arrow
profile_image
acurka
od 10. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj ženský
co tak čtu,bylo to tu milionkrát ale přesto všechno mi to nic nedalo.Jsem čerstvě po rozchodu po 4letém vztahu,který nefungoval.Nejsem z toho nadšená,ale musím přijmout realitu a nečekat na zázrak,který se konat nebude.

Tak nějak jsem přestala žít svůj život a hodně se upnula ještě za vztahu na ex.Všechno je pryč a já jsem jak ve slepé uličce a nevím kudy kam.Nedokážu racionálně myslet.Např.jsem si myslela,jak když zajdu ke kartářce,že mi to nějak pomůže,ale ať by mi napovídala cokoli,dokuď nezačnu sama něco dělat,tak to bude zbytečně dlouhý boj s vyrovnáním se z toho rozchodu.

Snažím se alespoň naplánovat na každý den nějakou aktivitu,zatím mi to moc nejde,pač stačí pár minut doma o samotě a myšlenky na ex jsou zpátky.Pořád o tom někomu vyprávím,utápím se v tom.Nechci slyšet žádný slova typu: nech tomu čas a on se vrátí...chci jen poradit jak nejlépe a v co nejkratším čase se s tím dá vyrovnat a jít dál.

Cituji acurka: Jsem čerstvě po rozchodu po 4letém vztahu,který nefungoval

Gratuluju.
Sice to nechceš slyšet, ale nejlepší lékař je čas, ale ani ten nezná žádné zkratky.
Choď se bavit, najdi si krásný a veselý filmy a knížky, rozmazluj se...
Taky jsem tím prošla, ale dřív jak za rok jsem se smutku nezbavila.

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chápu, že se trápíš, 4 roky jsou dlouhá doba na to, aby člověk po rozchodu jen tak mávnul rukou nad tím vším, co bylo. Ale píšeš, že je to čerstvé a opravdu asi nepomůže nic jiného, než čas. Píšeš, že vztah nefungoval, ale po rozchodu jsi stejně neštastná. Kdo vztah ukončil?
Co se týče toho, jak nejlépe se s tím dá vyrovnat a jít dál, tak je to dost individuální, jelikož někdo si krátce po rozchodu najde někoho jiného, jiný se trápí několik měsíců. Asi pomůže, když budeš mezi lidmi, kterým důveřuješ, budeš se bavit a myslet tak na něco jiného. Vím, že to nejde jen tak, ale je to určitě lepší, než kdybys byla sama.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Změnit prostředí, zaměstnat se, věnovat se něčemu novému, co tě už delší dobu lákalo, krášlit se, rozmazlovat se... ale hlavně teda ten čas, no A hlavně si uvědomit, že rozchod není konec života a že zase jednou bude líp

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji True: Sice to nechceš slyšet, ale nejlepší lékař je čas, ale ani ten nezná žádné zkratky.

.

Jsem také proto začít žít, najít si nové koníčky, vyzkoušet něco co jsi si vždycky přála, rozmazlovat se, koupit si hezké věci, dělat si radost, Začít třeba s novým sportem, nebo chodit na nějaké kurzy ať už cvičení, balet, kreslení, zpívání, orientální tanec - cokoliv tě láká, začít se učit nový jazyk, koupit si hezké knihy a filmy pro chvíli večer ..... Co nejvíce se zaměstnat, aby jsi měla co nejméně času o něm přemýšlet. I když je jasné, že to není tak lehké. Prostě nadchnout se pro něco nového.
Určitě Tě ani přátelé nenechájí užírat se doma. Pořádejte výlety, pikniky, choď se bavit .....

Přeji hodně štěstí a sil!

Mám to podobně. Od rozchodu cca měsíc. Nejvíc mi pomáhá fakt plánovat I blbosti - třeba návštěvu doktorů, které jsem zanedbávala - zubaře, atd. Úřady, já jsem na vejšce, tak si plánuju i to, jak si sepíšu materiály co mám na prodej... Jsou to fakt blbosti, ale pomáhá mi mít na každý den něco na práci, u toho si na bejvalýho málokdy vzpomenu. Dneska mám třeba navečer kadeřnici . Je to těžký, hodně. Ale není to první rozchod, už vím, že se to přežít dá a je spousta jiných lidí, kterým na tobě záleží a kvůli kterým stojí za to žít.
Mimo jiné mi taky pomáhá, když mám fakt velkou depku, že se mi nechce ani z postele, vzít noťas, projet obchody a něco pěknýho si koupit. Není to teda ale moc levný

Acurko, hlavně přeju hodně sil přežít to období...Jak True radila, nejlepší lékař - čas...Já jsem se teď po roce tak nějak vyléčila z minulého vztahu, ale u mě to došlo k těžkým depresím a skončila jsem u psychiatra s prášky...Pomohla mi hodně psychoterapie, povídání, vysvětlování, pláč....Dostat to ze sebe...na zklidnění také jóga a běh či inline a to úplně do vysílení.
Každopádně, mezi lidi, dělat co Tě baví a hlavně, NEOTÁČET SE DO MINULOSTI

Cituji Karolinaa: Nejvíc mi pomáhá fakt plánovat I blbosti - třeba návštěvu doktorů, které jsem zanedbávala - zubaře, atd. Úřady, já jsem na vejšce, tak si plánuju i to, jak si sepíšu materiály co mám na prodej... Jsou to fakt blbosti, ale pomáhá mi mít na každý den něco na práci, u toho si na bejvalýho málokdy vzpomenu. Dneska mám třeba navečer kadeřnici

Jojo to je fakt..i občas když mám splín a tak tak plánuju, píšu si seznam činností na den...uklidňuje to mysl

Pusť si film Tajemství, možná ti to pomůže

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja som začala zmenou farby a strihu vlasov....potom som pochodila po nakupoch a kupila som si šaty v ktorých som sa cítila fakt sexi.... dalej som si dopriala manikuru, pedikuru... toto vylepšenie pomohlo mne samej aby som sa citila fajn... potom som zacala planovat vylety, obnovila stare priatelstva, stretavala sa s novymi ludmi...

já se rozešla po 11 letech a co jsem zaživala bylo opravdu desny... nejsem typ, ktery si umi o svem trapeni povidat, neumim to, možna o to to bylo všechno horší...prvni mesic absolutni apatie na všechno, 3 měsice se ma slovni zasoba zúžila na slova ano, ne, pozdeji... pak uz jsem viděla, že to tak dal nejde a že s tim musim něco udělat. Začala jsem u sebe, absolutně jsem se ZAMĚSTNALA. Chodila do práce, po práci 3x týdně na angličtinu, 3x týdně cvičit. Volný den jsem měla jen neděli - a to jsem jezdila k rodičům. Začátky byly těžké, byla jsem tak nějak "psychicky" vyčerpaná, ale pomohlo to a po 1/2 roce jsem měla energie na rozdávání...TAKŽE MOJE RADA - zaměstnej svou mysl natolik, aby jsi měla co nejmíň času myslet na tvoje trápení... hodně štěstí!

arrow
profile_image
adrianaaa
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj ženská tak já jsem po rozchodu rok, byli jsme spolu 7 let, a musím říct že první 3 týdny, jsem skoro nejedla, jen kouřila a pila, do práce chodila nenamalovaná nic mě nebavilo, jen jsem chodila za kamarádkou, která mě docela pomohla, pak jsem se nějak dala dohromady, prostě čas....za pár měsíců to bylo lepší a lepší, měla jsem hromadu volného času, který jsem trávila venku nebo s rodiči, se sestrou, teď když na to vzpomínám musím se usmívat jak se všichni snažili, ale nejvíc mě pomohla dovolená s kamarádkou, neplánovaná hurá akce do Egypta, kde jsme byly obletovány krásnýma chlapama, a to mě tak neskutečně pomohlo a zvedlo nízké sebevědomí že jsem se vrátila jak úplně jiný člověk držím palce ať to co nejdřív přejde

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Čau acurko, gratuluju. Víš k čemu? Že jste ten nefungující vztah ukončili, a věř, že bys na tom byla mnohem hůř kdyby ten vztah skončil, a Tys měla pocit, že to tak nemělo být. Ňahňala by ses v tom mnohem víc a ptala se proč, a co kdyby, a bylo Ti to líto.. Takhle můžeš začít znovu, s čistým štítem.
Souhlasím s holkama se vším co psaly, víc už asi není co dodat. Možná ještě moje osobní motto - zkus se na věci v životě dívat tak, jako že to mělo být. Musíš to ale opravdu tak přijmout, a uvěřit, že VŠECHNO CO SE NA SVĚTĚ DĚJE, se děje správně a z nějakého důvodu (přestože nám ten důvod může zůstat skrytý). A že to tak má být, a život pro Tebe má přichystaného něco jiného

Cituji pes.filipes: Takhle můžeš začít znovu, s čistým štítem.
Souhlasím s holkama se vším co psaly, víc už asi není co dodat. Možná ještě moje osobní motto - zkus se na věci v životě dívat tak, jako že to mělo být. Musíš to ale opravdu tak přijmout, a uvěřit, že VŠECHNO CO SE NA SVĚTĚ DĚJE, se děje správně a z nějakého důvodu (přestože nám ten důvod může zůstat skrytý). A že to tak má být, a život pro Tebe má přichystaného něco jiného

Naprosto souhlasím.

Jinak acurko, také jsem se před měsícem rozešla po skoro pětiletém vztahu a taky nám to nefungovalo, z toho důvodu je tento rozchod pro mě mnohem jednodušší než jiné rozchody, které jsem zažila předtím. A to je asi to, co mi pomáhá nejvíc. NEFUNGOVALO TO a je úplně zbytečné se kvůli tomu trápit. Pomohlo mi si sepsat jeho kladné a záporné vlastnosti a věř, že záporné hodně převažovaly a to jsem u kladných připisovala různé maličkosti.

Cituji pes.filipes: uvěřit, že VŠECHNO CO SE NA SVĚTĚ DĚJE, se děje správně a z nějakého důvodu (přestože nám ten důvod může zůstat skrytý)


To je pravda.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené