arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Amanita: . My si partnera vybereme, ale to dítě toho sourozence ne, a pokud mají hodně odlišné povahy, nemyslím si, že by jim to do života něco extra dalo

Třeba to, že je nutné umět vyjít s druhým, přestože z něj nejsme extra nadšení? A že ne všechno je v životě snadné a jednoduché a cestička umetená?

Cituji Lusinda2: Ty jo, to musí být hrozně malé pokojíky, ne?
My jsme měli před pár lety 2+1 ve starší zástavbě o rozloze 72m2 a velké mi to nepřišlo.

Pokojíček i ložnice mají jen 10m2. Na ložnici to stačí, ale pokojíček pro dvě děti je malej. Ale vyřešili jsme to patrovým spaním, tak prostor na hraní mají

Cituji Kikulina: Třeba to, že je nutné umět vyjít s druhým, přestože z něj nejsme extra nadšení? A že ne všechno je v životě snadné a jednoduché a cestička umetená?

Reaguji na Kikulina: To si ale myslím, že se člověk musí naučit vždy - dříve či později - už třeba ve školce. K tomu podle mne není potřeba malý byt, kde se ty vztahy mohou zbytečně pokazit (a vztahy s příbuznými jsou hodně podstatné). Ale jak jsem psala, určitě se to zvládnout dá a určitě jsou rodiny, kde je to v pohodě a ani se to nějak nepodepsalo na vztazích. Spíš je to špatné pro rodinu, kde už tak nejsou vztahy úplně v pořádku a tady ty spory o prostor to ještě rozčeří, toť má zkušenost. A taky jsou lidi, co mají větší potřebu soukromí a lidi, co jej ani moc nepotřebují, to bude záležet na naturelu. Každopádně z velkého domu do malého bytu to bude asi trochu šok a je potřeba se na to připravit. Já zase bývám v šoku z velkých domů, kde se členové rodiny ztrácejí a nedokážu si představit v něčem takovém bydlet.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Amanita: už třeba ve školce. K tomu podle mne není potřeba malý byt,

3+kk o 74 m2 není malý byt, malý byt je třeba 42 m2 1+1 pro 5 lidí, ve kterém bydlela kolegyně jako malá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené