arrow
Neprodává v Bazaru

Mně pomáhá Canesten tableta. Je to jedna tableta na zavedení a pak musím dodržovat dole tři dny klid, ani se vevnitř nevyplachuju, protože to tři dny léčí. Nebo se tři dny zavádí na noc mastička canesten. Rosalgin jsem taky zkoušela, ale nepomohl. Vrací se mi to každý tři měsíce (i když beru od gynekoložky čípky deset dní...)

A ještě jsem zapomněla zdůraznit že je důležité se léčit jak 'ze vnitř' at už zaváděcí čípky nebo tablety popř.zaváděcí mast.A zároveň taky mazat na povrchu pochvy a v okolí nejlíp myslím tím canestenem popř. funigicidem jak už někdo zmiňoval.

Tak jsem dojela koupit Fungicidin a děj se vůle boží .... Díky za rady holky

Cituji Tinkalinka: Pro mě je jednička Candibene a k namazání z venku clotrimazol

Je to totéž. Candibene je obchodní název léku s účinnou složkou clotrimazol, stejně jako Canesten. Oboje jsou antimykotika. Vyrábí se ve formě, masti, vaginálních tablet a spreje.
Ale pokud máš opar, nepomohou.

Cituji Petrolejkaa: Tak jsem dojela koupit Fungicidin a děj se vůle boží

Jo, ten je na mykózu dobrej.
Píšeš, že Ti ale otekl vnější genitál a přesně tak mi před lety začal herpes genitális alias opar alias peklo na zemi.
Bohužel mi nepomohlo vůbec nic a půl roku jsem myslela, že se doslova zblázním. Nepomohl žádný lékař, ani osvědčené přípravky - no, já jen doufám, že u Tebe to bude "jen" ta mykóza.

arrow
profile_image
evik86
od 19. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Opar můžeš klidně chytit i na WC. Jinak já bych zkusila klasické tetraboraxové globule.

Reaguji na True:
ježiši... to snad ne?? A jak se k takový věci přijde?? Já i můj přítel jsme si 100% věrní a nijak jinak mě nenapadá, že by se to mohlo přenášet?
Jinak k tomu výtoku... většinou ho nemívám- zůstane jakoby ve vnitř..(hrudkovatý) na to mi pomáhaly výplachy TTO roztokem.... Ted ale fakt nevím, jestli tam něco je, nebo není. Ach jo...

arrow
profile_image
berusatko
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Petrolejkaa:
už jsem ti výše psala, že opar neznamená být nevěrný, ale že to může být skrze virozu, stres, oslabený organismus, klidně i to zách prkénko...měla jsem to jednou, ale bylo to příšerné,uf. Kdyby se to potvrdilo-mazala jsem herpesinem, ale byla jsem samo u lékaře...co se týče mých pohlavních orgánů, jsem opatrná..jednou mi moje první lékařka tak špatně přeléčila právě jakousi mykozu, či co, a následky jsem si málem nesla do konce života-mohlo se stát, že bych nemohla mít děti(děti zatím nemám, ale třeba jednou budu chtít mít, že?)....takže opatrně...

arrow
profile_image
Tears
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jako pohotovostní, ale nikoliv řešení na vylečení mykozy bych volila tampon namočený v bílém jogurtu, pokud máš doma.. Uleví to aspoň z půlky, když je mykoza silná. Jinak do lékárny pro antimykotika a zároveň i antymykotikum v mastičce (Např. Gyno Pevaryl, nebo Canesten prodává i combipack) aby se poléčil i partner.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tee Trea Oil vaginální gel.

tak mi fakt pomáhá ten Bal. Hermal.... Zkusila jsem namazat Fungicinem, ale žádné výrazné zlepšení nebylo...
Tak jsem ho opláchla zelenou intimní niveou a dala pořádnou dávku Hermalu a je to . Tenhle přípravek mi jednou doporučila kamarádka, že je dobrý na gynekologické potíže a opravdu... ani ten Femisan, ani Macmiror complex mi nakonec nepomohly. Tak snad bude už dobře .
Díky všem, každá rada dobrá, aspon budu vědět třeba příště

Reaguji na avanta:
parfémovaná intimka?? Mohla by za to? A je taky pravda, že jsem si prvně prala prádlo sama v pračce, takže to mohla být taky mohla i aviváž....
Jinak děkuji, oproti ránu to je o 88% lepší .

arrow
profile_image
Renataxyx
od 8. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

64

Canesten 1 a kup si k němu i mast canesten,ta pomuze od svedení

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, mě na dovče z mykózy zachránila jediná věc. Vím že to bude znít jako naprostej HUMÁČ ale stroužek česneku oloupat, lehce nařezat protáhnout nití a zavést na noc do pochvy. (jako tampón) . Babičkovská rada za kterou dám fakt ruku do ohně! Když cítím že jde na mě svědění tak používám i preventivně

Reaguji na Petrolejkaa:
Lactobacilus v tabletkách - to jsou ty hodné bakterie, které mají v pochvě žít a bránit jí před plísněmi a které zabíjíme antibiotikyb a potom plesnivíme. Opar - jestli jsi kdy v životě měla třeba ten na puse, může se objevit kdykoli kdekoli. Mykóza - součástí prevence i léčení je bavlněné prádlo. Alespoň v době obtíží nenosit džíny, nebo nejlépe kalhoty vůbec.

Cituji True: Nepomohl žádný lékař, ani osvědčené přípravky

Opary (jakékoli) se dají léčit antivirotiky. Tabletky (polykací) Isoprinosin.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené