No já mám teď vlasy po zadek a jdu se střihnout na mikádo. Slušet si myslím, že mi to bude, když jsem to tak nějak přiměřila, přišlo mi to fajn. Ale určitě na to budu taky nadávat a všechno. Ale změna je život. Vlasy mám nebarvené, zdravé... Některé kamarádky mi to vymlouvaj, některé jsou pro uvidíme

Reaguji na Sája: Přeji hodně štestí!! Některým lidem to prostě sluší víc..A hlavně..já když mívala mikádo nebo skobu tak jsme si mohla udělat drdůlek..ale toto jak to mám krátke...konec..

Reaguji na pienilola: Tak děkuji moc. Myslím si, že mi jako sluší i dlouhé vlasy, ale musím to foukat a žehlit, aby to mělo objem a podobně. Vím, že to samé budu dělat i teď, ale aspoň se ty vlásky trochu oživí - doufám . Chci to trochu nad rameno, tak snad to tak vyjde A Tobě přeji pevný nevry

arrow
profile_image
Leninka
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky, taky nechávám dorůstat
kdysi jsem měla pod prsa, ale nějak mě to nebavilo - mladá a blbá, tak jsem to v 16 ušmikla. pak jsem odbarvovala a ničila a ničila, teď mám krátký, sotva na krk, asymetricky ostříhaný. zregenerovalo se to, to jo, ale jinak si připadám taky blbě, kdyby to aspoň už bylo na to mikádo..
chce to holt fůru trpělivosti

arrow
Neprodává v Bazaru

mám stejny problém..mám to takové odrostené mikádko..a je to hnus visí to jak sláma..vzadu kde to bylo kratší to blbe trčí..no hruza..chci si to nechat dorust ale nemužu se na to dívat.. Tak jdu příští utery ke kadeřníkovi a chci si to nechat trošku sestříhat NE MOC! tak chci vidět co s tím provede..pokusím se zakazát mu to jejich pitomé prostříhávání a zkracování délky..

arrow
profile_image
iwis
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No mě když kadeřnice třeba oškube víc, tak se naladím na čelenkové období, po 14ti dnech mě přejde jak čelenkové období, tak i naštvání na kadeřnici. alespoň většinou...

arrow
profile_image
nykacka
od 2. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zrovna včera jsem byla u kadeřnice snad po x letech, přinešla jsem si obrázek a to víte, jak to asi dopadlo. Oškubaná alá kuře No já měla vztek, nahoře mi to oškubala k uším a dole jen takový cár dlouhých vlasů. Takže zase rok než mi to doroste, achjo. Jsem z toho nešťastná, ani nůžky nepoužila, jen břitvu, takže každá strana jiná, konečky ani nezastřihla. No děs a hrůza. Od teď už nikdy nevlezu do kadeřnictví.

arrow
profile_image
Lily Evans
od 25. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já řeším problém stejný. V dubnu minulého roku jsem si nechala vlasy ostříhat nakrátko, prostě na takového "delšího kluka". Byla jsem s tím spokojená a myslím, že mi to i slušelo. Ale půl roku na to (či-li v říjnu) se ve mě něco přehodilo a já zase chci vlasy dlouhé. Ty moje naštěstí rostou celkem rychle, ale já to chtěla ještě urychlit. Vyzkoušela jsem Biosil, pak nějaké speciální domácí masky, masáže hlavy atd., ale nic mi nějak nepomohlo. Teď mám vlasy po ramena a chci si je nechat nerůst co nejdelší to půjde. Protože u každých vlasů se růst jednou zastaví.
Jistě že jsem si v takovém tom "neculíkovém" mezistádiu říkala, že se na to snad vykašlu. Ale vždycky jsem se podívala na fotky dlouhých vlasů a snila si o nich a tak jsem je ještě neostříhala. Ani tahleta délka mi nijak nevyhovuje, ale jsem ráda, že když si je rozpustím. nevypadám jako totální pitomec.
Takže člověk musí vytrvat. Jinak to nejde. A pamatuj, že ty vlasy PROSTĚ DOROSTOU!

Culík nebo lehké melirky.

Jsem si nechala minulý rok ostříhat vlasy z dlouhých na krátké ( jedna strana delší, druhá strana výbrus). Mám málo vlasů a velmi jemné. Ale ostříhání pomohlo. tak jsem se rozhodla nechat si je narůst, Bohužel v mém případě mi vlasy nerostou, aspoň ne moc rychle...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené