Kaja555
Jo a pak taky pomůže nějaký třeba rituál. To mi zas doporučila čarodějka ochranný svíčkový rituál, zatím jsem ho nedělala, ale jakmile budu muset, tak ho určitě vyzkouším. Říkala, že by to mohlo zabrat i napořád, záleží na síle. No prostě někomu to třeba přijde srandovní, ale sranda to fakt tedy není.

aha, díky. Nejlépe se cítím, když nejsem v přímém kontaktu, ale rozhodit mě může i telefonická komunikace atd, tak s bráním i tomu. A jinak asi tedy v době, kdy se necítím dobře, tak poprosím "andělíčka strážníčka".

Přeji hezký víkend.

Svíčky jsou dobré; je fakt, že se s nimi cítím lépe, jako by oheň očisťoval.

arrow
profile_image
Petti
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

bohužel mezi upíry patří i moje sestra. Stačilo pět minut s ní a člověk byl jako vymačkaný citron. Mě pomáhá pouze to, že jsem s ní přerušila veškeré kontakty, kromě jejich dětí, s těmi v kontaktu jsem a i oni, hlavně její syn je sám ze své matky úplně zoufalý

Kaja555
Tak pokud to není nic vysloveně dlouhodobého, tak si určitě poradíš, záleží na tom, kdo vysává, za jakým účelem, zda záměrně a jak moc je v tom dobrý. Taky funguje obrácení toku energie, to znamená, že otočíš energii směrem k sobě a vysáváš ty jeho No zkoušela jsem, funguje to, ale bohužel si toho nějak všiml a tak to funguje asi jen chvíli. Přerušení spojení taky funguje, ale pokud nemáš dostatečnou obranu, tak ho zas naváže. Fakt jsem toho zkusila docela hodně a byl to boj

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji lollo: Zkus třeba nějaký amulet, talisman či něco. Dobré jsou třeba amulety runové. Ale v podstatě cokoliv, třeba od někoho dostatečně nabité. Může být i kámen.

Já mám ve svým okolí bohužel hodně energetických upírů (i rodina), svojí povahou je přitahuji ... není možné všechny "odstřihnout" Poslední dobou jsem byla už úplně zdevastovaná tím pernamentním vysáváním mé energie, byla jsem na pokraji zhroucení...
Kartář u kterého jsem byla mi doporučil nosit na krku ANCH (nilský kříž), měl by na tyto upíry zabírat... nevím, asi je to spíš otázka víry a chtění to změnit, ale nosím ho nepřetržitě už pár týdnů a je mi o cosi líp, tak to třeba vážně zabírá

SabinaG
Každý talisman a amulet je převážně účinný podle víry svého nositele případně toho, kdo ho nabíjí. Ale určité energetické zářiče už v sobě tuto energii obsahují a vyzařují ji do svého okolí, já třeba používám runy a ty egyptský znak anch Je to jedno, prostě je to tak, funguje to. Nejlepší ovšem je, když ti to ještě někdo zkušený nabije pro větší účinek. Já si zatím nabíjím sama, aspoň se to tím učím.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lollo
Díky moc za rady ale tohle všechno jsem už zkoušela a nic nepomáhá. Měla jsem i dobré rady od jedné hodně dobré čarodějky a nic. Já už jsem prostě na toho člověka doslova alergická. A jediné co pomůže je jeho vystěhování. Ale ani v tom mi moc nadějí nesvíta. Drží se u nás jako klíště a zákony jsou na jeho straně. I když i to pitomé klíště se časem podaří vykroutit. Tak hold budu bojovat dál. Snad tu bitvu jednou vyhraju.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lollo: Přesně to znám taky. A navíc je to tak, že tvé vlastní problémy ji nezajímají

To mi povídej, přijede nebo kontaktuje jen když je ve sračkách, jinak nezájem.Už i muž si toho všiml a řekl mi že si nepřeje abych se s ní vídala, když končím tak, že víkend prolěžím v bolestech....vídat se nehodám, ale vím že bude kontaktovat tak potřebuji nějaký amulet aby ona mě už nekontaktovala....

Je to trochu mimo téma, ale toho čeho /koho se potřebuju zbavit, tak se naložím do vany a drhnu se kilem soli. Je to strašně příjemný a bála sem se, že budu vysušená ale vůbec.....smývám si tak křivdy, ať z práce či vztahů a krásně to zabírá. Svíčkový rituály dělám tak že si kolem sebe udělám kruh a pálím....

Prosím, máš taky nějaké konkrétní rady?

Evča82
Ahoj, no tak já s takovou kamarádkou zatočila jedině tak, že jsem se s ní přestala jakkoliv stýkat. Vlastně kdykoliv při setkáních mluvila v jednom kuse ona a vrcholem bylo, když jsem jela hodinu a půl autobusem a ona mi celou tu dobu telefonovala a několikrát jsem se ji snažila přerušit, že už musím končit, vůbec to nezabíralo. Z mých zkušeností prostě zabere jedině přerušit styky, jinak nic.
No a s tou očistou celkově od emocí stačí i obyč. voda. Třeba při sprchování si představuju, že ze sebe smývám špínu i vnitřní. Můžeš i s tou solí, když ti to tak vyhovuje, tak proč ne. Svíčky taky fungují dobře. Amulety taky. Ale jak říkám, pokud je upírkou kámoška, je dobré jí to vysvětlit a pokud i přesto se chová stejně, tak prostě není dobrou kámoškou a takový lidi kolem sebe nepotřebuje nikdo. Jsou lidi, kteří se ve svých depkách utápí záměrně a líbí se jim to a pak se prostě jdou nabít od známých, když jim dojde vlastní energie.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stejně je ale zajímavé jak Ti upíři zjistí, koho můžou vysávat a kdo se prostě nenechá. Protože ten člověk se kterým mám problém já, třeba vůbec nemá odhad na lidi a naletí každé ptákovině co mu kdo řekne a nechá se všemi využívat. Ale na druhou stranu já mám odhad na lidi a stejně k sobě vždycky tak nějak přitáhnu podivíny, kteří mně akorát vysávají a psychicky ničí. A ikdyž to vím, že jsou takoví tak mám pořád snahu je zachraňovat a nedokážu je jen tak vymazat ze svého života.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

lollo
...můžeš mně prosím říct jak nabít zlatý nilský kříž..?
Mám jej umýt a dát na slunce jako kameny....?
Tohle fakt nevím.
Díky moc.
janis

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jinak holky s jedním "upírem" jsem žila 19 let, nešlo to...všemožně jsem na to šla, abych jeho myšlení a postoje změnila a jak je to zakódované a nechce on sám je všecko marné............j.

janis
No přemýšlím, jaké nejjednodušší nabíjení a přitom účinné bych ti poradila. Ono existuje milión možností. Ale nenabíjela bych talismany stejně jako kameny. Očistit ve slané vodě můžeš, také jsem četla o způsobu, kdy se na pár dní zakope do země, nebo dá do tmavého plátěného pytlíku, aby se očistil, ale pokud materiálu neuškodí sůl, tak bych to dělala tou solí.
A já tedy využívám spíš nabíjení přes tzv. univerzum, prostě si představím jakoby tok energie z vesmíru a můžeš si to představit, jakože se to kumuluje do světelné koule, zhuštuje a nakonec tu kouli zhustíš jakoby do malinké kuličky a tu kuličku si vizuálně vložíš do svého amuletu, dále v přítomném čase nastavíš parametry, k čemu má amulet sloužit. Také je možné nabít amulet třeba na nějaké runě, která představuje třeba ochranu /např. Algiz/. No je toho spousta, jak nabít amulet, při nabíjení tomu hlavně musíš bezmezně věřit, proto je lepší to nechat nabít někým, kdo už má zkušenosti, pokud někoho takového znáš. Má to pak o to větší sílu. Víra je totiž fakt nejvíc. No tak nevím, jestli jsem ti pomohla aspoň trochu, nabitím na slunci nic nezkazíš /je to to nejjednodušší, co můžeš udělat, otázkou je, jestli to bude dostatečné/.

Algiz runa je třeba tady: http://www.fantasyobchod.cz/runovy-amulet-algiz-p- 362.html , můžeš si ji nakreslit a zkusit nabít amulet na té runě. Nejlepší je samozřejmě runu vyrýt, ale dostačující je i nakreslit a při kreslení si představuj, jak tě chrání a pak ji požádej o nabití tvého amuletu. Runu pak znič. No buď kreativní, způsoby jsou různé, píšu své osvědčené.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené