arrow
profile_image
OnlyOne
od 20. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já v Brně studuju, takže bydlím v podnájmech. Ze začátku jsem bydlela v Žabovřeskách, v rodiném domě a nemůžu si to vynachválit. Celá ulice byla klidná a zastávka šaliny asi minutu od domu. Do centra šalinou cca 10 min. Teď bydlím u Konečného náměstí a taky pohoda. Jsem z vesnice, kde je pořád klid, a nedovedla jsem si představit bydlet přímo na hlavní rušné ulici, kde každou chvíli jezdí trolej a o autech ani nemluvím, ale nemám s tím žádný problém. Nemůžu si vynachválit to, že mám všechno blízko a nemusím nikam dojíždět. Samozřejmě pokud bych měla děti, tak v domě, ve kterém bydlím, bych asi nebydlela. Ale záleží na každém člověku. Ale v ostatních ulicích okolo bych si asi vybrala
Asi bych ale nesháněla byt takhle naslepo. Chce to to město poznat a pak si vybrat tu správnou lokalitu.

arrow
profile_image
Sisnka
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tanja77: Právě na to jsem chtěla taky reagovat Já momentálně bydlím v Julianově a tramvají cca 10-15 minut. Autem jsem za 10minut v centru. Zatímco kamarád jezdí ráno do centra autem z Bystrce 40 minut minimálně!!

arrow
profile_image
Sisnka
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Doporučuji se podívat na mapy a google earth tam uvidíš sama jak je co daleko a jak to tam přibližně vypadá. Jinak doporučuji Černá pole ty tu ještě zmíněny myslím nebyly.Do centra dojdeš i pěšky je tam klid škola park..

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tanja77: Lesná je asi dvanáct minut tramvají z České, přitom Bystrc hodinu. Nerozumím, jak to počítáš.

Sice to nebyla reakce na mě..To objíždíš přes Bratislavu, ne?Z konečné Ečerova je to na Českou přesně dvacet minut, na nadraží třicet, navíc je to v obou případech přímý spoj.V Bystrci jsem bydlela celkem pětadvacet let, takže to mám v oku.
Ohledně bydlení je to fakt o tom, jestli má zakladatelka děti a chce klidnou a bezpečnou lokalitu nebo chce mít pár minut do centra apod.

arrow
profile_image
ivetkaa
od 28. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bydlela v Černých polích a byla jsem spokojená, do centra fakt dojdeš pěšky a přitom je to klidná oblast. Teď bydlím u Pisárek a nestěžuju si také, jsou tu krásné vily, procházky kolem řeky, škola i školka (což se mě netýká) a do centra také kousek...ale mít děti, tak asi preferuju ta Černá Pole, tady jsou přeci jen víc rušné silnice...

arrow
profile_image
Ajuša
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak ja také doporučuji Černá Pole, do centra je to kousek, je tu několik školek, škol. Také ta Lesná je bezvadná - jsou tam místa na procházky, kde je klid, také několik školek, škola, plavecký bazén, fitness jak samotné pro ženy, tak i velké fitness centrum se saunou, masážemi, atd... Co se týče obchodů - tak Lidl, Albert, Billa. Do města je to cca 10 šalinou, takže opravdu kousek.

Pokud ti nevadí mírný kopec tak Lesná je nejlepší a pokud máš ráda i prudší kopce tak Kohoutovice .. hlavně se vyhni Lískovci bohunicím, židenicím tam je to příšerný

Cituji Ajuša: Tak ja také doporučuji Černá Pole, do centra je to kousek, je tu několik školek, škol. Také ta Lesná je bezvadná - jsou tam místa na procházky, kde je klid, také několik školek, škola, plavecký bazén, fitness jak samotné pro ženy, tak i velké fitness centrum se saunou, masážemi, atd... Co se týče obchodů - tak Lidl, Albert, Billa. Do města je to cca 10 šalinou, takže opravdu kousek.

přešně tak já bydlím u té Billy a mám vše kousíček už mi jen chybí mít pár metrů od baráku kino

Já sice z Brna nejsem,ale mám tam práci,takže vím Za mě bych doporučila Královo Pole,Lesná a Juliánov

Reaguji na Sisnka:

no já nevím teda, z Bystrce mám projeté snad všechny cesty různými směry v jakkoukoliv hodinu ale 40 minut mi to tedy netrvá..Pokud tedy kamarád zrovna nenarazil na např. dopravní nehodu někde po cestě což se stát jistě může. Ale ano, jsou lokality co jsou blíže centru, já si dovolila vyjádřit v tom smyslu že při klidné, hezké lokalitě kde je veškerá občanská vybavenost i vyžití pro děti si představím Bystrc.

Reaguji na chocolattecoffee:

Ale vždyť ano, je prostě taky o tom co kdo chce a co je mu bližší...mě by se třeba v centru bydlet nelíbilo (také jsem tam bydlela) ale pro jiné lidi je to to pravé. Člověk by měl vybírat i lokalitu podle toho kde se bude cítit dobře a je to jeho srdci a povaze tak nějak bližší

Jinak neznáte někdo nějakou vesnici v okolí Brna, která je rovinatá a nevyskytuje se tam moc děcek? prostě taková klidná vesnička?

arrow
profile_image
Untitled_
od 15. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Za svůj život, jsem vystřídala několik bytů po celém Brně, a kdybych si mohla vybrat tak Kohoutovice jedině , nebo eventuálně Kameňák. Bystrc je krásná - hlavně nadstavby na Černého, jsou to vše nové byty, postavené hned u Údolí oddechu, které je ideální pro sport, a v blízkosti jsou i dva Alberty, základka, vše. Jen je to do centra kolem 25 minut.

Teď teda bydlím v Kohoutkách, na Albert se dívám z okna, kousek od domu mám aquapark, na Mendláku jsem do deseti minut, a když chci jít na procházku, tak les mám cca. 100 m?

Pro mě je to ideálka. A co vím, tak byty v Kohoutovicích jsou i vcelku cenově dostupné.

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Bystrc je spojení všech možných služeb....plus krásného prostředí v údolí oddechu...Jsou tu školy, restaurace, nákupní středisko, hodně obchůdků, ZŠ, MŠ, gymnázium...

Za mě Žabovřesky, je tam klid, dostupnost dobrá, ve městě za chvilku, zeleň tam taky je - Wilsonův les, blízko přehrada...Maximální spokojenost

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené