arrow
profile_image
Pollinko
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ráno vstanu po zazvonění budíku - nastavuju tak, ať nespím déle než devět hodin, protože pak jsem přespaná, vlezu do koupelny, kde vyhrabu oči. Když je vyhrabu, sednu si na záchod a spím dál. Většinou mě vzbudí klepání na dveře, že už "to nevydrží". Vstanu, vylezu z koupelny řeknu "se nepos.r" a jdu si dolů do kuchyně uvařit čaj. Otevřu lednici a vytáhnu activii. Nad včerejšími novinami ji zbaštím. Rozezlím se nad všeříkajícími titulky, rozmačkám vzteky zelený kelímek, hodím ho do koše a jdu nahoru povykládat dveřím, co všechno se stalo a jak mě to štve. Ze zádveří se ozve: Aha. Pak chvilku čučím z okna, že by to zase chtělo pokosit trávník a zalít rajčata a papriku a bylinky a ...když se dveře odemknou, vyčistím si zuby a ksicht, zlámu hřebínku čtyři zuby při pokusu vytvořit na hlavě alespoň pěšinku a namažu to nejnutnější krémem. Pak vylezu, usměju se a řeknu "Dobré ráno." Koulející oči nevidím a jdu si dolů vypít studený čaj.

arrow
Neprodává v Bazaru

Pollinko
Tolik činnosti po ránu by mne snad zabilo

Ja snídam zdravou a výživnou snídani. A je to dobrý, mňam.

arrow
profile_image
lisica
od 25. 10. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Prima téma...já po boji s budíkem vstanu - teda vyšourám se, poslepu nachystám svačiny, donutím děti aspoň něco sníst, za což by mě mají děsně rády, dceři vyrvu z ruky můj korektor, můj lak na vlasy, když chci svoje tričko, musím ho z ní taky servat.Synečkovi při odchodu desetkrát skontroluju svačinu, klíče a vše ostatní, abych pak zjistila, že stejně nechal něco doma. A když je všechny vyprdolím, mám malou chvilu na to, abych hodila do gala sebe, zjistila, že stejně zase skočím do džínů a trika, oka namaluju po paměti a zase nejsem za dámu, jak bych si představovala. S vlasama je to marný boj, takže culík případně kšiltovka to jistí a jsem odhodlaná, že zítra to bude lepší, vstanu dřív, v klidu se nasnídám a podobně

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vstávám většinou ještě předtím než mě to začne budit. Mám to na radiu, takže mi to vždycky začne hrát, ale většinou vstanu dřív a vypnu to.
Pak je samozřejmě cesta do koupelny, kde se pořádně opláchnu studenou vodou, čím studenější tím lepší. Zpátky přes kuchyň si připravím snídani, ustelu a jdu si lehce zacvičit, pak posnídám a razím do práce nebo něco podnikat když je volno. Mám rád rána.

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sice starší téma, ale taky přidám svoje ráno
Mám hrozně rozlítaný život (vysoká škola 2-3 dny v týdnu, zbytek dní práce a nějaký ten den volna), do práce v jednom týdnu chodím různě buď na 10 ráno nebo na 4 odpoledne, do školy to je podle hodin - takže bohužel nemám přesně určený čas, kdy a jak jít spát a vstávat. Snažím se spát těch 8 hodin, ale přes týden jsem tak utahaná, že ty dny volna bych prospala.
Ale jinak se snažím, když mi zazvoní mobil (budík) vyhopsnout - dám si vařit vodu na čaj, jdu do koupelny a opláchnu se ledovou vodou, aby se mi vzpamatovaly oči, pak na to hodím olejíček od Saloos. Udělám si čaj, snídani (muslli nebo jogurt) a jdu si sednou k televizi - mezitím se mi olej vsákne do pokožky takže dosnídám jdu si umýt zuby, nalíčit řasy a zamaskovat nedostatky, načančám vlásky, obléknu a vyrážím. Když nestíhám, tak snídám a u toho se líčím - bez snídaně a namalovaných řas bych nevyšla. Jediná moje chyba je lenost dělat si sváči - čehož lituju jak v práci tak ve škole - takže se musím polepšit a večer si sváču připravit. Mám ráda zdravé jídlo, což ve školní kantýně neexistuje (samé koblihy, koláče apod.).

bohužel vstávám denně do práce kolem 6 hodiny ranní a vlak nečeká...
takže vše si připravím večer a ráno jen uvařím čaj obleču se a běžím na vlak.snídám v práci
Amal

Miluju rána . Je to čas, kdy můžu být sama se sebou a stihnu taky nejvíc věcí. Prvně se umyju, u toho zapnu pračku, snídám, nejčastěji keiserku s máslem a plátkovým sýrem a k tomu kotel čaje s citrónem a medem, (v zimě si u toho většinou čtu nějaký magazín na webu nebo časopis, od jara do podzimu venku na zahradě, kde se mezitím venčí fenka), pak oblékání, líčení, základní papírování, pošta... V létě si ráda ráno zabruslím, dám dlouhou procházku se psem. Jen podotýkám, že nemám standardní práci od do, ale podnikám a na firmu jezdím, jak potřebuju. Kdybych chodila od 6 nebo 7 do práce, jsou to ráno větší fofry

arrow
profile_image
anafara
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdybych nestíhala po ránu do práce,tak bych to dělala jako dřív.Vezmu si brýle,takže se namaluju a učešu až v práci a něco sním cestou.Takže zbývá jen se oblíct a vyčistit si zuby,když to má člověk připravený,tak je to hned..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vstávám tak o hodku a půl dřív, nemám ráda spěch. Ani nemám problém se vstáváním, prostě když mi zazvoní budík, nechám ho chvíli hrát, pak ho vypnu a lehce se protáhnu. Jdu do kuchyně postavit vodu na kafe a mezitím hodím sprchu, nejdřív pořádně horkou a nakonec ledovou+ ve sprcháči si ještě čistím zuby.Vylezu, namažu mlíkem,namažu obličej, deodorant,parfem. Pak se oblíknu, namaluju(trvá mi to tak 15-20min, mam dost problémovou plet, takže všechny ty neduhy zakrýt dá docela práci). Pak učešu vlasy,někdy dám do culíku/drdolu. Jdu si udělat snídani a tu jím většinou tak 20 minut + u toho jsem na pc, poslouchám písničky atd... Pak ustelu, naházím věci do tašky a mažu do školy

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajímavé, že toho někdo dokáže ráno stihnout tolik Nechápu.

Já ráno jako první skočím do koupelny, pak snídaně v posteli u tv, kterou mi připravuje partner /cca 20, 30 minut - pro mě nutnost!/, pak opět koupelna a pak už to jde rychle - obléct, dočesat, popadnout kabelku a letím.

O víkendu snídám v posteli klidně hodinu - většinou i s přítelem, ale když není k dipospozici, užiju si dlouhou postelovou snídani sama.

Vstávám tak hodinku před odchodem a stejně jako někteří - mám zlozvyk posouvat budíka

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já se taky přidám, at se pobavíte. Souhlasím s Yanicttou, vstávám 1,5-2 hodiny před odchodem, ranní stress nesnáším. Vletím rovnou do koupelny pod sprchu i s vlasama, začínám teplou, končím ledovkou - to mě jakž takž probere. Následuje deodorant, vyčistím si zuby a plet, na to krém, na tělo rozetřu trochu dětského pudru (mmch skvělá věc proti pocení - hlavně v létě) Vyfoukám vlasy kulmofénem, pak se nalíčím - make up,korektor, pudr, stíny, tužka, řasenka, tvářenka...doupravím vlasy - ofinu vyžehlím žehličkou (kroutí se mi), prameny po stranách natočím kulmou (nedrží mi). Pak si dám bohatýrskou snídani- pečivo, sýr, jogurt, čaj i kafe - to si užívám. No a pak už je to fofr - znova vyčistím zuby, namaluju pusinu, obleču a mažu...No, už nejsem žádná mladice, tak chvíli trvá, něž jsem ke koukání ..a taky už asi nejsem taková "raketa", jako když mi bylo 20...

arrow
profile_image
Madla96
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak po delší době taky přidám svoje ráno. Vstávám v 5:15, budík mi zvoní už od 4:30, vždycky po pěti minutách, nasnídám se (do 5:25), pak si vyčistím zuby, umyju vlasy, vyfoukám, někdy vyžehlím (cca do 6:00). Pak se obleču a namaluju, navoním, ještě něco udělám s vlasy, ale často je nosím rozpuštěné. V 6:55 odcházím do školy, v klídku.

Když jsem ještě chodila na střední, tak jsem snad vstávala o hodinu a půl, abych se stihla namalovat a připravit
To už je dávno pryč, vstávám ve čtvrt na sedm, oblíknu se, strávim tak maximálně 15 minut v koupelně, nasnídám se a v sedm odcházím

arrow
Neprodává v Bazaru

Jsem asi tryskomyš...ráno se sprchuju, maluju a piju čaj... budíka nařizuju na 6.50 a v 7 opouštím dům chlapi s kterýma jsem byla se za tu dobu nestíhali ani oblíct

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené