitivní a podvědomé jednání.

natasha corelli
Pokud se nestýkáš s lidmi, kteří pracují s energiemi, tak se většinou nemusíš bát nějakého vědomého odsávání energie (kór na dálku). Občas to tedy může někdo praktikovat třeba v autobuse, většinou nějací pomatení puboši, kteří si právě přečetli něco o okultismu na netu a jsou děsně chytří, ale většinou jsou to opravdu spíš citoví upíři, jak tu píše toni. Takže třeba prakticky skoro všechny nevyrovnané osoby můžou být i citoví vyděrači a sajáci. Ale vyrovnaných osob je poskrovnu, tudíž bysme se museli z toho zbláznit. Pokud máš ve svém okolí někoho, s nímž se nerada stýkáš, jelikož se cítíš pak vysátá, jediná pomoc je opravdu tento vztah ukončit. A nebo se "odosobnit" od tohoto člověka, což stejně znamená ukončení přátelství (vztahu).

arrow
profile_image
Imunrisha
od 1. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tk u energetických upíru si neprve musíte být jistí že jsou to čím si myslíte. Nejlépe se toho docílí pomocí meditace a sebepoznání. Když dokážete sklidnit svou mysl a podívat se na svět řekněme bez zbytečných emocí tk se snadno pozná jestli na vás prostě přenáší jenom špatnou náladu a depresi, nebo je to upír. Pak je jednoduchá pomoc, buď se ho můžete stranit, nebo to hrát s ním a donutit ho tak nechat vás. Jakmile najde tento člověk slabinu (většinou emocionální) tk ji využije. Zbavte se těchto slabyn a nejenom že se budete chránit proti upírům, ale tároveň se mentálně posílíte (Prostě budete mít nervy z železa). Jinak samozřejmě runy, talismany také fungují, otázka je jestli vás opravdu chrání, nebo vám dávají pocit jistoty, který vám umožňuje vzdorovat, protože vytvořit správnou runu chce trochu zkušeností a návod jak na to.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Docela účinné je prý, dělat si s toho člověka legraci za každou cenu, nebo energetičtí upíčí nesnáší cinkot kříšťálových sklenic o sebe a nebo stříbro o stříbro. Jestli to funguje doporavdy nevím, na mého strejdu to nefunguje. Ten je imunní snad proti všemu

Cituji kobitka: Ten je imunní snad proti všemu

A je tvůj strýc energetický upír a nebo jen negativista? Ono totiž ten, kdo vyzařuje ve velké míře negaci, často může citlivějším lidem ubližovat tím, že jsou z něj unavení. Možná bych zkusila strýci udělat nějakou radost, něco co nečeká a uvidíš, jak se zachová. Někdy tito lidé se jakoby dostanou do fáze dětství, kdy prostě mají dětinskou radost z něčeho a to je dost změní. Asi to vysvětluju jak tatar

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lollo
Ne ne já to chápu. Ale můj strejda je vážně energetický upír.Dokonce když u nás byla jedna čarodějka a viděla ho, tak ji z něho zamrazilo v zádech. S negativismem to u něj nemá co dělat. Jak jinak si vysvětlit, že vždycky když má pocit, že je u nás doma dlouho klid a nikdo si ho nevšímá, tak vždycky vyvolá ostrou hádku, po které je on naprosto v klidu jako by se nic nestalo a ostatní jsou vyklepaní.ělat mu radost? Tenhle člověk je tak zahleděný do sebe a jednoduchý, že i kdyby si mu dala milión tak ti ani nepoděkuje a bude ty prachy povalovat na kredenci dokud mu je někdo neukradne. Naposledy,když jsem mu dala dárek k vánocům a pak s ním měla konflikt, tak ho na truc hodil na schody. Takže tenhle člověk si nezaslouží ani lítost natož něco jiného. Ale to je hodně těžké vysvětlování, prostě kdo to nezažije a nezná jeho pravou stránku ten to nepochopí a jen nevěřícně kroutí hlavou.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

energetický upír zkřížený se znamením panny je hold vražedná kombinace pro okolí.

arrow
Neprodává v Bazaru

moje matka mě taky vysává.ale mohla bych přísahat,že ne schválně a vědomě.mam jí moc ráda,je strašně hodná,ale já jsem z ní úplně vyřízená.vykazuju všechny výše zmíněné příznaky od toni .co s tím?
pak mám kamarádku u které cítím totéž ale která mě má hrozně ráda.nechápu to.
napadlo mě,že to může být třeba celkově větší citlivostí.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak se mi jakš takš podařilo vyrovnat se strejdou přes den. Ale potřebovala bych poradti jak docílit toho aby se mi v noci nenabouraval do snu pokud to teda jde.

Cituji kobitka: Lidi kteří z tebe vysávají energii. Když jsou hodně dobří tak tě dokážou totálně vyždímat. Oni jsou naprosto v pohodě a ty jsi zralá na psychiatra.

Proti lidem, kteří se takhle chovají mi pomáhají jen dvě věci: 1. ignorace a za 2. uvědomit si svojí nezávislost a samostatnost, takové to uvědomění, že do tvého prostoru nikdo nemůže a nic tě nemůže ovlivnit a to co cítíš a i vše ostatní vychází jen z tvého rozhodnutí -- funguje mi to spolehlivě, celá osobnost více dozraje a je pak trvale silná a odolná proti vnějším vlivům

arrow
profile_image
skarabeus
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Energetičtí upíři byli vždy. Nemusí jít nutně o lidi zlé, které by vás chtěli o něco obírat. Tak např. staří lidé si nevědomky berou sílu /mají-li své málo/ z okolí. O tom by mohly mnohé vyprávět třeba sestřičky z LDNek. A např. proč myslíte, že dříve babičky chovávaly děti na kolenou. Ano brali si za svých vnoučátek sílu, naopak přebytek síly u dětí se zmenšil a byly hodné.Prostě akce a reakce. Vědomých "upírků" není tolik. Většina z nich si vůbec svůj vliv na okolí neuvědomuje. Jen to tak funguje. Každý máme jinou hodnotu svého náboje, někdo je silnější jiný slabší. Čili nic nového pod sluncem. Také bych řkla, alespoň já to takpociťuji, že k úbytku mých sil dochází v místech kde se nachází hodně lidí /např. supermarkety/. A pak můžete jít s kamadárkou na kafe a domníváte se, že ona je tím úpírkem. Nemusí to tak být, protože vy jste tu energii zanechli na nákupu. Uvádím jen pár příkladů jak bl to mohlo být. A teď jak by se to dalo řešit jinak než zde zatím bylo popsáno. Např. zajděte do kostela a pobuďte tam třeba hoďku. Ne nemusíte být věřící ani se tam nemusíte modlit. Stačí se zklidnit a vnímat atmosferu. Oni totiž ti naši předkové nebyli žádní hlupáci. Místa kam tyto stavby umisťovaly byla vybrána a musela mít učitý náboj, oltář většinou postavený ve východní části a pod. To nebylo náhodou. Babky chodily každý večer po těžké práci na mši většinou kázané v latině. Takže nebyly vyrušovány a mohly přemýšlet o čemkoli /dnes se říká meditovat/ a přitom nebyly ničím rušeny a mohly přijímat sílu. Další možností jak získat sílu je pobyt se zvířátky/pejskové, kočky/. Pes si např. nikdy nelehne na špatné místo. O pobytu v přírodě na energeticky silných místech nepochybujte. Ještě je možné využít síly léčitele /zase ne každého/, který je schopen energii dodat.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

skarabeus
kočka ale ano. Tá má cit na špatné zóny a asi se ji líbí.

arrow
profile_image
skarabeus
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano kočce nevadí patogenní zóny a proto si lehne na rozdíl od psa kamkoliv. Takže zdravé místo určí spíš pes. Pokud však jde o posílení energie člověka, pak pomáhá i kočka.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Luczinka: Snažím se obrnit a říkám si, že mi může ublížit jen když mu to dovolím

Což je v principu dobré, ale jenom říkat si to nestačí, je potřeba se naučit jak to dělat. Sebeobrana (jedno jakého druhu) vyžaduje nějaký ten trénink. Možná to bude časem slábnout, ale také ne, tak by bylo lepší se naučit bránit aktivně. Ono se to rozhodně neztratí.

arrow
profile_image
zuzsar
od 25. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

doporučuji rituál energetického ochranného vajíčka, já mám kolem sebe takových "vysávačů" spoustu, téměř nikdo z nich není zlý, přesto se po styku s nimi cítím velmi unavená a někdy mě i bolí hlava. Nikdy jsem to neuměla vyřešit slovně. Díky energetické ochraně, kterou jsem schopná provést i během hovoru s "vysavačem" (s některými potřebuji velmi silnou ochranu), se mi daří tenhle problém úspěšně řešit. Ti nejvíc nepříjemní se u mne už vůbec nezdržují a ti méně nepříjemní už to tolik neprotahují, často se i brzy loučí. Sama jsem byla překvapená, jakou sílu tahle ochrana může mít..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené