arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím
Chystám se na předělání pokoje. Již mám vybranou tapetu, ale nevím si rady jak vymalovat zbývající stěny a strop. Jelikož je tapeta dost výrazná, chtěla jsem původně stěny už jen bílé a strop lehce do růžova. To mi ovšem bylo zakázáno, protože bílá přece bude za chvíli hnusná a že se to nebude za dva roky znovu přemalovávat... :/ tak teď váhám, jakou barvu na stěny zvolit. Nechala bych v tom případě bílý strop, ale opravdu nevím, co na ty stěny. Za rady budu vděčná, popř. můžete pak vkládat také další svoje dotazy ohledně tapet a výmalby

Na posledním obrázku je tapeta v jiném barevném provedení, jen pro představu, jak pak vypadá na ploše.

Zvolila bych světlounkou barvu v tónu té tapety.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak asi tu světlounce růžovou, fialové by už bylo moc, ale i tak se bojím, aby to nebylo prostě už "moc", aby to nepůsobilo přeplácaně..

Já bych asi dala světlou fialovou z vzoru tapety- tu nejvíce podobnou růžové.. Dávat tam ještě úplně jiný odstín, než je na tapetě, by mi přišlo moc..

arrow
profile_image
Tessie
od 3. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych tedy osobně dala tu bílou.My jsme měli skoro celý byt v bílé už docela dost let a nějak nebyla hnusná.Když máš tedy zakázanou bílou, dle mého názoru by byla nejlepší tak bych tu světle růžovou.

Světle růžová, nebo fialová, nějaká z tapety. Ale hodně světlá, skoro bílá jen s nádechem odstínu. Ona to ta tapeta bude dost odrážet i tak, aby to nebylo jak v cirkuse

arrow
Neprodává v Bazaru

Jé tu fialovou máme v zeleném

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mirka M
opravdu? a jak na tebe působí? Někomu může takový výrazný vzor později začít vadit.
Poslala bys mi prosím foto, jak to máš zkombinované? Tapeta plus zdi jen pro představu, klidně jen na e-mail, jestli nechceš sem. Byla bych moc ráda

Vymalovala bych do světle růžové, takové jako je na tapetě

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

i když nemám bílé zdi ráda, asi bych je v tomhle případě bílé nechala. Ono taky záleží, v jaké místnosti tuhle tapetu budeš mít a na jaké straně. Myslím si, že třeba v obýváku by se ušpinit nemusela Každopádně se mi tahle tapeta moc nelíbí, je to moc divoké a nedokážu si to v pokoji představit - můj názor - mimo téma Takže bílou, nebo jen světlounce, ale světlounce fialovou.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já když jsem dneska nad tím tak přemýšlela, tak se mi tapeta líbí, takhle kousek na obrázku, i vzorek mám doma, ale neumím si moc představit jak by vypadala takhle celoplošně a už víc lidí mi řeklo, že je to moc divoké. Bojím se, aby se mi nepřestala líbit. Popřemýšlím ještě o jiné variantě.

Jinak co třeba v této barvě?

Cituji Ginfizz: už víc lidí mi řeklo, že je to moc divoké

Divoké by to bylo, kdyby jsi tím vytapetovala celý pokoj .
Já si myslím, že jedna stěna naopak může pokojík pěkně oživit samozřejmě velmi záleží na nábytku, koberci, závěsech...
Ta poslední tapeta je taky zajímavá
Jak už jsem napsala, záleží na zařízen bytu. Pokud máš výrazné kousky nábytku, tahle by byla asi lepší. Pokud máš ale zařízený byt spíš v monotóních barvách, volila bych tu fialovou variantu.
Je to krásná tapeta.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No, jak to tak vidím, tak si tady založím ještě téma na výběr tapety Já budu právě předělávat komplet celý pokoj. Podlaha bude lino s vzorem dřeva, nábytek taky bude dřevěný (odstín spíš světlejší, ale ne úplně světlý) a bude mít zepředu bílá dvířka. Taky mě napadlo zvolit méně nápadnou tapetu a pak barvy dohnat na doplňcích - např. kdybych chtěla tu fialovou, tak nějaký ten kusový koberec, polštářky atd. No budu muset ještě promyslet.. už tu tapetu vybírám půl roku, to je fakt mazec

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené