buď to můžeš hrát na zdravotní problémy (tam samozřejmě budeš potřebovat lékařské potvrzení), nebo na sociální důvody, ale pokud žiješ s rodiči a máš své základní životní potřeby, tak asi ne. Byla jsem v podobné situaci, ve třeťáku jsem chodila na obhlídku podnájmů (ne že rodiče nadržovali bráchovi ale důvodem bylo domácí násilí které se stupňovalo a bylo opravdu hodně těžké v tomhle prostředí prožívat mládí) ale nakonec jsem to vydržela a vypadla z domu až po maturitě, a asi to tak bylo lepší, aspoň z finančního hlediska.
U nás na sš měli individuál sportovci a jedna modelka která pracovala v zahraničí. Je to o domluvě s ředitelkou, doporučuju za ní zajít, probrat to, případně i s výchovnou poradkyní a zjistit, jaké máš možnosti.

arrow
profile_image
lenji
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Pajucha: Jde o to, že bývám často nemocná

Cituji Pajucha: Další fakt je ten, že bych si potřebovala najít práci na zkrácený úvazek, nebo více brigád, abych se mohla zabezpečit

A jak bys chodila do práce, když jsi často nemocná?

Cituji Pajucha: ve třídě mám nevyspělé spolužáky, kteří se ke mě chovají zle, pořád na mě narážejí, třídní učitelce říkají, že doufají, že mě nenechají učitelé projít, že chodím za školu atp...

Oni nemusejí být nevyspělí, ale pouze naštvaní, že sedí ve škole každý den, zatímco ty často chybíš, a prochází ti to... Vy nemusíte nosit omluvenky s razítkem od lékaře, že si tví spolužáci myslí, že chodíš za školu?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené