Cituji heelska: Lakytřeba to tvou ženu nebavíspíš bolí po 18ti operacích a téměř kompletním vykuchání není ani divu víš

No tě buch, tak to je mi líto. Hlavně na ni netlač, nebo se jí to k té bolesti dole, zprotiví ještě v hlavě a z toho se pak dostává blbě. My měli docela problém po porodu, porod sice ok, ale komplikace s hojením a už to jelo, manžel si musel hooodně dlouho počkat. Zaplať pán bůh za O a A, jinak nevim...
Jessy
A jak jste to měli doteď? Neleze na něj nějaká podzimní únava? I když tohle už vypadá na zimní spánek... A chybí ti jen změna a vášeň v tom co je, nebo celkově i kvantita pokulhává? Někdy chlapi můžou zlenivět v tý kreativitě a tam asi fakt pomůže jedině o tom mluvit, nebo to vzít do vlastních rukou, pokud nemáte děti, máte spoustu možností. Zorganizuj něco co ho nakopne, změna prostředí, inspirace a tak...a když ne, tak nakopni jeho, protože na keci o stáří je ještě mladej!
No a pokud i kvantita vázne z jeho strany, tak třeba potřebuje nějaký impulz. Kup si nové prádlo (samo o sobě zabrat nemusí, jak tu bylo řečeno, ale nesmí chybět, chlapi "myslej" očima), porno dvd nemusí být ideální, protože někteří jedinci se na něj stydí s tebou koukat (ty ho znáš), ale koupila bych nějaký p.časopis a nechala ho doma jen tak povalovat, až se půjdeš koupat, třeba ho to rozhýbe, jen tam nebuď moc dlouho, aby se "neobsloužil" než vylezeš z vany.
Navrhla bych ti, abyste jeli na erotický veletrh, ale ten už skončil, tak si sežeň nějaké erot.katalogy, nejde o to ,že hned musíte nakupovat pomůcky, já mám třeba Beate Uhse kvůli prádlu, ale jak ho manža zblejskne tak se mu zalesknou oči a já zdrhám- mám s ním opačný "problém"

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

nech ho, on se cítí starý, nevíš, jestli nemá jiné starosti, jestli nemá jiné zdravotní problémy, . . u mužů to prostě může být, že věkem jsou línější, jsou to samci, lovci, co chtějí lovit a když uloví, tak oddaně leží u kořisti a myslí si, jak jsou dobří

ani jsi nepsala, jestli sex s ním je pořád takový, nebo tam byly i z jeho strany větší aktivity?

prostě se sexu s ním tak nějak rozumně vyhýbej, rozhodně v něm nevyvolávej přehnaný pocit žárlivosti, to by se pak mohlo obrát i proti tobě

arrow
Neprodává v Bazaru

Saluska A jak jste to měli doteď? Neleze na něj nějaká podzimní únava?
Když nad tím tak přemýšlím, tak aktivní byl manžel na začátku vztahu (tak jak to bývá) ale jinak je tento stav už dlouhodobou záležitostí. A je to i o kvantitě i o kvalitě.

Matadi nech ho, on se cítí starý, nevíš, jestli nemá jiné starosti
Nechávám to teď opravdu úplně být, vůbec na něho netlačím a uvidíme. S řečma o stáří mě štve, přijde mi to u něho právě jenom výmluva, protože jinak je to sportovně založený mužský, který ani na svůj věk nevypadá..

Prostě jsem se teď rozhodla vůbec netlačit, nechat to vyšumět (je to už asi 14 dní) a až vycítím, že by to šlooo - tak připravím nějaký hezký večer A možná zkusím i nějaké ty erotické časopisy (nikdy jsem je tedy u něho neviděla, ale za zkoušku to stojí - tak snad mi je neomlátí o hlavu)

arrow
Neprodává v Bazaru

Teda - když to tak znovu pročítávám, vidím, že v tuhle chvíli je už i chyba u mně, protože jsem vlastně uvnitř na něho naštvaná a říkám si: "ksakru, vždyť on je chlap, on je lovec, tak ať se taky trochu snaží! Přeci to nebude celý život jen na mě.." a tak se teď opravdu ani o nic nesnažím... Vím, že je to špatně, snad to ze mě vyprchá......

arrow
Neprodává v Bazaru

Jessy
ahoj a co nějaké erotické pomůcky pro zpestření? přijde mi, že to víc"okoření" než časopisy

Cituji Jessy: když to tak znovu pročítávám, vidím, že v tuhle chvíli je už i chyba u mně, protože jsem vlastně uvnitř na něho naštvaná a říkám si: "ksakru, vždyť on je chlap, on je lovec, tak ať se taky trochu snaží! Přeci to nebude celý život jen na mě.." a tak se teď opravdu ani o nic nesnažím... Vím, že je to špatně, snad to ze mě vyprchá......

Měla bys na to přestat myslet,prostě to nechat plynout a uvidíš co to přinese.Ono ti to přináší prakticky asi jen stres a k ničemu.Běžte někam na večeři nebo jen tak večer mezi lidi na sklenku,do ničeho se nenuť a nenuť ani jeho.Sex by měl být spontánní a ne aby jeden z páru měl pocit,že toho druhého musí jakoby "přemlouvat".V tu chvíli je to o ničem.

arrow
profile_image
bia
od 20. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Někde jsem četla jeden zajímavý článek o tom, že muži kolem 40ky prožívají krizi. Smiřují se s věkem, s tím že už nemají takovou kondici atd. Třeba i tvůj muž se tak cítí, asi bych tomu dala čas..A když už na věc přijde, tak si ji pořádně užít) Alkohol jak už tu bylo psáno je super v menší míře do náladičky a pak je to super Jinak nějaké erotické časopisy? na to bych se vybodla, když doposud žádné doma nemíváte a asi by se mi to nelibilo, mít je doma, jak by se tvářil kdyby jste tam nejednou třeba měli i pánské? no nevim možná jsem konzerva je to jen muj názor. Ale třeba po domluvě nějakej film proč ne
hodně štěstí

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj všichni,
tak se musím přiznat, že až do včerejška nic.. Prostě jsem to úplně nechala být a najednou včera z manžela vypadlo, že jsem nějaká chladná a že jsme se vlastně docela dlouho nemilovali (bingo!) On už si prostě tak zvykl, že vždycky začínám já, že bez toho nic není... A tak jsme o tom docela dlouho mluvili a skončilo to milováním.. Sice klasika, ale hezká.. Tak uvidíme jak to bude dál..

Jessy
a pak že to nefunguje jen vydržet

arrow
Neprodává v Bazaru

Laky
Jen doufám, že to nebude vždycky měsíc nic a pak jedno milování..

arrow
profile_image
gagča
od 11. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zpestřovat se dá, to je jasný, ale bohužel po mnoha promilovaných nocích každá vášen trochu utichne... a co když tě uvidí, jak si to děláš sama, to se nakopne, ne?
Můžou ti pomoct i různí mazlíci... já si dneska objednala krásnej růžovej vibrator, už se na něj těším manža nemanža (http://www.sexprotebe.cz/4,en_delight-vibrator-fu n-factory-ruzovy.html)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené