Cituji BlueIvy: A nejhorší je, když ženská v šoku ze sebe není schopná vydat ani hlásku - bohužel můj případ

můj taky.
Nejlepší je opravdu prevence.

Momentálně když musím někam sama v noci, mám v ruce stále klíče a ty bych vrazila s chutí kamkoli....

arrow
profile_image
Morena
od 24. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky jednou jsem šla večer a měla jsem při sobě deštník, ne ten rozkládací, ale prostě normální s velkým kovovým hrotem na konci a možná teď budu znít blbě, ale fakt jsem se cítila o malinko líp.. Sice jsem si už představovala, jak s ním budu před někým šermovat apod., ale možná aspoň tohle než být uplně bezbranná bez ničeho.. V kapse teď mívám aspoň parfém, ale mám v plánu si taky pořídit pepřák nebo i paralyzér možná.

arrow
profile_image
Johannes
od 12. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

pokud některou z vás zajimá pohled chlapa

ne že bych někdy holku napadl, nemám to zapotřebí ale když občas čtu jak by holka někoho mlátila nebo mu dala co proto či rovnou trénuje boj. umění nebo sport apod je to upřímně k smíchu.

moc jsem nevyrostl ale váhou často skoro dvojnásobně převažuju holky - věřte že v tu chvíli je rána třeba pěstí do tváře/těla nebo kop mezi nohy jako bych byl betonovej sloup, nehledě na sílu a fakt že mužská kostra a svaly vydrží mnohem více bolesti, námahy a šoku z úderů.

radši si udělejte zbrojáky, kupte pepřáky nebo cokoliv co udrží mezi váma a útočníkem vzdálenost, boxer nebo nože jsou pro vás moc kontaktní.
Samo nejlepší je ignorace a útěk ale to vždy nejde že...

feminismus/nefeminismus - jste slabší v drtivý většině případů a pokud si vás i slabší chlap než já chytne do rukou jste bez šance i s kamarádkami v přesile.

arrow
profile_image
roza
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem na semináři s členem z jednotky rychlého nasazení. V podstatě nám bylo řečeno, že nemáme šanci se ubránit. Útočník má všechny výhody. Jediná obrana je vůbec se do situace, kdy by mohlo dojít k napadení nedostat. Tj. nechodit sama zejména parkem, nefrektovanými ulicemi, vyhýbat se situacím kdy by k napadení mohlo dojít. Pokud si útočník oběť vyhlédne a ona mu dá šanci svou neopatrností je velmi nepravděpodobné, že se ubrání. Nikdy oběť nevím jaký způsob napadení útočník použije. Byl to fakt zajímavý seminář a trochu mi otevřel oči. Třeba se smál, jak by mnoho žen v noci samo nešlo do lesa, ale tam že ne ně určitě nikdo čekat nebude. A jak asi pomůže deštník, když do oběti bude někdo najiždět autem...

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pepřák nosím u sebe - když jdu v noci domů mám ho přímo odjištěný v ruce, ale asi spíš pro pocit vlastního bezpečí, kdyby šlo do tuhého a já ho měla použít asi by se mi třásly ruce a jediný na co bych se vzmohla by byl útěk a křik.

arrow
profile_image
Sunnys
od 10. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Z důvodu, že posledního půl roku je u nás ve městě obrovské množství napadení a znásilnění žen, z toho důvodu, že letos plánuji bydlet sama a člověk nikdy neví a také z toho důvodu, že jsem byla několikrát napadena psem si plánuji pořídit teleskop a dělám si zbroják...
Nůž mi přijde pro ženu jako hloupost, předpokládám, že téměř žádná by nevěděla, jak s ním zacházet, jak se s ním ubránit a mohla by se sama poradit, nebo by jej útočník mohl použít proti ní, s obyčejným pepřákem to také není žádná sláva (např. ESP Tornado Police už by mohly být užitečné)...
A bojové umění, kurzy sebeobrany mohou být užitečné, ale také zbytečné - záleží na útočníkovi, každopádně by žena věděla, jak reagovat a při nepříliš silném muži by to mohlo být přínostné

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si myslím, že ten pepřák není až taková hloupost.

Tedy, v situaci kdy po vás někdo překvapivě skočí zezadu, tak vám opravdu bude k ničemu. Ale všimněte si, že to je jen část přepadení (teď mám na mysli sexuální útoky). Další situace ale jsou "furt šel za ní a snažil se s ní bavit, a pak jí na vhodném místě znásilnil". A tam se vám to hodí.

Mě se to jednou stalo, přijela jsem večer vlakem do malé obce, už z vlaku jsem si volala taxík. Na nádraží nikdo nečekal, pokladna a tak samozřejmě zavřené, čekárně zamčená. Šla jsem tedy čekat před nádraží, na místo, kam by ten taxík měl logicky přijet. No a tam se objevil takový podezřelý chlápek a prý jestli mi neujel vlak, a že je tam autem a že mě sveze. Odpověděla jsem že už jsem volala taxík, což byla chyba, protože tím mu bylo hned jasné, že pro mě nikdo (příbuzný či kamarád) nepřijede. Nu, čekali jsme tam nějakou dobu, než začalo být očividné, že ani ten taxík nepřijede, a teď co dál.
Zase se na mě začal lepit, že taxík asi nepřijede a ať se nechám svézt, tak jsem si prostě dala pozor aby byl ode mě po větru, nastříkala jsem mu do obličeje pepřák a utekla. Což byl ještě navíc sportovní výkon, protože z nádraží k prvním domům to je tři a půl kilometru.
Nemám žádný důkaz že mi chtěl ublížit, ale předpokládám že kdyby měl čisté svědomí, tak by to nahlásil na policii jako ublížení na zdraví

A dále se řídím logikou, že kdybych byla úchyl a chtěla někoho znásilnit, tak si to nebudu zbytečně komplikovat, a pokud kolem mě půjde žena ve sportovních botách a která vypadá, že je aspoň trochu ostražitá, tak jí nechám přejít a počkám si na nějakou jinou, která bude mít podpatky, sluchátka v uších a dlouhé vlasy. Je to tedy trochu divné, uvědomit si že k tomu přistupuji stylem "ať místo mě přepadnou někoho jiného", ale to je asi to nejlepší, co můžete udělat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené