Ahoj, mám asi trochu hloupý dotaz . Půjčila jsem si od kamarádky žehličku na vlasy od Remingtonu, nikdy dřív jsem žádnou žehličku nepoužívala. Problém je, že žehličku nedokážu otevřít, pořád drží v nějakém "zamčeném" stavu, mezi horní a dolní žehlící plochou je stále cca 4mm místa a žehlička nejde rozevřít tak, aby se do ní daly vložit vlasy. Kamarádka je na dlouhé dovolené, tak se nemám koho zeptat. Poradíte mi prosím, jak se to dělá? Nechtěla jsem to rvát moc silou, abych ji nerozbila :-|.

taky mám žehličku remington a z boku mám takové šedivé ploché kolečko, které musím pootočit na obrázek s odemknutým zámkem. Když kolečkem otočíš na zámek zamknutý, žehlička se zamkne

arrow
profile_image
evqa
od 20. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moja remingtonka nemá koliečko, ale takú malú páčku na zadnej strane, bližšie k tomu miestu, kde ju vlastne držíš a stačí to dať do opačnej polohy a je odomknutá, určite na to prídeš

helena_vildova
v místě "kloubu" po straně je kolečko,stačí stlačit a žehlička se otevře.Teda aspoň ta moje.

arrow
Neprodává v Bazaru

Moje má také vzadu takovou malinkou páčku a se povytáhne a je to

Holky, moc díky všem za rady, večer to prozkoumám, všechny páčky i kolečka a to by v tom byl čert, aby se potvora neotevřela .

Cituji Laky: v místě "kloubu" po straně je kolečko,stačí stlačit a žehlička se otevře.Teda aspoň ta moje.

Tak i ta moje půjčená má tohle zamykání, jen jsem musela při mačkání toho kloubu přitlačit obě ramena žehličky co nejblíž k sobě, jinak ten zámek nechtěl povolit. Takže díky moc všem, záhada žehličky je vyřešena .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené