méně než
10 příspěvků

Ahojky, ráda experimentuji z barvou vlasů, měla jsem krásnou blond ale moc jsem chtěla zkusit hnědou, teď když mám světle hnědou všichni mi říkají že blond byla lepší a tak bych se k ní chtěla vrátit, vrch vlasů nebude takový problém, za to ale spodak mám tam dlouho nebarvenou tamvší hnědou (foto v galerce) jak dlouho myslíte by trvalo celou hlavu sjednotit na světlou blond? děkuji za odpovědi

No já nevím, ale mě ta Tvá hnědá zase tak moc nepřipadá jako hnědá. Sluší Ti to a případáš mi v tom přirozenější. Víš co? Hoď na to melírek a myslím, že budeš spokojená. Melír je takový kompromis.

arrow
profile_image
krteček
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím, hnědá to určitě není a je na Tobě přirozenější než blond. Kdybych byla Tebou zvolila bych světlý melír.

méně než
10 příspěvků

Cituji krteček: Kdybych byla Tebou zvolila bych světlý melír.

světlý melír už do toho dávám, ale jak sem říkala dělá mi spíž problém ten spodek, chtěla bych to celé sjednotit

Ahoj, já bych si na vlásky dala být tebou zesvětlovač od palette ultra intensive lighter (uil1). Je fakt super, měla jsem ve vlasech melír jako ty a stáhla jsem to krásně.

Pajusaaa
Já být tebou, tak si rozhodně zajdu k dobré kadeřnici a určitě to nezkouším sama doma. Většinou tožiž, když se barvy odbarvují těmi zesvětlovači, tak odrost bez barvy chytá hezky na blond a tam, kde je barva, to chytá nazrzavo. Často jen jedno zesvětlení nestačí a určitě si nechceš vlasy poničit víc než je nutné, tak to radší svěř odborníkovi.

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky mám na vás taky prosbu šla jsem z bílé blond na hnědo a ten chci jít zpět a už jsem byla na jednom melíru a mám to takové flekaté od blond, po zlatou a hnědou a pár pramenu černé, myslíte že by mi nějaká kadeřnice byla schopna to stáhnout zpět na blond?
byla jsem v oskarovi a ti mě poslali domů.

Cituji hot babe Fergie: byla jsem v oskarovi a ti mě poslali domů

Asi věděli proč. To aspoň považuju za férové jednání kadeřníka než aby ti totálně zničil vlasy drastickým odbarvováním.

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

JJ, ale na druhou stranu, nejdřív mi říkal, že stáhne aspon tu tmavou, ta že pujde sama od sebe sama, ale nakonec když jsem se ptala, jestli to opravdu pujde, nechal si zavolat majitele salonu a ten mu říkal, že to ani náhodou nepujde.....
takže sice jsou ferový, ale už se do prahy nedostanu a to co mám na hlavě je šílený, proto řeším zda s tím něco jde, nebo opravdu musím čekat roky až to odroste??

Reaguji na hot babe Fergie:
nezkoušela jsi ten citron s vodkou? Já nedávno zkusila citron s ginem (vodku jsem nenašla) - měla jsem na melírovaných vlasech přeliv a už se mi nelíbil a taky jsem chtěla zesvětlit vlasy u kořínků. Přeliv kompletně odešel a u kořínků se vlasy maličko zesvětlily. Na hlavě jsem měla tu směs 2 hodiny a pak vymyla šamponem a ošetřila kondicionérem. Vlasy kvalitově ok.

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Kaja555: ten citron s vodkou?

a ta vodka mi nemuže ublížit?nebo alkohol na vlasy nevadí?bojím se aby mi třeba neupadaly
Jinak bych to odpoledne zkusila a toho citronu si kolik asi tak vymačkala?
moc děkuji za rady

Cituji hot babe Fergie: takže sice jsou ferový, ale už se do prahy nedostanu a to co mám na hlavě je šílený, proto řeším zda s tím něco jde, nebo opravdu musím čekat roky až to odroste?

Určitě s tím něco jde, jen asi ne hned a najednou. Pokud ti mohou stáhnout tu tmavou, ale neodbarví tě rovnou na bílo, tak si nech stáhnout tu tmavou. Ty vlasy toho holt nevydrží tolik najednou. Neřekli ti další postup? Jednoduše řečeno - ne nemusíš čekat roky až to odroste, ale nemůžeš mít bílou hned zpátky.

arrow
profile_image
hot babe Fergie
od 23. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mishka999: Pokud ti mohou stáhnout tu tmavou, ale neodbarví tě rovnou na bílo, tak si nech stáhnout tu tmavou.

Zkusím se zeptat jestli by šla aspon na světle hnědou, zkoušeli mi to v oskarovi na jednom pramenu na světle hnědou to šlo raz dva, ale na blond to nešlo, a po dlouhé době když už to šlo, tak byl pramen uplně zničenej....
Ona kdyby tam ta tmavě hnědá nebyla, tak jsem zlato hnědavá blondýnka to by mi ani nevadilo
Jinak mi v Oskarovi říkal Max, at počkám, regeneruji a zkusím se ukázat za dva týdny a bude mi část stáhne, nebo mě zase pošle domu Kdybych mohla jezdit do prahy, tak tam jezdím a nechám si poradit, ale nedostanu se tam ted už vubec..

Jinak mužu použít fialovej šmapon?po tom citronu se ten přeliv zase víc stáhnul na blond, ale je to místy zrzavé....

Cituji Kaja555: citron s ginem (vodku jsem nenašla)

taky jsem nenašla, mužu tam hodit slivovici??

Cituji hot babe Fergie: Ona kdyby tam ta tmavě hnědá nebyla, tak jsem zlato hnědavá blondýnka to by mi ani nevadilo

Tak chvíli počkej. Ono stejně když blondýnky přejdou na tmavou, tak se ta barva ve vlasech většinou dlouho neudrží, nemá kde, v blond vlasech nejsou pigmentová zrnka. Bude se ti to vymývat a když budeš světle hnědá, tak můžeš třeba pomalu začít zesvětlovat Loreal Castingy.

Cituji hot babe Fergie: Jinak mužu použít fialovej šmapon?

Můžeš, ale nic to neudělá. Raději používej šampony na lupy a mrkni ještě do jiných témat, kde se také probíralo, jak stáhnout barvu, je jich tu více.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené