Nastupuji do autoškoly a bohužel sama. Bojím se, že tam bude spousta holek s kamoškou a nepřijmou mě mezi sebe. Nebo nějaký čtyřicetiletý baby...jsem takový trdlo a už jsem i zapoměla jak na to, prostě stydlivka, ale jen ze začátku, pak už v pohodě. Poradíte? Kolik je v té třídě tak lidí?

lucisek1111

vůbec ničeho se neboj. Chce se to trochu otrkat. Já když nastupovala do autoškoly, tak jsem šla taky sama,nikoho jsem tam neznala a člověk se seznámí velmi rychle.
Já myslím že to nechce nad tím tak přemýšlet, ono to přijde samo..
A kolik tam je lidí? Já myslim že je to v každý autoškole jiný, nás tam bylo cca 12.

já jsem se v autoškole nejak s nekym nekamaradila teda..ale já právě taky nejsem seznamovací typ, prostě jsem si sedla, učila a pak šla domu..ani vlastně nebyl čas kdy si povidat

Kotatkosarinka
ale pak jsi s těma holkama taky byla v jednom autě ne? Myslím, že jich bere více a pak se střídají v řízení. Já potřebuji nějakou podpru aspon

lucisek1111

jezděj 2, ale při řízení nemáš moc myšlenky na to povídat si jak se ta dotyčná má, ale komu máš dát vlastně přednost a jak se vůbec rozjet.

garfield2009
to já nemyslela jako že bych si při jízde s někým povídala, akorát by mě asi nebylo dobře kdyby za mnou byly nějaký cizí holky

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Nás bylo cca 20-25, a na jízdy jsem vždy jezdila sama. Jen instruktor a žák. U vás se na jízdy bere více lidí najednou? Na závěrečky jo, to jsme šli dva, ale normálně?

arrow
profile_image
24ka
od 17. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A na co se tam chceš kamarádit, k čemu? Autoškola trvá dva měsíce, to čekáš že si z tama odneseš nějaké životní vzpomínky?
Jestli nejsi od přírody společenský typ, tak radši dávej v hodinách pozor, než aby ses rozptylovala tím, kdo vedle tebe sedí a jak se s ním zkamarádit.

Ahojky já teda šla s kamarádkou, ale třeba ve třídě jsme vůbec neseděly, spolu jsme taky moc nejezdily, ale většinou jsme byli v autě tři plus instruktor... tam jsme se prostřídali na jízdy a ani jsme se moc nevybavovali, abychom nerozptylovali toho, kdo zrovna řídí. Celou třídu jsem viděla až když jsem si šla napsat testy, ty jsem napsala a odešla.... Takže žádné kamarádství jsem v autoškole nepraktikovala

U nás v autoškole to probíhalo tak, že se jelo jen ty a instruktor....další žák v autě seděl pouze tehdy, když např. ty jsi dojela jízdu a při té příležitosti vyzvedla dalšího žáka, načež on tě potom zas třeba hodil kam potřebuješ ty - to byla zas taková výhoda, po městě je to jedno kam jedeš, ty ses dostala kam chceš a další se u toho učí a všichni jsou spokojení
Jinak my teorii měli fakt jen chvilku, ve třídě nás bylo tak max 15 no a nemám pocit, že bych za tu chvíli sezení tam měla nějak strašnou potřebu se s někým kámošit

arrow
profile_image
Lenushe
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem teda jezdila v autě jenom s instruktorem. Až u závěrečných jízd jsme seděly v autě dvě + instruktor + komisař. A v hodinách nebyl na nějaké seznamování čas. Dělaly se testy, křižovatky... Do autoškoly jsem chodila sama a nevadilo mi to.

tak to jste mě teda potěšily. Jen jestli to zvládnu....já když jedu 40km v h tak je to to na mě akorát, jak jedu 50 tak už se mi to nějak nelíbi. No a když jedu 60 tak už nějak ztrácím konrolu nad autem, když viidím tu rychlost před sebou. Také jste to tak měly? Nedovedu si teda představit že pojedu třeba 60 a víc

jinak ja jsem v aute jezdila taky sama, jednou jsme vezli nejakyho kluka a me to akorat absolutně stvalo

arrow
profile_image
Vaneska
od 3. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kamarádit v autoškole se nepotřebuješ. A ono to příjde když tak samo.Já jsem teda jezdila vždycky sama i závěrečky. Jsem za to ráda. Asi jen dvakrát jsem se sešla s ostatníma a to na zápisu a pak když nám popisoval něco na autě.Byli jsme zrovna jen 4. A nikdy jsem se nechodila učit tam. Dal nám CD a učila jsem se sama doma, s ním jsem chodila na jízdy a pak jsem přišla na závěrečky..

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lucisek1111: jak jedu 50 tak už se mi to nějak nelíbi. No a když jedu 60 tak už nějak ztrácím konrolu nad autem, když viidím tu rychlost před sebou.

Když sem jezdila po městě, tak 50..mimo město sem jezdila i těch 80 a na dálmici mě nechal jet i 110 Mně se to naopak líbilo, pomalá jízda se mi nelíbila. Do autoškoly bych šla klidně znova.
Co se týče seznamování, taky jsem tam chodila sama a na žádné kamarádství tam opravdu čas neni, o teorii každej sedí a poslouchá výklad o křižovatkách, značkách apod. Na jízdy sem chodila taky sama, jen když se jelo do většího města jela jsem v autě ještě s jedním klukem, naštěstí to byl takovej moula, takže sem jezdila líp Při cestě si s náma učitel povídal, takže atmosféra fajn a myslim že by mě i víc vadilo, kdyby byl v autě klid a ticho.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené